Skocz do zawartości

LinkORN.pl


Paweł Kobis

Rekomendowane odpowiedzi

Panie LINKORn :crazy: nie za jakis czas a jeszcze dziś w radyjku pogadamy o zamydlaniu :) Co Pan na To ?

Właśnie :( a jak tam WORK ELITE LTD działa czy nie działa ? Od 5 lat w branzy ;) działa czy od 2006.

Panie DIRT jak już Pan chce bym tak dochodził tego zamydlania to OK.

Przefiltruje każdy centymetr internetu jak i systemu LINKORN że pewno od szczecina do tarnowa kreska zostanie.

Dobra wracając do sprawy systemu. Ale dlaczego ciągle piszesz że to błąd ? skoro to nie były przypadkowe witryny tylko konkretnie Twoja!!!.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 846
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Anioł, chcesz aby pisać na waszym forum. Mówisz, że są tam osoby, które wiedzą co odpowiedzieć. Przypomnij sobie mój post w temacie braku linków na stronach linkujących. Jak mam czytać odpowiedzi Giela, który napisał bym linkował z głową, to naprawdę wolę już nic nie pisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gielo czy ja to nie caly system i jest tam wiecej osob niz w tym przypadku wymienione 2. Zreszta to juz nie moja sprawa gdzie piszesz. Bedziesz potrzebowal pomocy to napiszesz w odpowiednim miejscu i w odpowiednim temacie bedziesz potzrebowal sobie polamecic na system i zeby wszystcy cie poparli ze system jest ble i bla bla napiszesz Tutaj i tyle.

Wsparcie techniczne i pomoc odnosnie systemu jest udzielana tylko i wyloncznie pod adresem https://www.support.linkorn.pl

Problemy ktore wymagaja natychmiastowej interwencji mozna zglaszac na moj numer GG - podany na wspomnianej powyzej stronie

Yeden - na 12 stron linkujacych jakie masz w systemie tylko na trzech byly dwa maje linki ! z czego byly one ustawione do usuniecia i sa nadal jak tylko weidzie bot i przydziela sie nowe linki. Na pozostalych mam 0 lub 1 link wiedz niewiem dlaczego robisz z tego taki problem skoro wszystko sie ladnie prostuje. Mysle ze dzialasz zbyt impulsywnie ale coz twoj wybor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yeden - na 12 stron linkujacych jakie masz w systemie tylko na trzech byly dwa maje linki .............. Mysle ze dzialasz zbyt impulsywnie ale coz twoj wybor.

2 strony mam wstrzymane więc 3/10

Nie działam impulsywnie tylko mówię jak jest. Puszczałem bota na jedna ze stron, bez skutku. Zobaczymy jutro.

System Linkorn, jak każdy system ma swoje zalety i wady. O wadach pisałem. Zalety? -Proszę bardzo. Jak mi po roku linkowania wywalili stronę z Link Vaulta - nie wiedzieć czemu - to w trzy dni natychmiast odrobiłem linki w linkornie. Tylko na dwa dni straciłem 1 pozycje na najważniejszą frazę.

Może jeszcze jedna wada kilku systemów w tym również linkorna. Dodałem stronę z PR5, a podstron z mniejszym PR jest sporo. A system nie wykorzystuje najpierw tych stron z PR>0 tylko wali gdzie popadnie. teraz jest juz nieco lepiej, ale parę dni temu to mnie trochę zdziwiło.

Dir Elite - odbierz PW na forum linkorna

Edit - niektóre literówki

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polak potrafi lol :(

Email z automatu (chyba ;P)

Twój stan punktów w systemie LinkORN.pl jest w chwili obecnej ujemny. Proszę zakupić punkty, dodać nowe strony lub usunąć część linków. Jeśli tendecja się utrzyma, wszystkie linki w systemie zostaną usunięte.

Michał Kryński
Zapraszam na moje forum akwarystyczne  ;-) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luq a chyba nie spodziewałeś się :) że dogadał się z właścicielem addera na masową licencje :).

Myśle że właścieciel addera nie jest bardzo pocieszony z tego tytułu.

Ale mnie w internecie już nic nie dziwi.

MMP kij tam z eval :) w instalatorze na dzień dzisiejszy mozna wywalać witryny userów.

Powód 1 - masa nie zrobiła aktualizacji.

Powód 2 - aktualizacja jest trefna - instalacja nowej wersji nie działa

Powód 3 - związany z powodem 2 - uzytkownicy przywracają wersje starą/dziurawą bo to jedyna działająca.

Wiec bezpieczenstwo w systemie wróciło do poziomu z dnia wykrycia możliwości zhaczenia stron.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W najbliższych dniach pojawi się wersjia Adder 4.3 (Adder 4.1 był rozesłany, Adder 4.2 tylko do nowych userów)

Nowa wersja ma zabezpieczenia sprawdzone przez "hackera", mam nadzieję że już bedzie w pęłni bezpieczna.

Jeśli ktoś ma problem z aktualziacją proszę pisać bok@seoadder.info i rozwiążemy problem.

Co do nielegalnych kopii:

1. od paru dni konsultuje się z kancelarią prawną (jestem w Północnej Izbie Gospodarczej więc mam za darmo rozmowy )

2. zbieram obecnie listę osób które naruszył prawo autorskie (jest ich przynajmniej 6)

3. zgodnei z tym co powiedział mecenas - sprawa może ograniczyć się do kosztu 30zł - co sprawiło że pkt 5.

4. Spraw odnocząca się do praw autorskich mapriorytet i jest w trybie przyspieszonym rozstrzygnięta.

5. W ciągu paru dni napewno zajrzę do instytucji sądu i podam listę osób (wraz z dowodami tj przelew, wykazy emaili itp)

6. Przestępca ? staje się ofirą :) : tytuł osoby karanej - wiadomo jak to jest odbierane np. w nowej pracy, odszkodowanie które zarządam - min 3 krotność moich strat, dojazd do szczecina - tutaj bedzie sprawa, czas spędzony przed sądem, cały koszt rozprawy po skończeniu przechodzi na osobę winną ...

Odradzam korzystania i udostępniania Adder-a bez licencji :)

logo-orange.png
Nowa platforma usług SEO. Zarabianie na pozycjonowaniu w Multi Level Marketing !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności