Skocz do zawartości

LinkORN.pl


Paweł Kobis

Rekomendowane odpowiedzi

zmiany - nie wiem czy dobre ale cos za coś nic nie ma za FREE niestety choć bym sam chciał, mam nadzieje ze bedzie mozna to jakos przedyskutować, ale z drugiej strony jesli za 5 zl mam miec 50 linków na głównych to bedzie taniej niz na allegro :) kwestia czy bedzie te 50 linków w rzeczywistości ale jeśli takie coś się szykuje to przypuszczam iż bedzie - inaczej by byc nie moglo przecież - płacę wymagam

2 tygodnie na zmiany - mam nadzieje ze bedzie wszystko dopracowane i wtedy te 5 zeta nie bedzie za duzo -

wprowadzasz nagle i z zaskoczenia
jest napisane ze zmiany beda za 1 -2 tygodnie wiec pewnie nie jest wszystko jeszcze gotowe do zmian, bo znajac adminów linkorna z dotychczasowych praktyk najpierw wprowadzaja a pozniej informują o zmianach i ciekawych dodatkach,

jak za konta płatne wprowadza jeszcza jakies narzedzia do lepszego pozycjonowania to bedzie wg mnie ok - i jeszcze nie wprowadza dodatkowych zmian jak uzytkownicy sie nie zgodza - to jest wg mnie OK ale z oklaskami poczekam to zmiany ii na ostateczny cennik gdyz pewnie to na forum nie jest jeszcze oficjalne (nie ma regulamienie ;) )

Oferuje miejsce na kilku stronach internetowym, gdzie możesz umieścić:
BANERY REKLAMOWE
ARTYKUŁY PROMOCYJNE, REKLAMOWE, INFORMACYJNE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 846
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

5 zł za linki ale 100 na rok za abonament - bez tego nie masz możliwości wykupienia linków na stronach głównych.

czyli 100 zł + 5 zł/m-c = 160 zł rocznie - i tak taniej niż na allegro :)

Content is Dead.

Community is King Now

System wymiany linków stałych? Tutaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie fakt 160 zl za 50 linków na głównych to daje rocznie 3,2 za 1 link na głownych przy założeniu ze beda to w sumie od 3 do 6 stron głównych dla jednego linku czyli od 1 zl za miesiac do 0,50 zl za meisiac za link :)

/jak dobrze policzyłem/

powstaje pytanie - czy bedzie to 50 linków ?? (na forum linkorn jest napisane ze bedzie to max 50 linków - kwestia ile)

druga kwestia co bedzie jeszcze dodatkowego w systemie ale to zobaczymy jak zostanie wszytsko wprowadzone i wtedy trzeba bedzie podjąc decyzje

Oferuje miejsce na kilku stronach internetowym, gdzie możesz umieścić:
BANERY REKLAMOWE
ARTYKUŁY PROMOCYJNE, REKLAMOWE, INFORMACYJNE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie fakt 160 zl za 50 linków na głównych to daje rocznie 3,2 za 1 link na głownych przy założeniu ze beda to w sumie od 3 do 6 stron głównych dla jednego linku czyli od 1 zl za miesiac do 0,50 zl za meisiac za link :)

+ punkty .. dobrze rozumiem? Bo jeśli tak to nie jest już tak tanio ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę to tak: Wchodząc do systemu zawieram pewnego rodzaju "kontrakt". Znam reguły, wiem co daję i co mogę za to dostać. Niestety w linkornie tak nie jest, ponieważ Anioł najpierw

zajumał punkty ("przeliczył), potem większość katalogów dał do śmietnika, nie będzie przyjmował subdomen, a wcześniej wprowadził "wunderwaffe", czyli zORN, o którym wiadomo, że jest "wunder", ale jak działa to tajne
. Teraz kolejna zmiana, która pozbawia mnie pewnych możliwości. Nie twierdzę, że system musi być darmowy, ale kto zareczy, że to już koniec opłat. Sam Anioł mówi, że jak 5 zet będzie za mało to podniesie na 10 - wszystko oczywiście w trosce o zwykłych użytkowników systemu.

W dobrej kategorii link na stronie głównej na 60 dni to pewnie 3-5 punkty x50 = 150-250 punktów (Nie brałem więc strzelam), czyli 20-40 zł miesięcznie dodatkowo.

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam sobie i dotychczasowy system został przedstawiony jak by to był system zupełnie za free.

A w proponowanym opisie nowego płatnego nie zauwazyłem jednego bardzo ważnego dla mnie punktu.

A mianowicie: czy admin systemu będzie brał odpowiedzialność za stracone punkty i pieniądze na stronach, które z różnych tam powodów nie wyświetliły linków (bez znaczenia po ktorej stronie była wina czy po stronie systemu czy po stronie innego użytkownika). W dotychczasowym systemie coś takiego nie istnieje nawet jeżeli wina stoi po stronie systemu.

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze inaczej wam wytlumacze bo nadal jest problem ze zrozumieniem.

Usowam z systemu calkowicie opcje:

Tylko strona Glowna

Tylko podstrony z PR

W tym momencie otrzymanie linkow na tych wlasnie miejscach bedzie w 100% losowe i jak sie uda komus wiecej to fajnie a jak komus mniej to mniej fainie. Mamy 100% losowosci. Takie rozwiazanie jest stosowane w kazdym systemie.

Teraz idziemy krok dalej i dzielimy te miejsca na linki na 2 polowy po 50%

jedna polowa to 100% losowosci dla wszystkich userow darmowych

druga polowa to 100% wyboru gdzie maja byc linki.

Czyli opierajac sie na lidzbach na dzien dzisiejszy. W systemie mamy 2794 domeny wiedz mozemy na stronach glownych wyswietlic 13 970 linkow Ta wielkosc jest podzielona na 2 grupy po 6985 linkow

Czyli uzytkownicy platni moga max dostac 6985 linkow i tyle samo uzytkownicy darmowi tyle ze maja losowosc i nie moga sobie wybierac ytylko takich linkow.

To samo dotyczy podstron z PR ktorych obecniejest ponad 10 000 co daje nam ponad 50 000 linkow . Mowiadz nadal o domenach glownych w systemie jest 2869 stron linkowanych zaluzmy ze 100% (co nie bedzie prawda bo czesc domen linkowanych bedzie na kontach platnych) sa na darmowych kontach to teoretycznie kazdy powinien otrzymac 2,4 linka na domenie glownej na innej stronie. Analogiczna sytulacja ze stronami z PR

Strrom - nie dokonca moge sie zgodzic z twoimi wyliczeniami bo w pakiecie masz funkcje ktore nie beda dostepne w koncie FREE i chyba nie powiesz mi ze za mozliwosc decydowania o kierunku rozwoju systemu te 100 zl za rok to duzo? Czy tez mozliwosc kozystania z znizek jakie beda w systemie dla uslog dodatkowych. Powiem ci ze na dniach beda kolejne opcje w systemie extra ktore beda przydatne i te 100 zl spokoinie sobie odbijesz na tym. Ale o tym jak wloncze wszystko do systemu tak jak nalezy - Panel usera troche inaczej bedzie wygladal :)

Tak jak przedstawilem na przykladzie wczesniej takie rozwiazanie daje wieksze otzrymywanie linkow na stronach glownych niz jest teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodam coś od siebie w odpowiedzi na:

Czy admina nie wystarczają pieniądze ze stron które pozycjonują dzieki stroną systemu ?

nie wystarczą, gdyż wlaściwie do tej pory wielu z nas robi to społecznie, każdy z nas posiada tyle stron, iż w każdym systemie miałby tyle punktów iż wypozycjonował by nie jedną stronę i dlaczego pada stwierdzenie ze pozycjonujemy innych -- nie wiem -- jasno jest okreslane iz fakt admini biorą trochę punktów dla siebie ale sa to ilości tak znikome że wręcz niezauważalne dla systemu, gdyż nasze strony dostarczają nam tyle punktów iż nam wystarcza i sa one tak samo traktowane jak inny strony jesli chodzi o punkty.

SYstem płatny ma być dla tych co chcą mieć ciut wiecej niż inni przy założeniu iż podstawowe zalety systemu bedą nadal za FREE czyli teoretycznie nikt nie straci gdyż nadal będzie mógł miec linki na stronach głównych, z PR ale jeśli będzie chciał mieć trochę pewności że tam będą, będzie chciał mieć dostęp do dodatkowych opcji, i będzie chciał mieć wpływ na rozwój systemu to już bedzie musiał za to płacić. Czysta komercja. Chcesz być w systemie tak jak jest teraz masz go za FREE - chcesz dodatkowe opcje - zapłać,

czy nasza praca ma być niedoceniana nie po to rozwijamy system wprowadzamy usprawnienia aby dawać to ludziom nic za to nie biorąc.

Dlatego jeszcze raz powiem wersja podstawowa systemu będzie za FREE, tylko wersja zaawansowana jak tak to nazywam będzie płatna, czyli tłumacząc tym co niezrozumieli naszych intencji: podstawowy system wymiany linków jest za FREE - tylko opcje dodatkowe, dodatkowe narzędzia służące pozycjonowaniu będą dostępne tylko do płatnych kont.

Pytania odnośnie systemu LINKORNproszę zadawać na tym forum : https://www.support.linkorn.pl

Na PIO proszę nie pisać na PRIV. Proszę pisać na naszym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech mi ktoś wytłumaczy.

1. Umieszczam stronę w systemie bo chce na niej zarobić.

2. Zostają przydzielone linki, dostaje punkty i 25% z tego idzie dla administratorów.

3. Na stronie wyświetlają mi się linki za które dostaje punkty ale cześć z tych linków jest dodatkowo płatna (50% linków na stronie głównej) kolejna prowizja dla administratorów.

4. Linki sprzedaje na bazarze jak się uda to po bazarowej cenie minimalnej plus dodatkowy gratis bo punkty nie są tyle warte. Ponieważ po wprowadzeniu dodatkowych opłat punkty są jeszcze mniej warte musze dać jeszcze większy gratis. Czego się nie robi dla administratorów.

5. Wypłacam pieniądze oczywiście minus 50% procent dla administratorów.

Dodam do tego ze na start dostaje 50 punktów ale wydawać punkty mogę dopiero jak przekroczę 200 punktów. Czyli na starcie mam -150 punktów. Kolejna opłata na adminów bo system nie zwraca użytkownikom za utracone linki ale pobiera opłatę jako poszkodowany.

Zgadza się?

Powiedzmy ze sprzedałem linków za 500 punktów mam z tego 375 punktów. Dodatkowo 150 punktów wydaję na zabezpieczenie przed usunięciem strony. Zostaje mi 225 punktów. Jakimś cudem udaje mi się je sprzedać za 67,5 zł. Wypłacam pieniądze i zostaje mi 33,75 zł za 500 punktów które na bazarze są warte 150 zł.

Teraz w drugą stronę: wpłacam 150 zł kupuje 500 punktów, za 500 punktów kupuję linki które są warte 375 punktów dodatkowo, żeby się wyświetlały na stronach głównych place 160 zł rocznie.

Powiedzmy ze roczny koszt 50 linków na stronach głównych wyniesie mnie jakieś 1200 punktów (360 zł) plus 160 zł opłaty razem 520 zł. Za te same linki sprzedający dostał 112,5 zł.

Jeżeli jest popyt na określone linki, to powinno się podnieść ich cenę punktowa, dodatkowo dzięki temu podniosła by się wartość punktów. Jeżeli ma się zbyt małe zyski to się podnosi prowizję ale prowizja powinna być jasna i czytelna. Po co to ukrywać i ludzi robić w konia.

W chwili obecnej pobierana jest prowizja za start/odejście - 150 punktów (45 zł) prowizja za sprzedaż linków 25%, prowizja wypłatę pieniędzy 50%, prowizja za przelew wewnętrzny 20% a do tego maja dojść kolejne opłaty. W zamian użytkownik nie dostaje żadnych gwarancji. Gwarancje są tylko dla administratorów. 150 linków które dostaje się na start to żaden dar to tylko działka żeby uzależnić kogoś od systemu. Możliwość decydowania o rozwoju systemu 50%/50% tez jest problematyczna. Wystarczy ze jeden z adminów będzie użytkownikiem systemu i przegłosowane.

Mogę się mylić więc proszę o konkretne wykazanie w którym miejscu się mylę.

Interesuje mnie szczególnie dlaczego administratorzy systemu są zainteresowaniu utrzymaniem bardzo niskiej ceny za linki ze strony głównej i linki z PR? Podnieście cenę za link ze strony głównej o np 500% , od razu zrobi się luźniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie: czy zwykli użytkownicy, wyświetlający takie płatne linki na stronach głównych i na stronach z jakimś PR będą mieli jakieś bonusy? Nawet nie chodzi o udział w zyskach, ale choćby darmowe doładowania konta nowymi punktami.

Bo jak na razie tylko przekładacie winę za obciążenie systemu na użytkowników i robiąc oddzielny slotów rynek dla stron płatnych zabieracie normalnym użytkownikom potencjalne miejsce na stronie. Więc może dać możliwość właścicielowi, czy chce udostępniać swoje miejsce na stronie użytkownikom normalnym, czy może chce udostępniać miejsce za dodatkowe punkty.

Niech mi ktoś wytłumaczy.

1. Umieszczam stronę w systemie bo chce na niej zarobić.

2. Zostają przydzielone linki, dostaje punkty i 25% z tego idzie dla administratorów.

3. Na stronie wyświetlają mi się linki za które dostaje punkty ale cześć z tych linków jest dodatkowo płatna (50% linków na stronie głównej) kolejna prowizja dla administratorów.

4. Linki sprzedaje na bazarze jak się uda to po bazarowej cenie minimalnej plus dodatkowy gratis bo punkty nie są tyle warte. Ponieważ po wprowadzeniu dodatkowych opłat punkty są jeszcze mniej warte musze dać jeszcze większy gratis. Czego się nie robi dla administratorów.

5. Wypłacam pieniądze oczywiście minus 50% procent dla administratorów.

Nie do końca... jest jeszcze 6 warunek: musisz mieć 500 punktów, abyś miał dostęp do statusu normalnego użytkownika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bakul - pierwszy post na forum i tak rozpisany - ciekawe z kim mamy tu do czynienia ale tak na serio twoja rozpiska troche się rozchodzi:

Kto powiedział, że system ma być FREE - każdy system w jakiś sposób zarabia, jedne rolują użytkowników na linkach iz za 10.000linków masz ich 100 - czy to jest w porządku - wg mnie nie, ale jesli my chcemy aby cześć rzeczy w systemie było płatnych to podnosi się wrzawa, :)

jeszcze raz tłumacze i to ostatni raz podstawowa wersja systemu będzie za FREE - jeśli ktoś tego nie rozumie niech sięgnie do słownika (sorki za słowa ale nie chce mi się tego powtarzać po raz któryś)

opcje dodatkowe będą płatne - ja nazywam to opcjami komercyjnymi oraz w pewnym sensie część linków też bedzie płatna, ale część będzie dalej przydzielana w kontach za FREE

1. Umieszczam stronę w systemie bo chce na niej zarobić.

2. Zostają przydzielone linki, dostaje punkty i 25% z tego idzie dla administratorów.

3. Na stronie wyświetlają mi się linki za które dostaje punkty ale cześć z tych linków jest dodatkowo płatna (50% linków na stronie głównej) kolejna prowizja dla administratorów.

4. Linki sprzedaje na bazarze jak się uda to po bazarowej cenie minimalnej plus dodatkowy gratis bo punkty nie są tyle warte. Ponieważ po wprowadzeniu dodatkowych opłat punkty są jeszcze mniej warte musze dać jeszcze większy gratis. Czego się nie robi dla administratorów.

5. Wypłacam pieniądze oczywiście minus 50% procent dla administratorów.

wyjasnienie

25% idzie do puli systemu i z tego idzie na PP 20% a 5% idzie na linkiseo i linki systemowe które jest wypłacane użytkownikom więc jeśli liczyć nie umiesz nic na to nie poradzę

te dodatkowe opłaty (50%) idzie do użytkownika u którego linki się wyświetlają - i dlatego sądze że nigdy nie byłem uczestnikiem naszego systemu bo byś takich rzeczy nie gadał, ale cóż nie pierwsza sytuacja gdy ktoś nie popatrzy a klepie 3 po 3

wypłata pieniędzy i znowu 50% dla administratorów - jeśliś taki mądry to płać co miesiąc za serwer i wtedy wrócimy do rozmowy.

kolejna rzecz o jakiej prowizji mówisz pobieranej za wejście i odejście chyba ci się systemy pomyliły

Odnośnie ceny na stronie głównej - ustawiliśmy taki przedział punktowy aby był adekwatny do miejsca jest to +200%

Przepraszam wszystkich za słowa ale się trochę zdenerwowałem, ile razy mam powtarzać iż wersja podstawowa będzie za FREE tylko ta rozbudowana płatna, w związku z tym radzę poczekać aż wszystko zostanie wprowadzone i wtedy proszę mówić czy jest to opłacalne czy nie. Na razie do gdybanie paru osób, które nie do końca chyba rozumieją co piszemy, wersja podstawowa za FREE natomiast zaawansowana będzie płatna - i to tyle co mogę teraz powiedzieć, po wprowadzeniu tych dodatkowych opcji, zasad płatności, punktowania i innych elementów, wszystko przedstawimy i wtedy będzie można komentować czy słusznie za to pobieramy opłaty - w sumie nie chodzi iż system będzie płatny bo ktoś chce linki ale że ma narzędzia które pomogą mu lepiej pozycjonować swoje strony i to jest właśnie to co bedzie płatne, a czy będzie rozróżnienie w opłatach za linki na stronach linkujących nad tym się nei zastanawiałem i na chwile obecną nie było to dyskutowane.

to tyle co chciałem teraz powiedzieć.

Pytania odnośnie systemu LINKORNproszę zadawać na tym forum : https://www.support.linkorn.pl

Na PIO proszę nie pisać na PRIV. Proszę pisać na naszym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anioł

Nie wprowadziłeś jeszcze opłat a już straciłeś klienta, czyli mnie i nie chodzi o te głupie 100 PLN/rok.

A wiesz dlaczego?

Bo dla mnie jesteś niewiarygodny i niebezpieczny. Dlaczego?

A bo wcześniej nic nie mówiłeś o opłatach. Ja nie wiem co Ci strzeli za miesiąc do głowy - Ty zresztą też, mówisz o tym w audycjach. Gdybyś o opłatach pisał od początku to byłoby super, wiedziałbym że będą opłaty.

Druga sprawa - to co pisał Yeden - mam podobne odczucia (miałem je jeszcze przed przeczytaniem jego posta) - sprzedajesz moje linki a mi nic z tego nie dajesz. Ja nie chcę od Ciebie pieniędzy, ale nie chcę aby ktoś mnie d.... Chcesz system płatny - walnij sobie sam ostre zaplecze składające się z 1000 stron (własne) i płatne linki wieszaj na nim. To będzie ok, bo masz silne komercyjne zaplecze i jesteś w stanie zapewnić poziom serwisu. A tak nierówno traktujesz ludzi. Jeszcze bym zrozumiał, jakbyś podzielił system na pół i wszyscy mają te same szanse - czli linki komercyjne na stronach komercyjnych, linki free na free. To by się jako tako trzymało kupy. Ja np. chcę aby na mojej free stronie wisiały tylko linki free. Zapewnisz mi to? Bo jak nie to jak się ma Twój slogan - reklamuję strony Wasze a nie swoje?

Jakoś próbuję wejść w Twój system od miesiąca i cięgle coś mi mówi stop - stop. Nie wzbudzasz mojego zaufania już od początku.

Słucham Twoich audycji i myślę, kiedy wprowadzisz płatne SMS'y.

Pozdrawiam, Radek.

P.S. I napraw sobie forum bo się nie da zarejestrować.

logosc.png

Nowa odsłona systemu!!! --- Radek Kubera na G+.--- Mój blog: radek.kubera.org

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja odpowiem tam jego cyrk i jego małpy jeśli wprowdzi jakieś ciekawe opcje i chce za to kase to rozumiem

kwestia jak to wszystko rozwiąze i jak bedzie działało.

ja to rozumiem tak

płace za dodatkowe opcje jakąś opłate stała - jest OK - kwestia czy te opcje będa tyle warte ile chce za nie admin systemu - nei znam ich więc się nie mogę wypowiadać chodz widze zew ielu je już zna

daje 5 zeta i amam iles linków na głównych i to tez jakos gwarantowane - chyba jest OK gdyz teraz na głownych musze czekac dlugo i czasami mam co 2 dni jeden wiec jesli bede musial zaplacic pare zl to i tak sie oplaci i to nie ma znaczenia czy bede musial przeznaczyc to 300% wiecej punktów czy zaplacic 5 zl to i to wiaze sie z kasa a te 5 zl jak dla mnie jest taniej niz mialbym placic 500% :D

ja czekam na dodatkowe opcje jesli bedą do BANI to fakt system pojdzie w odstawke i trzeba będzie się zastanowic ale jesli bedą SUPER to pierwszy wykupie abonament :D, choc i tak za FREE bedzie ok gdyz w wiekoszosci i tak linkuje na zwyklych podstronach wiec nic sie chyba nie zmieni, ale mam nadzieje ze się nie myle

opcje dodatkowe będą płatne - ja nazywam to opcjami komercyjnymi
bo rozumiem iz abonament wiaze sie ze dlatego bede musial placic za te opcje, i mam nadzieje ze bedzie to co bym chcial aby było i bedzie tansze niż u konkurencji :)

Oferuje miejsce na kilku stronach internetowym, gdzie możesz umieścić:
BANERY REKLAMOWE
ARTYKUŁY PROMOCYJNE, REKLAMOWE, INFORMACYJNE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności