Skocz do zawartości

LinkORN.pl


Paweł Kobis

Rekomendowane odpowiedzi

OK

Strona na ktorej działa tylko linkorn

https://www.puzzle.lostsite.pl

Na głownej stronie jest wyłączony skrypt. Na pozostałych podstronach (menu po lewej) jest zainstalowany i powinny byc widoczne linki (na samym dole)

[edit]

nie zostane zbanowany i wogule posądzony o krętactwo jak pozwole sobie wstawić do skryptu taka linie ?

curl_setopt($ch, CURLOPT_TIMEOUT, 10);

I wogule dziwi mnie dlaczego w skrypcie nie ma takiej funkcji?

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 846
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
[edit]

nie zostane zbanowany i wogule posądzony o krętactwo jak pozwole sobie wstawić do skryptu taka linie ?

curl_setopt($ch, CURLOPT_TIMEOUT, 10);

I wogule dziwi mnie dlaczego w skrypcie nie ma takiej funkcji?

ja to robię inaczej:

ob_start();

.. skrypt linkorna...

$out=ob_get_contents();

ob_end_clean();

if (!eregi('Warning',$out)) echo $out;

i po problemie. Nie ruszam skryptu a nie mam błędów.

Pzdr, Radek.

logosc.png

Nowa odsłona systemu!!! --- Radek Kubera na G+.--- Mój blog: radek.kubera.org

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam to z Linkornem....

Ktoś tu wciska kit, że niby linki wyświetlają się poprawnie a to nie ma nic wspólnego z prawdą...

Na stronie nie ma u mnie wyświetlanego ani jednego linku! Strona otwiera się kilkadziesiąt razy dłużej przez te pady ! Myślę, że google ubóstwia strony otwierające się 20s ...

Co do przydzielania linków to do swoich stron nie dostałem od tygodnia ani jednego...

Do tej pory nie narzekałem ale mimo wielu pytań nie dostałem od adminów żadnej odpowiedzi... System schodzi na psy....

Żeglarstwo - www.bezan.com.pl - hobbystyczna stronka o żeglarstwie

Ogłoszenia Żeglarskie - Resjy Morskie, Czartery, Kursy, Skipperzy - NaŻagle.pl

Interesujesz się żeglarstwem? Zajżyj na Forum żeglarskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efekt dzialania tajemniczego Zorna?

Aniol za dluga ta ksiazke pisze

:]

Używaj Cuilla i Hakii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie... piszą prawdę z tym, że linki się jeszcze powinny wyświetlać. Wywalenie się skryptu jest tylko wtedy, gdy jakiś link traci ważność a skrypt nie może pobrać nowego linku - wtedy się wysypuje.

Swoja drogą tak genialny człowiek, jakim jest Anioł nie przewidział w skrypcie klienta takiego czegoś, jak timeout ustawiony na w miarę krótki okres czasu (np. 3-4 sekundy)? To przykre. Przecież wydaje książkę, ma najlepszy koncern linkowy na świecie i ogólnie udaje guru polskich pozycjonerów.

LinkORN dał plamę, bo jeżeli się nawet nie posiada RAIDa, albo przynajmniej backupu wykonywanego raz na dobę- to co to za serwer? I jak można uznać autorytet Anioła, jeżeli podstawowych rzeczy nie zrobił? Wydanie kilka tysięcy na naprawę dysków? Takie rzeczy tylko w Erze. Również bezsens. Lepiej było by po prostu dać każdemu te 100 pkt (tak, jak ktoś wcześniej proponował). Zastanawia mnie też, jaka to musi być konfiguracja sprzętowa, że nie może znieść twardego resetu? Ciekawe czy zostaną wyciągnięte wnioski z tego.

Z drugiej strony - DOBRZE się stało, że Anioł jakiś czas temu wywalił link rotacyjny, bo teraz to już by była sieczka na stronach. Dzięki cache kupił sobie czas na to, aby wróciło do normy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie... piszą prawdę z tym, że linki się jeszcze powinny wyświetlać. Wywalenie się skryptu jest tylko wtedy, gdy jakiś link traci ważność a skrypt nie może pobrać nowego linku - wtedy się wysypuje.

Jakoś u mnie na kilkunastu przypadkowo otworzonych podstronach nie ma linków.... Porażka.... No i do tego już cały dzień system leży... kolejny dzień

Żeglarstwo - www.bezan.com.pl - hobbystyczna stronka o żeglarstwie

Ogłoszenia Żeglarskie - Resjy Morskie, Czartery, Kursy, Skipperzy - NaŻagle.pl

Interesujesz się żeglarstwem? Zajżyj na Forum żeglarskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie... piszą prawdę z tym, że linki się jeszcze powinny wyświetlać. Wywalenie się skryptu jest tylko wtedy, gdy jakiś link traci ważność a skrypt nie może pobrać nowego linku - wtedy się wysypuje.

Jakoś u mnie na kilkunastu przypadkowo otworzonych podstronach nie ma linków.... Porażka.... No i do tego już cały dzień system leży... kolejny dzień

Widocznie tam po prostu linki straciły ważność i próbowało pobrać nowe.

U mnie też tak jest - look@this:

https://www.swww.pl/3,001,kategoria,Artykuly.html - działa

https://www.swww.pl/001007,kategoria,Artykuly.html - pod kategoria SSI - działa

https://www.swww.pl/001010,kategoria,Artykuly.html - pod kategoria WML - nie wyczytuje się.

EDIT- postanowiłem wyłączyć LinkORNa z powodu blokowania strony- nie mam zamiaru grzebać w plikach systemowych. Jak włączą system to ja też go włączę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle było w radio Linkorn o Polakach i ich podejściu do biznesu, a Aniol postąpił nie inaczej. Drapnął jakiś tani hosting na allegro i tyle. :(

Chciałem napisać, że przez te długie przestoje linki mogą przekształcić sie naprawdę w linki stałe. Ale skoro się sypią....

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy jestem bardzo czy raczy ktoś wreszcie zrobić coś z tym Linkornem... Czy strona i cały system będzie leżał tak jeszcze do końca miesiąca.... :/

Żeglarstwo - www.bezan.com.pl - hobbystyczna stronka o żeglarstwie

Ogłoszenia Żeglarskie - Resjy Morskie, Czartery, Kursy, Skipperzy - NaŻagle.pl

Interesujesz się żeglarstwem? Zajżyj na Forum żeglarskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niby nie płaci, ale jak się strony nie ladują na których on jest to już inna bajka, też musiałem go usunąć, na głównej ok, ale podstrony niektóre już nie chodziły

btw. dodawarka też nie działa i to też nie fajnie

Na bieżąco moderowany od 2009 roku katalog stron internetowych - Dodaj-strone.com.pl. Nasze atuty: szybka moderacja, jakość oraz stabilność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie rowniez strony tak zamulaja ze szkoda gadac

Na razie nic nie kasuje bo znowu cos zbanuja

Czekam max. kilka dni az to naprawia

Ja juz widze jak czesc moich stron pozycjonowana na Linkorze juz powoli pada w dol

:]

Używaj Cuilla i Hakii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strona za chwile będzie działać - kończymy sprawdzanie plików czy wszystko jest OK - tak wiec nie będzie padu do końca miesiąca jak pewnie niektórzy by Chcieli.

yogii - pracujemy cały czas nad tym aby wszystko działało jak należy, i inna robota leży a my pracujemy nad systemem.

Tak więc proszę o chwile cierpliwości.

Pytania odnośnie systemu LINKORNproszę zadawać na tym forum : https://www.support.linkorn.pl

Na PIO proszę nie pisać na PRIV. Proszę pisać na naszym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zostane zbanowany i wogule posądzony o krętactwo jak pozwole sobie wstawić do skryptu taka linie ?

curl_setopt($ch, CURLOPT_TIMEOUT, 10);

U mnie niestety tylko zadziałało usunięcie skryptu w całości. Prosze adminów o email do wszystkich użytkowników gdy system zaskoczy! Mam w linkujących ok. 30 stron i boli bardzo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności