Skocz do zawartości

LinkORN.pl


Paweł Kobis

Rekomendowane odpowiedzi

qlweb - są traktowane jako katalogi - sir nimek powiedział to co chcialem powiedziec

powyższe nie dotyczy kopii dmozów

xramzes - a tobie kolego to sie towpiki pomyliły :) bez urazy, ale post dla refa u konkurencji - to juz było i nikomu nic dobrego nie przyniosło :)

Pytania odnośnie systemu LINKORNproszę zadawać na tym forum : https://www.support.linkorn.pl

Na PIO proszę nie pisać na PRIV. Proszę pisać na naszym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 846
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

fakt sa takie jak sa i ja w tym nic złego nie widze, nie zalezy mi na w3w czy jak to sie tam nazywa, bo standardy moze tworzyc kazdy i jesli ja sobie bowiem i zbiore grupe ludzi ze standardem jest to i to - to to bedzie - ważne aby inni w to uwierzyli,

gdzieś na jakimś forum przeczytałem iz umieszczenie w linki _blank wywala juz blad

ja swoje strony na moje frazy wywaliłem tam gdzie chcialem (pozycje w google) wiec wg mnie nie ma znaczenia w3w

ponadto jesli ktos chce miec strone zgodna ze standardami nie powinien korzystać z wiekszości systemów wymiany linków :)

chyba o to chodziło jesli chodzi o javascript

Oferuje miejsce na kilku stronach internetowym, gdzie możesz umieścić:
BANERY REKLAMOWE
ARTYKUŁY PROMOCYJNE, REKLAMOWE, INFORMACYJNE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt sa takie jak sa i ja w tym nic złego nie widze, nie zalezy mi na w3w czy jak to sie tam nazywa, bo standardy moze tworzyc kazdy i jesli ja sobie bowiem i zbiore grupe ludzi ze standardem jest to i to - to to bedzie - ważne aby inni w to uwierzyli

Po to są standardy, aby wszystkim się wyświetlało to samo w taki sam sposób :) Nie lubię dzielić odwiedzających na klasę A i B. Nie można tłumaczyć łamania specyfikacji tym, że w jednej przeglądarce działa :)

gdzieś na jakimś forum przeczytałem iz umieszczenie w linki _blank wywala juz blad

owszem target="..." nie został umieszczony w specyfikacji XHTML 1.1(o ile dobrze pamiętam), ale już w 2.0 go przywrócili. Tak samo jest dostępny w XHTML 1.0, więc naprawdę nie trzeba dużo robić- wystarczy wybrać standard, który najlepiej tobie odpowiada.

ja swoje strony na moje frazy wywaliłem tam gdzie chcialem (pozycje w google) wiec wg mnie nie ma znaczenia w3w

w3c :) Nie ma, jeżeli nie prowadzisz serwisu o tworzeniu stron :)

ponadto jesli ktos chce miec strone zgodna ze standardami nie powinien korzystać z wiekszości systemów wymiany linków smile.gif

To zależy... są systemy, które po prostu wstawiają link. Są systemy, które dorzucają swój "syfik". Choć linkorn jest fajny i jasny ale to, co robi z kodem to tragedia. Choćby dali by możliwość wyboru jakie linki mają być wyświetlane, ale nie ... po co? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

owszem target="..." nie został umieszczony w specyfikacji XHTML 1.1(o ile dobrze pamiętam), ale już w 2.0 go przywrócili. Tak samo jest dostępny w XHTML 1.0, więc naprawdę nie trzeba dużo robić- wystarczy wybrać standard, który najlepiej tobie odpowiada.

czyli moze w specyfikacji XHTML 3.0 to co ma linkorn bedzie juz standartem

wybacz nie znam sie na tym i tak naprawdę i smieszy mnie jak niektorzy sa uparci przy standardach które gdzies ktoś napisał ze ma tak być, bo jesli jest kilka standartów to ktory jest wazniejszy, ale to nie ten dzial do dyskusji na ten temat.

Ja swoje sklepy mam na OSC - wywala mi tyle błędów ze az strach (na poczatku gdzies to sprawdzilem i wyskoczylo tego 60 sztuk ze bym chyba musial wszystko od poczatku napisac)

Dla mnie wystarczy tak jak wiekszosci otwarcie strony w 3 przegladarkach i zobaczenie czy wszystko jest OK. Jesli TAK to jest OK, jesli nei to trzeba tak kombinowac aby bylo.

tomick tak

Nie ma, jeżeli nie prowadzisz serwisu o tworzeniu stron
nie prowadze i nie znam sie co ma byc i jak - dla mnie ma działać - odnosnie dania wyboru - byc moze chodzi o to iż z pewnych względów ktoś tak te linki stworzyl iz tak maja być.

Do czasu jak to działa nie mam zastrzezen - jesli przestanie bede pierwszym co sobie odpusci. Tak naprawde licza sie nasze pozycje w szukajkach i nic innego. Reszta jest dla mnie sprawa drugorzędną. Choć chwała Ci za to iz chcesz miec strony zgodne z czyms tam, jednak wiekszości użytkownikom internetu jest to obojetne. Maja znajdowac to co chcą, a nszym interesem jest im tego dostarczenie - a aby to sie stało potrzebne jest wypozycjonowanie stron to daje Linkorn i jeszcze kilka innych systemów. Jesli strona bedzie OK ze standartami bez promocji to nic nie osiagnie. Tak wiec czasami trzeba wybrac co dla nas bedzie lepsze. :)

Oferuje miejsce na kilku stronach internetowym, gdzie możesz umieścić:
BANERY REKLAMOWE
ARTYKUŁY PROMOCYJNE, REKLAMOWE, INFORMACYJNE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z moich spostrzezen i ostatnich afer zwiazanych z pewnymi serwisami wynika ze linkor jest niestabilny i czesto modyfikowany -co oznacze ze ma jeszcze pare bledow...

Jeśli system nie jest modyfikowany i nie idzie z duchem czasu oraz glosami userow to stoi w miejscu

Możesz przytoczyć o jakie afery chodzi, gdyż nic mi na ten temat nie wiadomo, a puste słowa nic nie znaczą tak naprawde bez jakiś przykładów. Też mógłbym powiedzieć że taki system jest zły bo były afery, a gdzie przykład i podanie o co chodzi.

Ja nie lubię półsłówek lubię konkrety więc proszę o ich podanie.

Wracając do systemu: Wprowadzone zostały nowe kategorie stron i niestety zostały zmienione zasady przyjmowania katalogów do systemu. Już nie każdy katalog zostanie przyjęty ale do tego zapraszam do regulaminu.

Pytania odnośnie systemu LINKORNproszę zadawać na tym forum : https://www.support.linkorn.pl

Na PIO proszę nie pisać na PRIV. Proszę pisać na naszym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

linkorn znowu zmienil warunki, chca wyzerowac wszystkim konta, bo mieli jakas dziure i ktos nabijal pkty i dlatego maja cierpiec wszyscy?, w dodatku juz ma nie byc pktow za boty - ten program zmienia tak czesto zasady ze to zenada, ja koncze moja przygode z nim i odradzam innym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

system sie zmienia i reaguje na wykryte oszustwa systemu tak jak kazdy inny system, zmianami i lepszą kontrola stron, linków i uzytkowników

nic nie bedzie doslownie wyzerowane tylko nastapią zmiany pkt aby po pierwsze użytkownicy nie wpadali na minus itd

jednak to wszystko wkrótce i najpierw proszę zapoznać sie ze zmianami jak wejda i pozniej komentować zmiany czy poszly w dobrym kierunku czy złym,

o wszystkim poinformuje tu obecnych :)

PS: ZMIANY

1 - dokładnie kazdy wie ile kosztuje umieszczenie jednego linku na okreslony czas na stronie gdzie dostal linka

2 - niema juz mozliwosci wpasc w minus punktowy

3 - system juz nie jest podatny na szalenstwa google zwiazane z sitemap

4 - placisz raz i linka masz caly czas

5 - nie zmieniono zasad przyznawania linkow i nadal sa przyznawana na podstawie odwiedzin bota

6 - system oceny stron nie zostal zmieniony

7 - system nadal za free podlinkowuje strony/podstrony gdzie sa wyświetlane nasze linki

8 - 75% odciazenie serwera i szybsze dzialanie calego systemu

9 - wykluczenie luki w zabezpieczeniach przez podawanie falszywych zmiennnych

10 - rekompensata dla uzytkownikow którzy wpadli w minus przez oszustów

11 - zwolnienie miejsca linka rotacyjnego na link staly

12 - zmniejszono o 25% czas oczekiwania na dostanie linka na stronie glownej (naj bardziej popularne miejsce)

13 - uzyskanie mocy na wprowadzenie kilku istotnych poprawek takich jak np usuwanie sesji z linkow

Reszta informacji na forum systemu.

Tutaj jeszcze raz podtrzymuje wczesniejsze słowa. Każdy system musi sie rozwijać. Linkorn zastosował nowe sposoby liczenia, gdzie niektórzy wykorzystali to i zostało to wyłapane i właśnie jest naprawiane.

Mam nadzieje że na LEPSZE i że sami to stwierdzicie dodając własne strony i linkując je dzięki naszemu systemowi wymiany linków.

.

Pytania odnośnie systemu LINKORNproszę zadawać na tym forum : https://www.support.linkorn.pl

Na PIO proszę nie pisać na PRIV. Proszę pisać na naszym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co się dzieje?

Moje 90% stronek ma teraz 0 punktów (zero:(

Wiem że się zmieniają zasady, ale żeby aż tak?

I po za tym, Panowie, dajcie spokój, nie mam czasu czytać wszystkie zasady

na wszystkich systemach ( a mam strony w 7!) Oprócz tego, trzeba jeszcze przeczytać Pio,

a po tym to już czasu na nić nie starczy:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawka to że Twoje strony mają teraz 0pkt nie znaczy że te pkt które wcześniej zarobiłeś zostały Ci zabrane.

Licznik zostal wyzerowany bo nowy system pkt jest zupełnie inny od poprzedniego i gwarantuję Ci że nic na tym nie straciłeś.

Macie pretensje o to że system się zmienia. To trochę tak jakbyście mieli pretensje że Google się zmienia i uodparnia na spam i inne nieetyczne zagrywki.

System idzie z duchem czasu i o to chodzi. Przykładem systemu, który się zatrzymał jest linkor i co się stało??

Teraz jest to śmietnik totalny, którego moc ciągle maleje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazdy ma coraz mniej czasu na czytanie PIO ale czasy teraz takie iz kazdy ma mniej czasu na wszystko

kazde zmiany wazne aby szly w dobrym kierunku a reszta sama sie potoczy :)

Oferuje miejsce na kilku stronach internetowym, gdzie możesz umieścić:
BANERY REKLAMOWE
ARTYKUŁY PROMOCYJNE, REKLAMOWE, INFORMACYJNE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności