Skocz do zawartości

LinkORN.pl


Paweł Kobis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 846
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Kolejne zmiany w Linkornie

Forum wykasowane

Brak bazaru

Bardzo rygorystyczne warunki przyjmowania nowych stron = brak nowych stron

Ja powoli zastanawiam sie na ucieczka z tego systemu

Spadl jego power

Dodatkowo obowiazuje tam idiotyczny system wyceniania linkow - place 2 pkt za jakies smieci

Używaj Cuilla i Hakii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na samym poczatku wyanie 100 pkt na linki dawalo juz niezlego kopniaka a teraz to juz calkowita lipa ja nawet po dodaniu 300 pkt nie zauwazylem roznicy w pozycjach

Co do stron to swieta racja 2 pkt za jakis smieciowaty link na smiesznej podstronie to bardzo duzo a ja za link na swojej stronie glownej dostawalem 0,2 pkt

Poczekamy zobaczymy ale coraz bardziej mi szkoda linkow na stronie z linkorna

Używaj Cuilla i Hakii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W miare uplywu czasu admini zaczeli psuc ten system.

No i nie ma juz audycji radiowych.

Jakos zapal Aniola sie wyczerpal

Używaj Cuilla i Hakii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mogłem wykarmić serwisu punktami

Jakos zapal Aniola sie wyczerpal

audycja była fajna ale teraz widac ze chodziło o promo ksiązki

Pozycjonowanie i reklama Reklamedia.pl - Pozycjonowanie - Reklamy Porady, opinie, newsy i przemyślenia o SEO. Zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej o promocje wszystkiego rowniez i systemu

Potem Aniol zaczal juz jawnie mowic ze chodzi im o kase i tylko o to. Likwidacja bazaru i inne smieszne zmiany, likwidacje tego co bylo na forum, to po to forum wogole bylo?

Z ceny nie zjechali 30 zl za 100 pkt

Nie mowiac nic o prowizjach bo system klepal prowizje na wszystkim i ze wszystkiego

Używaj Cuilla i Hakii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zORN - coś co jakoś dopala strony w linkornie przez co lepiej trzymają się w serpach (czytaj przy mniejszej ilości linków mają wyższe pozycje niż konkurencja z większą ilośćią BL)

Tylko nie pytaj mnie jak to jest zrobione i na czym to polega bo Aniol nikomu tego nie chce powiedzieć. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kazdy system musi na siebie zarabiac

fakt w systemie sa czesto zmiany ale czy na złe - ja tez widze iz strony juz tak łatwo nie pną sie do góry dzieki linkorn ale widze tez ze konkurencji jest tam coraz wiecej i musze zapełniać czarna liste aby jej nie linkować ;) i ja bym w tym upatrywał trudniejsze niz na początku wybijanie sie do góry

odnosnie uciekania ludzi - ja nie widze tego gdyz PP idzie mi ciagle dynamicznie do góry a nie w dół, a zarabiajac na PP średnio 200 pkt daje obraz iz system ciagle działa i ludzie nie uciekaja jak sądzą niektórzy

widze tez ze system zaczyna wprowadzac wieksze ograniczenia dla nowych stron, jeszcze nie dokońca je rozumiem czemu ale widze to gdy sprawdziłem strony z indeksu pomocniczego - w większości niestety sa to puste strony bez tresci - czy linkorn chce ograniczyc nam takie linki - nie wiem czy dobrze gdyz wielu uwaza ze kazdy link jest dobry ale jesli mam dostac link na stronie z trescia czy bez to wolę ta z trescią.

A ktoś może wie co to jest "zORN" ?

to mnie tez ciekawi, gdyz sam dla ciebie bym chciał meic cos takiego co da mi kopa przy pozycjonowaniu, ale jesli to działa, strony pną się w górę to wg mnie jest ok i niech to robi co chce - wazne aby nie szkodziło

w sumie zobaczymy w jakim to idzie kierunku, na szczescie jest wiele systemów, jedne lepsze drugie gorsze i trzeba samemu coś wybrać,

z uwagi na zmiany w linkor ja teraz linkorn uzywam do indeksacji linkując w śmietniku - mało płacę a efekt jest widoczny, choc jak stron bedzie coraz mniej nowych to wg mnie pojdzie wszystko w złym kierunku, ale nie ma co krakać przed zachodem słońca - cały czas coś mowią o wersji płatnej więc poczekajmy na nią i wtedy się zobaczy jak to będzie. ;)

WIADOMO będzie albo lepiej albo gorzej ;) ja mam nadzieje ze lepiej

Oferuje miejsce na kilku stronach internetowym, gdzie możesz umieścić:
BANERY REKLAMOWE
ARTYKUŁY PROMOCYJNE, REKLAMOWE, INFORMACYJNE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności