Skocz do zawartości

LinkORN.pl


Paweł Kobis

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba przyznać, że informacje o linkornie są rozproszone w kilku miejscach na stronie, są też w różnych miejscach na forum, czasem są sprzeczne, nieaktualne, a czasem ich w ogóle nie ma. To największa wada systemu. Druga wada to niewielkie wykorzystanie potencjału stron, obsadzonych linkami jest zaledwie kilka procent podstron, co w końcu zostało zauważone przez Anioła, ale nic z tego nie wynikło.

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 846
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Juz o tym pisalem nie moga (tak mysle) wykorzystac wszystkich podstron bo im serwer/serwery nie dadza rady obslugiwac systemu.

Używaj Cuilla i Hakii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze kilka rzeczy wyjasnic aby sie wszyscy dobrze rozumieli :)

1 - ban poszedl za oszustwo systemu z katalogiem DMOZ podpietym pod strone glowna

a - w momencie dodawania do strony widnieje informacja o tym aby zapoznac sie z zasadami dodawania do systemu stron ! Jesli ktos tego nie przeczytal to juz ja na to nic nie poradze

b - podtrzymalem decyzje admina w 100% i zaden uzytkownik systemu (forum) nie wypowiedzial sie po stronie zbanowanego usera !

2 - Co do iloscli linkow

a - W dniu dzisiejszym system wygenerowal 33795 linków (ile przyznal to inna sprawa) wczoraj bylo tego 30807 linków

b - co do obciazenia serwera prosze bardzo kazdy ma do tego dostep serwer.linkorn.pl (mysle ze spokoinie sobie z tym radzi)

c - Czy nie wykozystujemy potencialu podstron hmm raczej nie dlatego ze

- userzy sami ustalaja ile linkow chca na dobe

- w systemie jest 4377 stron linkujacych! a linkowanych 3779 - Mamy wiecej stron linkujacych niz linkowanych :)

- czy to moja wina ze system rodziela rowno linki po stronach a nie pakuje akurat wam tych linkow zebyscie mogli wiecej zarobic?

d - system dba o maksymalne rozbicie linkow po stronach

e - to ze systemy inne takie jak np linkme wywali wam wszedzie gdzie sie da linki znaczy ze to jest sluszna polityka ?

f - czy moja wina jest to ze np user niechce dostawac linkow na stronach w waszej kategorji i tam system tego nie przydziela

g - czy moja wina jest to ze ludzie wpisuja strony na czarne listy i tam linkow system nie przydziela

Reasumujac system przydziela tyle linkow ile sobie tego rzycza userzy i na ile jest mozliwosc. Nie widze sesu zapychania wszystkich podstron tylko poto zeby zapchac i wpakowac do filtra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze kilka rzeczy wyjasnic aby sie wszyscy dobrze rozumieli ;)

1 - ban poszedl za oszustwo systemu z katalogiem DMOZ podpietym pod strone glowna

a - w momencie dodawania do strony widnieje informacja o tym aby zapoznac sie z zasadami dodawania do systemu stron ! Jesli ktos tego nie przeczytal to juz ja na to nic nie poradze

b - podtrzymalem decyzje admina w 100% i zaden uzytkownik systemu (forum) nie wypowiedzial sie po stronie zbanowanego usera !

Co nie zmienia faktu, że macie niejasne zasady i "ukrywacie" niewygodne dla was informacje przed nowym użytkownikiem :placze:

Live Free or Die

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
pechel napisales ze ukrywamy niewygodne informacje przed nowymi userami - moge prosic o przyklady a najlepiej liste takich rzeczy chetnie je umieszcze w odpowiednim miejscu tylko ja sam nie wiem co takiego ukrywamy

Już o tym pisałem....

Ale w skrócie:

1. Linkorn uwzględnia TYLKO wizyty googlebota! (na stronie stara info. o uwzględnianiu Google, Yahoo, MSN, Onet, NetSrpint/WP)

2. System zlicza tylko punkty za linki, a nie za każdą wizytę robota

3. Maksymalnie zlicza tylko 6000 wizyt robota dziennie dla danej strony

Umieścisz na odpowiednim miejscu?

Czekam na to odpowiednie miejsce.... tylko na "normalnej" stronie, a nie na forum..... :P

Live Free or Die

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze: panika jest faktycznie na miare Faktu, albo innego brukowca.

Po drugie: kto daje poważny serwis jako źródło linkowania w ramach systemu wymiany?

Przeważnie dajemy zaplecze, możliwe do odtworzenia w ciągu godziny - więc proszę o wstrzymanie się

z opiniami nt. zgubnych skutków ataku na takie strony - przecież w 9/10 są to śmieci!

Po trzecie: aniol faktycznie wije sie jak piskorz i wcale go nie bronie - chodzi mi o obiektywne

fakty - jak dla mnie takie bugi nie są żadnym zagrożeniem, szczególnie teraz, kiedy G indeksuje 20k podstron

w tydzień :P

Edit: tekst poszedł też w wiadomym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mis ie ze wszystkie wspomniane przez ciebie informacje zostaly skorygowane juz dawno temu jednak moge sie myslic wiedz prosze wskaz mi bledy ja ich nie widze w FAQ jest wszystko :rolleyes:

ocsid - skomentowalem juz to w odpowiednim watku

szook - nie martw sie i system ma sie bardzo dobrze i niestety tym razem twoj plan i .... nie powiudla sie na obalenie systemu - szukaj nastepnej kaczki powodzenie

Zawuzacie prosze jedna istotna sprawe w systemie mamy 2466 oraz 405 zbanowanych w sumie posiadamy ponad 4600 domen w systemie :rolleyes: Srednio wychodzi ze 1 user wlonczyl 2 domeny do systemu (bardzo zaokraglam i upraszcam)

Konkurencyjny system ma ponad 12 000 zarejestrowanych userow i posiada 5600 domen co daje pol domeny na usera

Fakty mowia same za siebie posiadamy mniejsza ilosc userow ale zato pewnych i takich co widza czego chca i takie kaczki ich napewno nie odstrasza. Mysle ze dzialania majace na celu przejecie naszych userow rozbija sie na niczym. Ponadto pamietajmy jedno PiO to nie pepek swiata i mysle ze userow w systemie pochodzacych z PiO jest garstka i bardzo mnie to cieszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz racje PIO to nie pepek świata - ale spory zasięg ma to medium jakim jest PIO.

Pozatym zwróc uwagę że o dziurach w Twoim systemie będzie słychać tam gdzie nie słyszeli nawet o tym czym jest system wymiany. Nie tylko na PIO - na co pewno bardzo liczyłeś ze swoimi brakiem marnymi argumentami, unikaniem odpowiedzi i mówieniem e nic nie można.

Wierz mi :rolleyes: można i to dalej, dzisiaj pociągnełem :rolleyes: nową instalacje. Zresztą zapewne widziałeś rejestracje :rolleyes: na nowego meila i pobranie plików.

Kolega wyżej napisał jedną zastanawiającą rzecz - że dlaczego tyle hałasu skoro witryny na których emitowane są linki z linkorna to śmieci :rolleyes:? to Dir-Elite jak to jest śmieci czy nie śmieci = bo słyszałem że do Twojego systemu nie są dodawane śmieci a teraz od kolegi wyżej wyczytałem że to są smieci i wywalenie takich witryn to żadna strata.

W zależności od tego jakiego argumentu chcesz bronić DIR ELITE takie rzeczy piszesz,

bo właśnie w sąsiędnim wątku wyczytałem że odejście z Twojego systemu byłoby katastrofą dla ludzi bo przenosząc się do innego systemu straciliby linki z dobrych stron na rzecz linków śmieci.

A cytując ocsid

"Po pierwsze: panika jest faktycznie na miare Faktu, albo innego brukowca.

Po drugie: kto daje poważny serwis jako źródło linkowania w ramach systemu wymiany?

Przeważnie dajemy zaplecze, możliwe do odtworzenia w ciągu godziny - więc proszę o wstrzymanie się

z opiniami nt. zgubnych skutków ataku na takie strony - przecież w 9/10 są to śmieci!

"

Wynika jednak :rolleyes: że to afera zbędna bo przecież o takie witryny nie nalezy się martiwić.

Wiec odp konkretnie tylko na pytanie

śmieci czy nie śmieci - nie rozwijaj już się i nie zamydlaj jakimis bezsensownymi odpowiedziami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec odp konkretnie tylko na pytanie

śmieci czy nie śmieci - nie rozwijaj już się i nie zamydlaj jakimis bezsensownymi odpowiedziami.

Tzn. ja mam nie zamydlać? bo nie zrozumiałem.

Edit: zbędne literki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności