Skocz do zawartości

LinkORN.pl


Paweł Kobis

Rekomendowane odpowiedzi

25% idzie do puli systemu i z tego idzie na PP 20% a 5% idzie na linkiseo i linki systemowe które jest wypłacane użytkownikom więc jeśli liczyć nie umiesz nic na to nie poradzę
Sugerujesz ze wszystkie konta założone są przez program partnerski? Nie rób z ludzi idiotów. Jak znam Polski rynek to minimum 50% ominęło program partnerski podczas rejestracji.

Ale masz racje, jest rozwiązanie, można założyć sobie dwa konta i na jednym z nich zbierać tylko prowizje z drugiego konta :D Czy jest to dozwolone? Dlaczego nie?

te dodatkowe opłaty (50%) idzie do użytkownika u którego linki się wyświetlają - i dlatego sądze że nigdy nie byłem uczestnikiem naszego systemu bo byś takich rzeczy nie gadał, ale cóż nie pierwsza sytuacja gdy ktoś nie popatrzy a klepie 3 po 3

Tak, punkty idą do użytkownika ale kasa która ma być pobierana w wersji płatnej idzie do Was jako kolejna prowizja na utrzymanie systemu.

wypłata pieniędzy i znowu 50% dla administratorów - jeśliś taki mądry to płać co miesiąc za serwer i wtedy wrócimy do rozmowy.
Wiec zgadzasz się ze jest to kolejna prowizja i to dość znaczna.
kolejna rzecz o jakiej prowizji mówisz pobieranej za wejście i odejście chyba ci się systemy pomyliły

Ile punktów dostaje się po rejestracji w systemie (50?). Ile punktów trzeba mięć żeby zaczęły się wyświetlać linki (ponad 200?). Ile punktów się traci za wycofanie strony z systemu (200?). To nie jest oplata?

Odnośnie ceny na stronie głównej - ustawiliśmy taki przedział punktowy aby był adekwatny do miejsca jest to +200%

Widocznie mało adekwatny skoro system nie jest w stanie zaspokoić popytu a Wy postanowiliście wprowadzić dodatkowe opłaty w wysokości minimum 26 gr (jakieś 20-50% obecnej ceny) za link na miesiąc i wcale nie kryjecie tego ze oplata może być większa.

Ponawiam pytanie. Dlaczego linki na stronach głównych są nadal takie tanie? Czyżby po to żeby je sprzedawać w systemie płatnym?

Wersja free to nie jest wcale free i dobrze o tym wiesz. 25% prowizji przy sprzedaży linków 25% prowizji przy zakupie linków, 50% (wzrost z 10%) prowizji przy wypłacie pieniędzy lub 20% prowizji przy przelaniu linków na inne konto. Chcecie jeszcze polowe najlepszych linków na stronach udostępniać za dodatkową oplata. Kto wie jakie jeszcze opłaty wymyślicie.

Skoro twierdzisz ze system jest darmowy to powiedz za co jeszcze nie trzeba płacić?

Czy w ramach opłat będzie udzielana na coś gwarancja, czy nadal na stratach kupujących zarabiać będzie system?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 846
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

widze ze sa jednak problemy ze zrozumieniem naszych słów, ale mowi się trudno NIESTETY

specjalne tłumaczenie dla: bakul

abonament bedzie dotyczył płatnych kont którym zostaną udostepnione pewne opcje i narzędzia niedostępne dla kont za FREE

Konta za FREE będą to dotychczasowe konta normalnego i zwykłego systemu wymiany linków tylko bez tych narzedzi, To za te narzędzia będzie opłata abonamentowa, a nie za to ze mozesz miec linki na głownych inaczej wystarczylo by podnies prowizje za linki i wyszlo by na to samo, ale my chcemy dac pewne rzeczy (narzędzia i dodatkowo za opłatą mozłiwość linkowania na głównych ale tylko w pewnym % stron) reszta nadal bedzie dostepna dla kont za FREE

jaśniej już tego nie mogę CI wyjaśnić

nie sugeruje i nie bede ci robil wyliczen ile idzie na PP bo mi sie nie chce podalem tylko ile dajemy z PP czyli 20% i nie chce mi sie dochodzic czy jest to realnego 10 czy 15 %, jest to mało wazne - ważne jest to iz te 25 % prowizji wraca dla uzytkowników, w wiekszości dla tych co promują system a reszta wraca za linkowanie systemu na ich stronach czyli w sumie wszystko wraca do uzywtkowników a skąś te punkty musimy brać, nie bede tworzyl jakis wirtualnych punktów,

za wejscie (dodanie strony) dostajesz 50 pkt jak ja wycofujesz niestety tracisz ja a co z linkami za które inni Ci zapłacicili co ludzie maja być stratni ze tobie się znudziło ich linkować, oni zapłacicili Ci cięzko zarobione punkty a ty od tak sobie wywalasz skrypt ze strony i mowisz PAPA mam was gdzies ja juz swoje punkty zarobiłem, takie cos to było tylko w linkor a nie u nas, jesli usuwasz strone to usuwasz tez linki innych a na to my sobie pozwolic nie mozemy gdyz wielu użytkowników zawierzyło nam i linkuje sie u nas aby osiagnąc efekt w Pozycjonowaniu a nie po to aby jakiś łebek zarobił na nich i wywalił sobie strone dla kaprysu, i dlatego tracisz punkty zarobione.

Pełny opis obu systemów zostanie przygotowany jak zostanie dokładnie podzielone co i w jakim systemie będzie (chodzi o narzędzia) oraz na jakich zasadach będzie się wszystko odbywało, to dopiero tworzymy.

system podstawowy tak jak wiekszość systemów jest i pozostanie darmowy, proszę wiec rozróżnić narzędzia pomocne w pozycjonowaniu za które będzie abonament a systemem wymiany linków - każdy autor jakies projektu chce aby było mu płacone za jego prace wiec i my chcemy coś zarobic za narzędzie które tworzymy,

System wymiany linków LINKORN - bedzie DARMOWY - płatne będą narzędzei pomosne w pozycjonowaniu oraz częściowy przydział linków na stronach najbardziej obleganych (główne oraz z PR - dotyczy to 50% linków)

Pytania odnośnie systemu LINKORNproszę zadawać na tym forum : https://www.support.linkorn.pl

Na PIO proszę nie pisać na PRIV. Proszę pisać na naszym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten pogmatwany "system" przepływu punktów ma zapewne jakiś cel. W mętnej wodzie lepiej sie pływa. Mówienie o zwracaniu części punktów do systemu poprzez dodatkowe podlinkowywanie stron linkujących (czy jakoś tak) to zwykłe mydlenie oczu. System nie jest zapełniony linkami i może to robić za darmo. Ale o tym już dość napisano.

Dla mnie sposób naliczania punktów ma kilka wad. Jedną z nich to zaliczanie stron do kategorii i na tej podstawie przydzielanie punktów za linka. Jest wiele stron, które są w dobrych drogich kategoriach i mają dodatkowo katalog stron nisko oceniany podłączony w podkatalogu strony głównej. Druga sprawa to naliczanie punktów narastająco za umieszczone linki. Powoduje to zapychanie systemu - Jak punkty spadną poniżej 150, to nie możesz kupić linków. To oznacza, że ktoś inny ich nie może sprzedać. A jak ten "ktoś" nie sprzedaje to i nie kupuje. Słyszałem już argument: dodaj strony, bedziesz miał więcej linków. Pytam po co? Te, które mam nie są wykorzystane. Słyszałem argument i to często: Kup punkty na bazarze (30 zł za 100 punktów - u mnie na dwa dni nie starczy). Dziękuje. Swoją drogą to ciekawe? Te 50 linków na stronach głównych to może być powiedzmy 200 punktów. Za 5 zł? To po co mi bazar? To wszystko łącznie z niespodziankami Anioła uniemożliwia racjonalne zaplanowanie linkowania. W innych systemach dajesz stronę, jest wyceniana, wycena zmienia sie w czasie zależnie np. od PR, czy ilości podstron, ale ma to jedną zaletę - wiesz co masz i ile możesz wydać na linki naprawdę stałe.

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

za wejscie (dodanie strony) dostajesz 50 pkt jak ja wycofujesz niestety tracisz ja a co z linkami za które inni Ci zapłacicili co ludzie maja być stratni ze tobie się znudziło ich linkować, oni zapłacicili Ci cięzko zarobione punkty a ty od tak sobie wywalasz skrypt ze strony i mowisz PAPA mam was gdzies ja juz swoje punkty zarobiłem, takie cos to było tylko w linkor a nie u nas, jesli usuwasz strone to usuwasz tez linki innych a na to my sobie pozwolic nie mozemy gdyz wielu użytkowników zawierzyło nam i linkuje sie u nas aby osiagnąc efekt w Pozycjonowaniu a nie po to aby jakiś łebek zarobił na nich i wywalił sobie strone dla kaprysu, i dlatego tracisz punkty zarobione.

To ja Ci napisze tak, że chciałem wycofać stronę (niedawno) w taki sposób, że usuwam ją z systemu, ale bez usuwania skryptów, żebyście mieli jak i kiedy w spokoju posprzątać i powycofywać linki, nawet jakby to miało trwać 2 tygodnie. Ale - z miejsca na stronę dostałem bana na rok. Wkurzyłem się - bo chciałem to zrobić "ładnie" i nawet korciło mnie, żeby wywalić skrypt, ale pomyślałem, że większe qq to zrobię ludziom co liunkują z mojej strony. Właśnie o to chodzi, że traktujecie ludzi jak g..no i to widać.

Edit: po pełnej zadumie :D

P.S. I ostatnie - ten temat już kończę, EOT, życzę zadowolonej klienteli, ja niestety od Was uciekam.

logosc.png

Nowa odsłona systemu!!! --- Radek Kubera na G+.--- Mój blog: radek.kubera.org

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

system podstawowy tak jak wiekszość systemów jest i pozostanie darmowy, proszę wiec rozróżnić narzędzia pomocne w pozycjonowaniu za które będzie abonament a systemem wymiany linków - każdy autor jakies projektu chce aby było mu płacone za jego prace wiec i my chcemy coś zarobic za narzędzie które tworzymy,

Nie wciskajcie bzdru- system obecny zostanie okrojony o niektóre opcje, które teraz chcecie sprzedawać. Poza tym macie wpływy z bajońskich prowizji rzędu 50% za wypłatę kasy z systemu, dodatkowo pod hasłem "pula punktów systemu" możecie pozycjonować własne strony. Dalej - nikt nie ma gwarancji, że za miesiąc nie zniesiecie opłat albo nie zrobicie kolejnej, niezapowiedzianej rewolucji systemowej. I po ostatnie- dajcie wybór ludziom, czy chcą reklamować strony, które wykupiły linki czy też nie i od tej decyzji uzależnijcie dodatkowe wypłaty punktów dla użytkowników, którzy chcą pomagać WAM w zarabianiu.

Sorki... ja wolę udostępnić miejsce na linka stronie (i jej autorowi), która pracuje treścią, a nie kasą.

A sposób w jaki traktujecie użytkowników najlepiej zobrazował przykład radka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba troche przesadzacie z tymi oskarzeniami

wynika z nich ze jakby nie bylo bazaru i nie bylo mozliwosci zarabiac na swojej stronie to nie bylo by problemu

jaki inny system umozliwia zarabianie żywej gotówki?

jaki inny system ma bazar pkt?

macie pretensje ze system bierze cos dla siebie? ze sa prowizje? jestescie chyba nienormalni jacys, kazdy system ma prowizje i to o wiele wieksza niz ta w linkornie, tylko przez inna zasade dzialania systemu o niej sie nie mowi w regulaminach. a dlaczego? Bo ta prowizja naliczana jest w momencie wyceny strony i przyznania pkt. Każdy system musi mieć skad brac pkt na program partnerski bo przeciez nie moze sobie pozwolic na to aby pkt w obiegu bylo wiecej niz miejsc na linki.

Prowizja 25% za linki jest dla mnie zrozumiala, jakby jej nie bylo, nie bylo by miejsca na pkt z programow partnerskich i podlinkowania stron.

Dajesz do systemu prowizje 25% - system te pkt daje komus za program partnerski a ta osoba umieszcza u Ciebie link wiec dzieki temu znow zarabiasz, wiec wszysko sie ladnie kreci. To proste jak drut jest. Wystarczy tylko troche pomyslec.

Prowizja 50% przy wyplacie gotówki... To jest darmowy system pozycjonowania stron a nie zarabiania!

Żaden inny system nie ma takiej mozliwości i pewnie miec nie bedzie bo to ryzykowny ruch. Prowizja jest wysoka bo zalozeniem adminow bylo glownie to aby ta kasa zostala w systemie i zostala wydana na linkiseo lub inne uslugi w tym abonament za linkorna.

Zgodze sie ze bez sensu jest ze trzeba miec 150 pkt aby linki sie przydzielaly. Chodzi niby o to zeby ktos nie wpadl na minus. Oczywiscie latwo mozna to by bylo rozwiazac przez sprawdzanie przed dodadniem kazdego nowego linka stanu konta punktowego ale to bylo by bardzo duzo polaczen z baza i mocno obciazylo by system.

System przydziela linki w ten sposob ze sprawdza stan konta i jak jest np 151 pkt to zaczyna przydzielac wszystkie linki za dzien, przykladowo niech ich bedzie 100 sztuk za ktore ktos placi 100 pkt. Stan konta wiec bedzie wynosic 51 pkt.

Jezeli system przydzielal by linki wtedy kiedy konto jest dodatnie, to ktos kto np. mial 1 pkt wejdzie na -99 pkt do czego system nie chce doposcic.

Zgodze sie tez ze w linkornie jest za duzo zmian, zadnej stabilosci, nie wiem co przyniesie jutro. Za kazdym razem kiedy wchodze na forum linkorna to boje sie dzialu ogloszenia.

Co do tego ze system bedzie platny to tego sie nie boje wogole. Jako szary uzytkownik tego systemu raczej zadnych zmian nie powinienem odczuc.

Z opisu wersji free i platnego jasno wynika ze dla free zupelnie nic sie nie zmieni a Ci co zaplaca beda mieli troche wiecej pewnosci przy dostawaniu okreslonych linkow (strony glowne i z PR).

tomick - zarzucasz linkornowi ze chce zarabiac kase... a Ty myslisz ze po co 99% systemow powstaje? Wiekszosc powstaje po to zeby zarabiac kase! Kazdy system to zaplecze a majac takie zaplacze mozna sie nim poslugiwac przy pozycjonowaniu stron klientow i swoich co zapewne kazdy robi zarabiajac na tym niezle pieniazki. Łudzisz sie ze inni robia systemy za darmo? ze placa gruba kase za serwery po oto aby pozycjonowac twoja strone?

Ja w teksty "pozycjonujemy wasze strony a nie nasze" i tym podobne nie wierze. Kazdy system powstaje w jakims celu a tym celem jest KASA. Ale mi to nie przeszkadza, dopoki widze rezultaty w pozycjonowaniu moich stron.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prowizja 25% za linki jest dla mnie zrozumiala, jakby jej nie bylo, nie bylo by miejsca na pkt z programow partnerskich i podlinkowania stron.

A po co mieszać podlinkowywanie do punktacji. W systemie jest tyle miejsca na linki, że można to zrobić bez problemu i bez tego gmatwania.

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prowizja 25% za linki jest dla mnie zrozumiala, jakby jej nie bylo, nie bylo by miejsca na pkt z programow partnerskich i podlinkowania stron.

A po co mieszać podlinkowywanie do punktacji. W systemie jest tyle miejsca na linki, że można to zrobić bez problemu i bez tego gmatwania.

taaa, wtedy wszyscy by pisali - "dlaczego na mojej stronie sa linki za ktore nic nie dostaje"

wedlug mnie tak jak jest, jest sprawiedliwie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... za wejscie (dodanie strony) dostajesz 50 pkt jak ja wycofujesz niestety tracisz ja a co z linkami za które inni Ci zapłacicili co ludzie maja być stratni ze tobie się znudziło ich linkować ...

A czy zdarzyło się tak od poczatku istnienia systemu, że ktoremuś z uzytkowników zwrócono te stracone punkty?

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

system nie zwraca punktow jak linki znikna

taka jest mechanika systemu i trzeba sie z tym na razie pogodzic, wlasnie to nie zwracanie punktow jest jednym z glownych powodow dla ktorych linki w linkornie sa na jakis czas tylko - bo dzieki temu nie tracimy az tak duzo w razie jak ktos usunie swoja strone.

Jest to w jakis sposob wada systemu ale mozna z tym zyc.

Po prostu tak dziala ten system i juz. Jezeli sie komus taka zasada nie podoba nie musi dodawac do niego swoich stron.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 - zostal zmieniony limit ze 150 pkt do 75 pkt kiedy to linki sie przydzielaja (zobaczymy jak to bardzo wplynie na wpadanie w minus na kontach userow) od polnocy zmiany wchodza w zycie

2 - tutaj male sprostowanie bo Sobico80 wprowadziles maly blad - system oddaje pkt usera od poczatku lutego. Pkt odebrane usera za linki ktore zostaly oplacone a strona zostala usunieta przelewa na specialne konto (nie trafiaja do systemu jako wlasnosc banku) i na poczatku miesiaca sa rozdzielane na wszystkich aktywnych userow.

Czyli ktos usowa strone z systemu lub dostaje bana

Pkt za linki z tego konta sa odeimowane (konto zostaje wyzerowane nie wpada w minus)

Punkty trafiaja na konto teraz jest na koncie 1342 pkt

Pierwszego kazdego miesiaca pkt sa rozdzielane pomiedzy wszystkich aktywnych userow systemu

Bylo o tym pisane jak sie nie myle w twoim ulubionym dziale "Ogloszenia" :D

Moze nie sa tam tylko te zle wiadomosci.

3 - czeste zmiany - wlasnie dlatego powstaja konta platne aby czesci osoba dac glos co do kierunku rozwoju systemu wybranym - moze w ten sposob wyeliminuje krzykaczy ktorzy maja tylko za zadanie pieprzyc gupoty na lewo i prawo a nie potrafia dodawac i rozumowac logicznie. Tak wiedz kolejne zmiany jakie zostana wprowadzone to juz za zgoda aktywnych userow w systemie.

4 - czesc osob tutaj nie rozumie zmian szczegolnie ze nie zostaly one jeszcze wprowadzone a zabiera glos. Tak jak powiedzial SEO niewidzicie niczego wiedz pocholere "pieprzyc gupoty" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać co robicie, więc ty raczej nie mydl ludziom oczu. Czemu radek został zbanowany na rok, w zamian za propozycję powolnego wycofania się z systemu? Chyba kogoś przebrzmiałe, pisarskie ego poniosło.

Po drugie dlaczego nie chcecie się podzielić wpływami z zarobionych pieniędzy? Choć nawet nie chodzi mi o rozdawnictwo kasy, ale choćby wsparcie punktowe użytkowników, którzy pomagają WAM zarabiać. Pomyślcie czasem nie o swoich 4 literach, ale też o innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomcik - kozystasz z systemu czy nie ? Ale ci odpowiem na twoje pytania.

Twierdzisz ze nic nie dajemy userowi ?

Dolinkowywanie - kazdy user ktory ma strone w systemie dostaje xxx linkow za free za ktore to wlasnie system placi ze swoich pkt ktore to znowuz zarobil na prowizjach

Rabaty - kazdy user moze po obnizonej cenie kozystac z LinkiSEO roznica jest potezna bo ma dwa razy taniej niz w LinkiSEO

Te dwa wystarczy zreszta i tak dla ciebie to czarna magia wiedz szkoda mojej klawiatury

Co do bana az na rok. Czy regulamin jest jasno napisany czy nie ?! Usuniecie strony z systemu = BAN i niema dyskusji w tym temacie na ten moment. Jednak gryby sam radek raczyl ruszyc swoj szacowny tylek na nasze forum a nie zajmowal sie sraniem na lewo i prawo to by wiedzial ze na dniach bedzie opcja w panelu usera ktora umozliwi usowanie bezpieczne stron z systemu. A ty jako jego adwokat chcac zabierac glos (obronca ucisnionych) poczytaj troche na temat w ktorym zabierasz glos bo sie kompromitujesz na calej dlugosci

Pozatym to admini stanowia prawo w systemie a nie userzy ktozy maja ochote i robia co uwazaja za sluszne. Sorry ale jak komus nie pasuje niech nie kozysta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc osob tutaj nie rozumie zmian szczegolnie ze nie zostaly one jeszcze wprowadzone a zabiera glos. Tak jak powiedzial SEO niewidzicie niczego wiedz pocholere "pieprzyc gupoty" ?
Potraktuj to jako bezpłatne konsultacje - co lud myśli o Twoich pomysłach.
Dolinkowywanie - kazdy user ktory ma strone w systemie dostaje xxx linkow za free za ktore to wlasnie system placi ze swoich pkt ktore to znowuz zarobil na prowizjach

Jak już pisałem, na stronach jest tyle wolnego miejsca na te linki, że system może to robić bez mieszania w punktach. W końcu korzyść jest obopólna

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności