Skocz do zawartości

LinkORN.pl


Paweł Kobis

Rekomendowane odpowiedzi

witam.

jak wiadomo szykuja sie u nas zmiany.

odnosnie kont płatnych z dodatkowymi rzeczami wypowiem sie jak zostana wprowadzone. (jeszcze raz dla niektórych - na kontach FREE nic sie nie zmieni)

teraz zastanawiamy sie nad stronami przyjmowanymi do systemu tzn nad indeksem uzupełniającym.

wg nas linki na takich podstronach nie maja wartosci ale chcemy was spytac o zdanie. w przyszłosci bedziemy sie pytali o zgodę na zmiany osób które maja konta płatne ale w chwili obecnej pytamy was. (ps. sa juz pierwsze zgłoszenia chętnych na konta płatne)

ankieta znajduje sie na naszym nowym forum:

https://support.linkorn.pl/Indeks-Uzupelniajacy-t26.html

czekamy na Wasze opinie

Pytania odnośnie systemu LINKORNproszę zadawać na tym forum : https://www.support.linkorn.pl

Na PIO proszę nie pisać na PRIV. Proszę pisać na naszym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 846
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

hehe, dobre..

ale może Rozpusta nie chcial uzupelniających i ich nie lubi.. a ze ma to inna bajka :>

przeniesc do slim czy nie ?

zdecydowal bys sie, bo to co piszesz w dziale LinkMe.pl ...

Największy darmowy system promocji serwisów. Najbardziej zaawansowany w Polsce.

Wysoka skuteczność, rejestracja w 2 minuty.

All in One ---> Manual

234x60.gif or 234x60.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

większość katalogów ma 260 i resztę w suplemencie (wszystkie moje 30 tak ma),

z forum linkorna - linki z suplementu są nic nie warte, a moim zdaniem link jest linkiem (nawet nie wiem czy ktoś przeprowadzał jakieś testy?) ewentualnie mogła spaść jego siła, ale nie odnotowuję spadku fraz robionych tylko katalogowaniem, np. fraz lokalnych

dla Twoich okien najlepsze markizy - dla wszystkich adwokat - lub książka telefoniczna - oferty różnego typu, taniej nie będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coz.. wypadek przy pracy..

na poczatku bylismy bardziej tolerancyjni ale od kilku miesiecy kazdy wie ze ciezko dodac cos takiego do linkme..

gdy nie przyjmowalismy atalogow to placz ze przeciez dzialaja i powinnismy przyjac albo pojda sobei do innego systemu

gdy przyjelismy to znow placz, ze czesc osob nie chce linkow na katalogach.. dlatego -- > ELITE

jak patrze na Twoje konto i gdybym mial sluchac tego co piszesz (ze katalogi nie dzialaja) to pasowalo by Ci przyciąć z 15.000 pkt , ale jak pisalem..

Nie zmeiniamy zasad w trakcie gry. Przyjelismy Cie do systemu gdy byly inne zasady i tak dlugo jak bedziesz mial aktywne strony tak dlugo bedziesz w elite.

pozdrawiam i pozostawiam juz ten topic ludziom linkorn.pl

Największy darmowy system promocji serwisów. Najbardziej zaawansowany w Polsce.

Wysoka skuteczność, rejestracja w 2 minuty.

All in One ---> Manual

234x60.gif or 234x60.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te nowinki na Linkornie: nieprzyjmowanie stron z wynikami uzupełniającymi, albo heca z subdomenami tj. obniżanie wartości w systemie odbywa się na zasadzie, że gdzieś ktoś coś powiedział, na jakimś forum zagranicznym była dyskusja, a linkorn już wdraża. Boję się, że za dużo kombinowania w tym systemie. Natomiast nikt nie zajmuje się błędami podstawowymi - złą zasadą naliczania punktów. Chociaż Jaskółka jest - już dotarło do Admina, że 96% podstron leży odłogiem.

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lezy odlogiem ale przeciez magiczny ZORN (dobrze ze nie zorro) to wszystko zamuli

:]

Używaj Cuilla i Hakii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy ten zorn, tyle o nim juz napisano, a nikt nie wie:

-jak działa?

-co to jest?

-czy w ogóle istnieje?

Przykład marketingu - wywołać ciekawość, trochę tajemnicy, trochę bełkotu (muszę się hamować bo mnie znowu obsmarują na pewnym blogu)

OT-blogi sa na forum linkorna, a ono stoi na IPB. Może Michał by też...

Edyta: Test Anioła na uzupełniające to rzadko która strona przejdzie. On to porównuje tak:

https://www.google.pl/search?hl=pl&q=si...+Google&lr=

https://www.google.pl/search?hl=pl&q=si...=Szukaj&lr=

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://support.linkorn.pl/Indeks-Uzupelniajacy-t26.html

Obecnie system przyjol zasade ze jesli 20% stron znaiduje sie w wynikach uzupelniajacych odzuca je z systemu !

Gratulujemy niznajmości tematyki Seo. Pan Anioł okazuje się Ignrantem z marketingowym bełkotem.

być moze moje słowa go urazą - ale cytat zaznaczony na czerwono o tym świadczy.

Pewnie na 100 stron przyjętych ostatnio 95 ma więcej niż 20% uzupelniających ale po co o tym pisać.

[edit]

po 20 minutach nie udało mi się znaleźć żadnego serwisu który by spałeniła warunek max 20% uzupełniających.

(chyba że ma 15 podstron)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównałem statystyki Linkorna z cache google z 14 marca i dzisiejsze - stron przybyło ok. 6,5%, a linków w obiegu przybyło ok. 7,5%, z czego jakieś 4% to jednorazowa zapomoga przy dodaniu strony. Wynika z tego, że system drepce w miejscu, a ta zapomogą jeszcze trochę go ratuje. Stagnacja jest widoczna również w ilości linków w systemie - przez ten tydzień nie zmieniła się (może to jakiś błąd).

Z tego suplementala to sie pewnie wycofa, dał przecież ankietę, żeby się "zgrabnie" wywinąć - chcieliście to macie, ja mówiłem.

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności