Skocz do zawartości

LinkORN.pl


Paweł Kobis

Rekomendowane odpowiedzi

troszeczke wyedytwalem zeby nie bylo..

cciale zabrac glos w tej sprawie poniewaz rowniez sadze ze taki podzial jest zupelnie bez sensu.. a ze temat zostal poruszony tutaj to mam nadzieje ze panu linkorn nic sie nie stanie..

https://linkme.pl/forum/viewtopic.php?id=7

Zastrzegamy sobie prawo do zamieszczania 5% linkow, a więc 95% potencjału jest przeznaczone dla Was ! 5% jest to uczciwa liczba i pozwala nam w dalszym stopniu rozwijać system .
co do Twojego cytatu.. wiadomo ze 100% to nie 95% ale wydaje mi sie ze to co piszemy: "pozycjonujemy WASZE strony, NIE NASZE!" jest na miejscu..

no jesli ktos by sie chcial przyczepic to przeciez mozemy miec te 5% puste.. i wtedy jest 100% prawdy.. ale przeciez nei chodzi o takie kombinowanie.. Jesli napisze ze z przydzielonych 5% wykorzystujemy 1.2% to ktos uwierzy ? no wlasnie...

P.S. Jak tak dalej pójdzie to żaden system nie będzie "mnie lubił"

merytoryczna wypowiedz zawsze będzie w cenie !

przepraszam jesli ktos uwaza ze to reklama linkme w dziale linkorn.. poprostu moja subiektywna opinia..

pozdrawiam

Największy darmowy system promocji serwisów. Najbardziej zaawansowany w Polsce.

Wysoka skuteczność, rejestracja w 2 minuty.

All in One ---> Manual

234x60.gif or 234x60.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 846
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
przepraszam jesli ktos uwaza ze to reklama linkme w dziale linkorn.. poprostu moja subiektywna opinia..

Napisze wprost: Nie chrzań :)

Dobrze wiemy, że masz na tym forum inny nick lub nicki, pod którymi jakbyś chciał mógłbyś się wypowiedzieć...

A tak ogólnie całkowicie zgubiliście główny wątek którym było... no właśnie co ?? teraz to nawet ja już nie pamiętam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt uzupełniające się ma i się z nimi nie walczy, jednak my mamy zamiar to zrobić, właśnie robimy testy aby system nie przydzielał tam linków. jesli się uda nie będzie to już u Nas problemem.

widze ze w naszym temacie wypowiadaja się inni admini - miło mi i mam nadzieje ze to nie jest tylko promocja tego drugiego systemu.

odnośnie prowizji - każdy system coś zabiera i my mówimy oficjalnie ile i kropka. Jeśli się to komuś nie podoba mówi się trudno. Poprostu my wyliczyliśmy aby się to opłacało system musi pobierać prowizję od linków, przecież punkty z PP też się muszą skaś brać - nie mogą być z powietrza :) nie ma systemu który jest za darmo - jedne pobierają mniej inne więcej - ważna jest otwartości i my to mówimy otwarcie, ze tyle system musi brać bo inaczej trzeba by kombinować coś z punktami. Wiele innych systemów mówi ze są darmowymi ale zapomniano powiedzieć ile pobierają admini dla siebie, my to mowimy otwarcie i pewnie dlatego zarzuca nam się że mamy podatki większe jak w Szwecji co jest nie do końca prawdą, gdyz wiekszość punktów oddajemy użytkownikom w ramach PP, dolinkowania, i tylko kilka % jest dla nas OK 5%

tak więc zostawiam to wszystkim pod uwage i mam nadzieje że nie będe musiał więcej się tego wyjaśniać.

Pytania odnośnie systemu LINKORNproszę zadawać na tym forum : https://www.support.linkorn.pl

Na PIO proszę nie pisać na PRIV. Proszę pisać na naszym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś wie, dlaczego trzeba wpłacić do konta Urszula Głowacka, żeby mieć konta Prenium?

https://support.linkorn.pl/Konta-Prenium-Ju...ebawem-t23.html

Czy sp. z o.o. (ltd po angielsku) jako https://www.atibit.com/kontakt.html nie stać na konta bankowe?

PS: Wiem, że powinnien pytać na forum linkorn, ale Anioł mi już wyjasniał, że nie rozumiem ani języka polskiego ani angielskiego - to już nie mam ochoty - bo nie wiem, czy zna niemieki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TTSEO - jak miales ten swoj zalosny sklep z czesciami do telefonow GSM (kabelki-baterje) to czemu wysylales towar z PL do PL a z Niemiec do niemiec jak siedziales w PL i wszystko sie dzialo w PL? - Pewnie dlatego wlasnie splajtowales bo myslec nie potrafisz jak widac sesownie.

Firma Work-Elite Ltd. niema w PL oficialnie rozpoczetej dzialalnosci gospodarczej a dzialamy na terenie Polski zgodnie z prawem UE posiadajac wszystko co niezbedne do prowadzenia takiej dzialalnosci gospdarczej.

Firma Work-Elite Ltd. znaiduje sie w UK i USA w tych panstwach posiadamy kota firmowe w pozostalych sa to konta czlonkow zazadu z ktorych sie nastepnie rozliczamy przez wystawianie faktor VAT=0% zgodnie z prawe UE. Koszt wysylki 350 zl do UK w niektorych bankach siega 20% wartosci wysylki i czas dotarcja takich pieniedzy do nas niekiedy to 14 dni!. Tak wiedz aby ulatwic wszystkie formalnosci zwiazane z platnosciami umozliwiamy kazdemu obywatelowi Polski aby wplaty dokonywal na polskie konto. W tym przypadku osoba placaca nie musi myslec o:

- czy pieniadze dotra na czas

- prowizje z takiej tranzakcji

- przewalutowania zlotowek na inna marke

Jezeli ktos ma ochote dokonac wplaty na ENG konto firmowe nic nie stoi na przeszkodzie - Przeliczamy wartosc zlotowkowa na futy i wplaca okreslona kwote - wartosc jest stala w funtach nie zlotowkach

Od takie proste wytlumaczenie a Ty TTSEO nie kompromituj juz sie wiecej bo na GG juz ci to raz pisalem wiedz jak masz jakis problem to na PW na forym linkorna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje bez wycieczek osobistych. Pamiętaj dir-elite, że tobie też dużo można zarzucić. Choćby to, że nie posługujesz się językiem kraju, na który adresujesz produkty firmy. A co do konta - to fakt, faktem że troszkę dziwnie to wygląda, ponieważ dużo nie trzeba aby stworzyć normalne konto firmowe w Polsce.

@hyperbiz: linki raczej działają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popieram początek wypowiedzi tomick. BEZ WYCIECZEK OSOBISTYCH i to sie tyczy wszystkich.

co do otwierania konta firmowego nie jest tak różowo jak myślisz... jak nie ma się działalności otwartej w Polsce. A nawet to chyba nie jest możliwe, przynajmniej dawniej tak było.

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dir-elite, otóz miałem 2 wiadomosći w szkrynce, jak wczodziłem do skrzynki, miałem biała strone.

Teraz ich już nie ma, zresztą, nie widze w ogóle rodziału wiadomości po prawej, on był? w Panel konfiguracyjny. chyba był, no bo czytałem zawsze, mogłem porzeczytać wiadomości od samego początku.

Pisze tu, no bo u ciebie wysyłałem 2 wiadomość poprzez kontakt do adminów i nic, cisza jak zawsze.

Ostatnio to sie robi taka u was tradycja, nie odpowiadac. no to może skasuj tą forme kontaktu, po co mieszać nam (mnie) w głowie , ludzie piszą , a i tak przecież nikt nie odpowie, po co formularz?

No i ten czerwony napis doladuj konto, rozumiem że to twoja strona i robisz co chcesz, ale czy naprawde on ma tak się rzucac w oczy? nawet jak dasz go boldem 36, a i tak nie doladuje, ale jak będe potrzebować punktów, no to zapłace bez czeronego, prawda? Po co ten kicz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 - sorry za wycieczke ale juz mu tlumaczylem osobiscie na GG wiedz nie wiem co chcial osiagnac - tzn domyslam sie ale nie bede spekulowal

2 - aby otworzyc konto firmowe w pl potrzebuje miec: NIP,Regon, Wpis od rejestru dzialalnosci gospodarczej. Co dla mnie jest malo oplacalne i moich klijentow z tego prostego powodu ze jesli bede mial w PL oficialnie otwata firme musze placic ZUS w PL muse placic Podatki w polsce i to samo w UK co podnioslo by znaczaco koszty utrzymania i tym samym koszty dla klijenta. Dodatkowo teraz z godnie z prawem moge wystawiac haktury VAT 0% a w pl musial bym 22% co znowu podnosi cene uslugi dla klijenta o VAT. Oczywiscie Vat mozna odliczyc ale ktow woli wydac 220 zl wiecej zeby po roku sobie to odliczyc ? Lepiej odrazu mniej wydawac i miec spokuj

3 - na maile odpowiadamy tylko jesli odpowiedzi nie mozna znalesc na Forum dlatego Pawka zamiast pisac tutaj napisz na forum a zanim to zrobisz przeczytaj co pisze na temat kont free i PRO, i dowiesz sie ze FREE konta sa pozbawione HelpDeska ktory to zostal zastapiony przez forum i odpowiednie dzialy dla niego

4 - wiem ze nie pisze po polsku swietnie dlatego za kontakt z klijentem w PL odpowiadaja osoby odpowiedzialne i piszace ladnie po polsku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dir-elite, z całym szacunkiem, ale po tym jak mnie blokowano na twoim forum, jakoś mi się nie chce tam pisać.

Po za tym powiem uczciwie, że szkoda mi czasu czytać te wasze zmiany co wprowadzacie co tydzień. mimo wszystko system mnie się podoba ( czy podobal?).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W UK jest VAT 0% na usługi internetowe?

Co do systemu: fakt, faktem daje się odczuć jego działanie - czasem pozytywnie, czasem negatywnie (np. pad serwera systemu). Ale mam wrażenie, że ten system jest jak polska gospodarka i politycy. Mimo szumnych zapowiedzi niewiele się zmienia, nikt przy niej nie grzebie- co wychodzi na dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności