Skocz do zawartości

LinkORN.pl


Paweł Kobis

Rekomendowane odpowiedzi

sir nimek, ja z tobą się zgadzam, ale się zgodzisz, że zadarmo wyświetlać obce linki na kilkudesięciu tys. podstron jak by to powiedzieć...troche dziwnie:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 846
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ogłoszenie z dziś (znalezione na pewnym serwisie):

Opis zlecenia:

Szukam osoby od PHP ktora zna sie na tym co robi. Glowny nacisk jest polozony na wyrazenia regularne + dobra optymalizacja bazy danych MySQL. Osoba taka musi potrafic latwo i szybko "wgrysc" sie w dzialajacy juz serwis.

Obowiazki:

Zrozumienie dzialania skryptu

Optymalizacja skryptu

Poprawienie kilki bledow

Wymagania:

Bardzo dobra znajomosc PHP i MySQL

Mile widziana znajomosc innych jezykow programistycznych

Umiejetnosc optymalizacji

Dyspozycyjnosc

Start - Natychmiast

Musisz posiadac skype i telefon stacionarny (praca zdalna) co ulatwi kontakt i wyjasnienia dzialania samego skryptu.

Serwis do poprawy to www.linkorn.pl

Kontakt:

gg: *******

skype: **********

e-mail: *****@******

Moje ulubione radio internetowe.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maćko

Wybacz ale Twoje ogłoszenie "wyciągnięte" z jakiegoś serwisu jest mało wiarogodne.

Takie cos może sobie każdy z palca napisać. Każdy komu zależy aby zrobić linkornowi trochę czarnego PR.

Zresztą nie moja brocha. Ważne że system działa rozwija się i ma moc do pozycjonowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy komu zależy aby zrobić linkornowi trochę czarnego PR.
Mi nie zależy, jeśli tak to odebrałeś to wiedz, że nie taki był mój zamiar, a poprzedni post ma charakter czysto informacyjny.

PS Co do wiarygodności - klik

Moje ulubione radio internetowe.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeby nie było:

Tak szukamy programisty który pomoże w rozwijaniu systemu. W chwili obecnej w systemie jest jeden programista który niestety nie wyrabia, gdyz oprócz systemu ma inne zadania i dlatego szukamy osoby do jego technicznej obsługi i pomocy przy jego rozwijaniu.

Założenia systemu sa dość sporawe i chcemy wprowadzić 6 moze 7 rzeczy aby system nie tylko był systemem wymiany linków ale czymś wiecej. Formalnie system jako system działa ale aby rozwinąc system raczej jego dodatkową działalność (zarobkową dla osób chcących w jednym miejscu moc sprawdzać wyniki swoich działań i inne rzeczy związane z pozycjonowaniem strony) musi ktos pomoc naszemu programiście. Dlatego tez taka osoba będzie miała płacone za swoją pracę, gdyż maja to być projekty komercyjne dla systemu.

Jest już osoba która będzie drugim adminem technicznym i na chwile obecna trwaja rozmowy nad warunkami zatrudnienia.

o się dzieje?

Moje 90% stronek ma teraz 0 punktów (zero:(

Wiem że się zmieniają zasady, ale żeby aż tak?

I po za tym, Panowie, dajcie spokój, nie mam czasu czytać wszystkie zasady

na wszystkich systemach ( a mam strony w 7!) Oprócz tego, trzeba jeszcze przeczytać Pio,

a po tym to już czasu na nić nie starczy:)))

na naszym forum zostalo to wyjasnione

Pytania odnośnie systemu LINKORNproszę zadawać na tym forum : https://www.support.linkorn.pl

Na PIO proszę nie pisać na PRIV. Proszę pisać na naszym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli ktos mysli ze system to 10 plików to ma racje nie panujemy nad systemem.

Każdy system wymiany linków jest tak złożony ze tak naprawde jest ich kilka w kazdym kraju, gdyz w innym przypadku każdy z nas miałby swój domowy system wymiany linków

Masz racje po lekturze forum można rózne wnioski wyciągnąć, ale Twoje jak i z goła odmienne od Twoich i na szczęście większość osób składnia się w kierunku zalet systemu. Teraz najprawdopodobniej rozwiązalismy problem z sesjami, niedlugo zostaną dołączone nowe opcje w systemie i my idziemy w tym kierunku. W kierunku rozwoju.

Faktem jest: strony osob bioracych udział w systemie zaczeły podbijać pozycje w google na wiele fraz i to może nie pasować, czy być krytykowane - jesli tak to dobrze - czarny PR tez sie przydaje. :)

Wiem może to komuś nie odpowiadać, ale to jego sprawa. NIc na to nie poradzę i nie będę cytował innych adminów, gdyż nie lubie tego robić.

Dla nas ważne jest to iż system się rozrasta, przybywa nowych domen z dnia na dzien i sa to juz domeny na których każdy chce mieć linki. Dla katalogów wprowadziliśmy bardzo ostre ograniczenia i to podoba się użytkownikom który nie chcą linkować na katalogach tylko na stronach które sa unikalne, mają jakąś treść. (Fakt wszedzie można znależć coś nieodpowiedniego ale szybkośc reakcji jest taka iż nie trwa to dłuzej niż kilka godzin - choć czasami już sie tego nie chce robic).

Być może jest iż odrzucamy własnie katalogi w systemie gdy nie spełniają pewnych warunków. Wiele osob ktore krytykuja Linkorn jako zaplecze uznaje tylko katalogi (nie sa to wszystkie osoby, ale spora czesc), których nam juz wystarczy i zmierzamy do tego aby bylo w systemie wiele wiele wiecej innych domen, a nie ciągle te same katalogi. Wiele systemów z uwagi właśnie na ilość katalogów traci swoją atrakcyjność, a my do tego nie chcemy dopuścić.

Na szczęscie sa osoby ktore dzieki swoim uwagom pomagają poprawić niedociągniecia systemu lub usprawnic jego działanie.

Odnosnie punktów: gdybys uwaznie czytal a nie śledził tylko nagłówki wiedział byś ze punkty nie zostały zabrane tylko nastapiło pewne ich przeliczenie dla każdego takie samo, tak wiec kto stracił punkty ??? Ja nie wiem, może mi powiesz ale do tej dyskusji zapraszam do Nas na forum a nie na tym czcigodnym forum które udostępniło miejsce do rozmów na temat systemów wymiany linków, gdyz rozmowy na temat danego systemu lepiej prowadzi sie tam gdzie jest wiecej jego uzytkowników aby kazdy poznał kazdego zdanie na dany temat.

Tu tyle gdyz schodzę po mału z tematu, a nie o to tutaj chodzi. :)

Pytania odnośnie systemu LINKORNproszę zadawać na tym forum : https://www.support.linkorn.pl

Na PIO proszę nie pisać na PRIV. Proszę pisać na naszym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To przeliczenie punktów polegało na tym, że podzieliliście je przez bodajże 31 i odjęliście 43%. A następnie dodaliście każdemu 150. Kto miał tysiąc punktów - po przeliczeniu miał 170, kto nie miał nic - po przeliczeniu miał 150. Toż to rewelacja. :) To mi przypomina wymianę pieniędzy w latach pięćdzisiatych: za sto złotych dawali trzy, a ceny sie nie zmieniły.

A co do zalet systemu. Linki przynoszą efekty, niezależnie od tego jaki to system.

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To przeliczenie punktów polegało na tym, że podzieliliście je przez bodajże 31 i odjęliście 43%. A następnie dodaliście każdemu 150. Kto miał tysiąc punktów - po przeliczeniu miał 170, kto nie miał nic - po przeliczeniu miał 150. Toż to rewelacja. :D To mi przypomina wymianę pieniędzy w latach pięćdzisiatych: za sto złotych dawali trzy, a ceny sie nie zmieniły.

A co do zalet systemu. Linki przynoszą efekty, niezależnie od tego jaki to system.

yeden, była rozmowa o tym na forum linkorna więc nie wprowadzaj ludzi w błąd. Przeliczenie poszło zarówno dla istniejących pkt, dla zarobków i wydatków. Ograniczone zostało drastycznie płacenie za odwiedziny botów ze względu na oszustwa. Niektórzy to mieli nawet ponad 20 000 botów odpowiedzialnych za indeksację dziennie przy znikomej ilości linków bezpośrednich :D to ograniczyło co po niektórym zarobki i wymusiło albo kupno pkt albo dodanie dobrego zaplecza do systemu. ograniczona została też możliwość dodawania katalogów i for dyskusyjnych jako zaplecza. Kolejna zmianą było to, że za link płacisz teraz tylko raz i zarabiasz za link tylko raz gdy jakiś bot google lub msn wejdzie na stronę i link zostanie tam zamieszczony. Wcześniej płaciłeś za link i zarabiałeś na linkach za każdym razem gdy boty odwiedzały dana stronę/podstronę. Te 150pkt natomiast o których piszesz nie było gratisem ale miało na celu wyrównanie konta by nikt nie był na minusie. Od chwili przeliczenia, 150pkt jest granicą jaka jest potrzebna by nowe linki się przydzielały. Niestety niektórzy mają tyle stron linkowanych przy jednoczesnej znikomej ilości i jakości stron linkujących, że i ta granica 150pkt dla co po niektórych okazała się za mała. Przeliczenie dla wszystkich poszło jednakowo, ja miałem jakieś 7000pkt i po przeliczeniu było jakieś 260pkt co było równowartością tych 7000pkt. Jeśli miałeś jakieś 3000pkt to powinno ci zostać jakieś 100pkt i wtedy zostało to wyrównane do 150pkt aby się linki dalej przydzielały. Jednak podkreślam nie po to, aby sprawić komuś ptrezent ale po to by nikt nie marudził że mu linków przestało przybywać mimo że ma śmietnik a nie zaplecze z którego pkt zarabia.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A te boty to wasze, czy np googlowskie? I po co w ogóle płacić za wizyty botów. Skoro wcześniej wygenerowały masę punktów bez pokrycia, to i teraz będzie to samo, tylko może trochę później. Dużo zbędnych punktów w systemie. Jak zrozumiałem, każdy link jest dodatkowo podlinkowany, więc jest szansa na indeksację strony z linkiem - więc płacić za odwiedziny botów jest zbędne.

A co to znaczy, że za linka płacisz raz? Przecież tam nie ma linków stałych.

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yeden płacisz raz za cały okres na jaki go wystawiasz tzn od 15 do 60 dni.

A 60 dni to okres dość długi i taki link można nazwać stałym nawet linkme ma linki na bodajże tylko 30 dni więc nie ma co marudzić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 15 dniach to nie ma zaindeksowanych nawet połowy linków, 60 dni to już lepiej, ale czemu nie ma stałych? Przecież są lepsze. I dodając np. 5 linków dziennie masz stały przyrost. A jak masz po 5 linków dziennie na 60 dni, to co po 60 dniach - przyrost ustaje, bo te pierwsze znikają i wtedy trzeba dać 10, żeby utrzymać przyrost: 5 na pokrycie znikających i 5 na przyrost. Ten co dał na 60 dni to i tak ma dobrze, a ten co dał linki 5 dziennie na 15 dni, to żeby utrzymać przyrost pieciu linków dziennie po 60 dniach musi już dodawać 25 linków dziennie. To wymaga coraz więcej punktów, spirala się nakręca i buuum.

Czyżbym pomylił się w obliczeniach? To nie może być aż tak źle... No chyba, że oddają punkty za te linki co po 15 dniach zniknęły? Oddają?

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności