Skocz do zawartości

LinkORN.pl


Paweł Kobis

Rekomendowane odpowiedzi

bana dostaje tylko strona usunieta nie całe konto :)

to tak w woli sprostowania.

czyli dodajesz strone jako linkująca i ją usuwasz dostaje ona bana zarówno jako linkująca jak i linkowana. Fakt przymusza to do trzymania stron w systemie ale tez ma ten efekt pozytywny, że ogranicza kombinowanie.

kazdy system dokonuje banowania stron może to inaczej się nazywa i inaczej wygląda ale z uwagi na zmiany jakie zachodzą wszyscy zaczynają tworzyć pewne ograniczenia dla dodawanych stron, zaczynają zwracać uwagę na ich jakość i pewne współczynniki, jedni lepiej drudzy gorzej, ale wydaję mi się że wszyscy,

odnośnie seoelity - zaczne tak: nie ważne jak się zaczyna ważne jak sie konczy :) może to co robimy nie przyniesie efektu jaki chcemy osiągnąć ale przynajmniej próbujemy i wydaje mi się ze przynosi to pozytywny efekt dla wszystkich osób które korzystają z Naszego systemu. :(

Pytania odnośnie systemu LINKORNproszę zadawać na tym forum : https://www.support.linkorn.pl

Na PIO proszę nie pisać na PRIV. Proszę pisać na naszym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 846
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
nie wnikam w wasze boje natomiast zastanawia mnie jedna rzecz SEO, czy nie mozna po prostu usunąc częsci stron z systemu nie narażając sie na konsekwencje dla reszty podpietych do tego konta?

Popieram!

Powinno być opcje, żeby wstrymać nowe linki dla stron linkujących, i po kolejnych 60 dni możliwośći usunięcia (bez kary, bo nikt nie traci wtedy linki).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czytałeś informacje na temat wypłat na PIO i na naszym forum

widze ze nie wiec dyskusja zbedna.

2006-12-30 15:33 Zlecenie wypłaty czyli kazdy wie kiedy wypłata nastapi 1 lutego 2007r. zgodnie z przyjetymi zasadami

zlecenia wypłaty zlecone do 20 kazdego miesiąca są realizowane następnego 1 dnia nowego miesiąca.

Jak by Ci się chciało troche poczytać wszystko byś wiedział i nas nie oskarżał bezpodstawnie. :) Ale lepiej najpierw oskarżyć a co mi tam. Nie dość że zarobiłeś na systemie to jeszcze masz do nas pretensje. Nic nowego już się przyzwyczailiśmy.

Pytania odnośnie systemu LINKORNproszę zadawać na tym forum : https://www.support.linkorn.pl

Na PIO proszę nie pisać na PRIV. Proszę pisać na naszym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TTSEO - dobry pomysl, moze napisz to na ich forum.

Teraz np sytuacja wyglada tak, ze mam jeden katalog dosc mocno linkowany linkornem, tyle za jak zaczynalem to dodalem go do linkujacych. Przy ostatnich zmianach polecial z Katali i Fora do smietnika, punkty zarabia smieszne, a linki sie wyswietlaja, ale usunac go nie moge, bo dostane bana na linowana.

Ten 60 dniowy okres naprawde bylby przydatny.

edit:

SEO- olej kwidzi, taki sam post napisal wczoraj i nie zauwazyl, ze poszlo do kosza, ten tez by poszedl :)

Ostatni post na blogu - Po co Ci katalog stron?

if.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeoczyles chlopie a wystarczylo przeczytac post seo troszke wyzej

2006-12-30 15:33 Zlecenie wypłaty

widze ze zlecenie poszlo po 20 wiec o co ci chodzi ?? Kase dopiero bedziesz mial

ja takich problemów nie mam a napewno nie jestem wyjatkiem,

wystarczy czytac i nie ma wtedy problemów :)

Oferuje miejsce na kilku stronach internetowym, gdzie możesz umieścić:
BANERY REKLAMOWE
ARTYKUŁY PROMOCYJNE, REKLAMOWE, INFORMACYJNE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SEO, dzięki z odpowiedz, i mimo to że moje strony nie zostały przywrócone, że Anioł mnie naubliżał, że nie dostałem żadnej odpowiedzi na moje pytanie (mam tu na mysli nie twoją piękną wypowiedz, a moje pytania na linkorn, na forum linkorna, na pw) , jednak ... głeboko jestem przekonany że system jest dziś jednym z najlepszych.

A mimo to -jestem zablokowany na forum linkorna po dzis dzień, jako osoba niewygodna. Hehe.

P.p.s konkretny przykład - przykładem tym też popieram przedmówców -zgłosiłem że pewna moja stronka

ma mieć klopoty z serwerem przez kilkanaście dni. Zgłosiłem to - żadnej odpowiedzi. Usunąć nie moge. zatrzymać linkowanie nie moge, zawiesić stronke nie moge. Czyli - znów jestem oszustem? Czy moze zaczniecie wreczcie odpowiadać na podobne listy użytkowników?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądałem trochę to forum, Anioł naubliżał wielu osobom na forum linkorna. Niestety, ten typ tak ma. Słuchałem wczoraj tego radia linkorna. Jak zaczęły się aluzje do tego "waszego" polskiego piekiełka (sformułowanie moje - skrót myślowy obrazujący poglądy Anioła) i pochwała anglosaskiego podejścia do klienta, to wtedy przypomniałem sobie jego podejście na forum. I skończyłem słuchania tych banialuk.

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy mowa o pozycjonowaniu to jest wszystko ok

Jezeli nastepuje wymania zdan jest ok

System jest ok

Bazar jest ok

W tym systemi coraz bardziej daje sie odczuwac formalizm i daleko idaca swobode w interpretacji czegokolwiek przez adminow

ale...

Nawet sami jako Linkorn nie moga nagrywac wlasnej audycji ;) (nie wiem z czego to wynika)

Posty aniola sa jeszcze ok mozna je zrozumiec i jakos przelknac

ale jak Laki cos napisze to juz ...... tylko sie zastrzelic mozna

Fakt inaczej sie czyta forum a inaczej to brzmi w radiu.

Podejscie aniola jest specyficzne - formalizm, te polskie piekielko, ba nawet by mozna powiedziec nieumiejetnosc pozycjonowania przez Polakow, pochwala wszystkiego co anglosaskie w SEO, no i jeszcze te ksiazki pisane przez Aniola

Używaj Cuilla i Hakii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

YEDEN - Aniol ma taki styl i fakt może się tobie nie podobać i pewnie nie jesteś jedyny, jednak ja cenie go za to iż stworzył ten system i nie ważne jaki jest w słownictwie dla mnie jak i dla wielu liczy sie system. Bo dzięki niemu osiągamy swoje wyniki i zarabiamy. Nie bedę ciagnął dalej tego watku gdyż pisać mi się już nie chce i wszyscy to wiedzą jaki Aniol jest w swoich wypowiedziach publicznych ;)

Pawka - odnosnie twoich stron z 4 które mi podałeś jako te najważniejsze - 1 ban jest zdjęty co widzisz juz w panelu (proszę szybko reinstalowac skrypt jesli system wykryje jego brak zostaniesz o tym powiadomiony i jesli w ciagu 3 dni go nie znajdzie strona dostanie BANA bezpowrotnie), była usunieta ona gdy był inny system zliczania więc mozna to było zrobić. Pozostałe 3 - problem jest tego rodzaju, iz w chwili obecnej nie przejdą one filtra systemowego odnośnie katalogów i zdjęcie bana nie pozwoli i tak i tak na ich dodanie, gdyż fizycznie w systemie ich już nie ma.

odnośnie twoich wiadomości: najlepszym kontaktem jest helpdesk gdyż wiadomość od razu dostaja wszyscy admini ale powiem ci iz po przeglądnięciu w nim wiadomości nie widze twoich pytan, pytania przez pw forum nie zawsze moga dotrzeć z uwagi iż często z uwagi na ilośc pytan skrzynki sa zawalone a na helpdesku mamy większa możliwość manewru i pytanie jest adresowane od razu do wszystkich adminów i mamy ich podgląd.

sprawdz tez czy mozesz wejsc na forum gdyz jak widze twoja blokada juz powinna byc zdjęta chyba ze automat cos sknocił ??

Odnosnie tego 60 okresu: rozważamy taka możliwość lecz w pierwszej kolejności patrzymy pod kontem czy może to być wykorzystane przeciwko nam i innym użytkownikom oraz czy nie ograniczy to w jakiś sposób działania systemu (wydajność, funkcjonalność). Musiały by zostać tak opracowane reguły iż usuniecie systemu po tych 60 dniach kończyło by sie czymś innym niż jest to w chwili obecnej i na razie niestety nie będzie to zrobione, ale nie wykluczamy takiej możliwości wkrótce.

Jednak najpierw pozwólcie iż skończymy prace nad zmianami które są w TOKU i wrócimy to tego zagadnienia później.

:)

ps. netelekrytk: Nagrywania audycji wynika z zobowiązań odnośnie jak sam piszesz książki którą pisze ANIOL. zgodnie z zawartymi zobowiązaniami (książka) nie może on publicznie nagrywać i dawać do wielokrotnego odsłuchiwania swoich audycji. może to zrobić raz (opowiedzieć) w czasie gdy osoby zainteresowane tym zostaną o tym powiadomione i przedstawić swoje poglądy na temat pozycjonowania i kwestii z tym związanych w ten właśnie sposób co to nastąpiło. Czy teraz znany jest powód takiego stanu rzeczy. Nie jest nam to na rękę ale każdy ma pewne obowiązki które musi spełnić. Nie ma to jednak wpływu na system i nikt nie wpływa na jego działanie czy innego typu rzeczy. Dotyczy to tylko audycji a my jako zespół LINKORN zobowiązaliśmy się iż tego dopilnujemy. Dlatego też sami nie nagrywamy i nie mozemy pozwolić aby u nas takie nagrania się znalazły, choć wiem iż na PIO sa dostępne. Na to nic jednak nie poradzimy.

:)

Pytania odnośnie systemu LINKORNproszę zadawać na tym forum : https://www.support.linkorn.pl

Na PIO proszę nie pisać na PRIV. Proszę pisać na naszym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak Laki cos napisze to juz ...... tylko sie zastrzelic mozna

Zapraszam na forum linkorna ... chetnie wytlumacze to czego nie rozumiesz z moich postow. Bywam tam kilka razy w tygodniu a na PiO wystarczy pokemonienia beze mnie.

...nic nie dzieje się bez przyczyny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności