Skocz do zawartości

LinkORN.pl


Paweł Kobis

Rekomendowane odpowiedzi

e co ty juz nie te czasy. jeszcze z rok temu tak ale od roczku wiele mi sie pozmieniało.

Dziś mi tam sensacje zbedne :lol: a wrecz nawet wole ich unikac. Mam tyle na głowie że ;) bardziej byłem za tym żeby zrobili niz krzyczeli że niema.

Dziś a rok temu czy dwa to nie ta sama chec :lol: do sensacji.

To tak jak sam przyznasz z pojeciem spamowania - kiedys byłem tak anty temu że aż głowa boli dzisiaj mi to lata co kto robi. Zresztą wielu było a dziś nie jest, wielu dziś jest a jutro nie bedzie :lol:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 846
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Nie było bo nie ugadaliśmy dokładnie terminów.

Dlatego mi daleko do jakiś ataków bezpośrednio że to LINKORN.

Ogólnie to musze szybko wrócić do zdrowia i zając się swoim dziełem ale oczy sine głowa wielka - pracy zero.

A w czwartek konferencja bede wygladal jak prawdziwy IT ;) zmarnowany na maksa.

No wlasnie ale zaraz po tym przelece wszystkie systemy od poczatku by powiedziec troszke w piątkowej audycji na temat zmian itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testowałem ten system przez 2 tygodnie. System typowo komercyjny nastawiony na duże zyski. Na Allegro można zakupić dowolną ilość punktów i wymienić na linki które muszą zostać gdzieś rozmieszczone. Strony w systemie LinkOrn free to ranczo dla linków komercyjnych. System już na starcie ustawi dla Twojej strony PR0 (nawet gdy będzie miała PR6) aby zaniżyć punktację przy rozmieszczaniu linków. Nieścisłości prawie w każdym punkcie, szkoda słów. NIE POLECAM.

Install-Secure techniczna ochrona obiektów -  alarmy, monitoring, domofony Łańcut.

Pracownia Psychologiczna Psycho-Test prowadzi psychotechniczne badania kierowców , badania operatorów, wysokościowe. 

Elektroniczna Ochrona Obiektów poleca kamery monitoringu Łańcut z możliwością podglądu obrazu przez internet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spełniam prośbę administratorów systemu linkORN

Informacja

Administracja systemu uznała iż wsparcie techniczne sugestie i inne pytania należy tylko i wyłącznie kierować na forum linkORNa https://support.linkorn.pl z dniem dzisiejszym ,25-05-2007, na PiO już nie będzie żadnego oficjalnego supportu.

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no żeby rzucić kamieniem to nie warto.

Ale z ciekawostek to chyba jednak potwierdziło się że Linkorn i jefgo właściciel coś kłamali względem firmy bo PWN jak podawał że jest właścicielem WORK ELITE tak dzisiaj widać już zmiane i nie jest napisane nawet jedno słowo że prowadzi firme. Co bardzo obrazuje wiarygodność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xgalux 2 posty na forum do tego pierdzielenie bzdur na forum linkorna - strasznie wiarogodny jesteś. '

Co do zainteresowania linkornem to jest ono spore i rzeczą normalną jest że nie wszystkim pasuje - mnie przekonują fakty.

https://209.85.135.104/search?q=cache:https:...ex.php?id=stats

https://www.linkorn.pl/index.php?id=stats

Przybyło ponad 150 domen w 7 dni

Powiem szczerze - mam dosyć dwulicowości i braku obiektywizmu wielu userów - głupie gadanie że ten i tamten system jest be .... a jedyny słuszny to e-weblink.pl bo jest super i skuteczny i wszyscy się zachwycają.... nie dobrze sie robi

Nie ma nie było i nie bedzie idealnego systemu.

Kiedyś PiO było super miejscem dla prawdziwych kumpli. A teraz wielu stosuje PiO jako narzędzie Piaru.

Skończyły się czasy dobrego koleżeństwa. Tak to już jest pieniądze psują i poróżniają ludzi.

Tak czy inaczej miłego dnia dla wszystkich !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze - mam dosyć dwulicowości i braku obiektywizmu wielu userów
To kolego obiektywny sprawdź też przyrost w e-weblink.com

Swoją drogą nie rozumiem dlaczego pijesz do tego systemu w wątku dla systemu linkorn

Kiedyś PiO było super miejscem dla prawdziwych kumpli. A teraz wielu stosuje PiO jako narzędzie Piaru.

Dalej jest miejscem dla kumpli :-)

stopka usunieta z wpoodu wirusa na stronie docelowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ludzie pio i kasa]

Na forum jest tak jak było nic sie nie zmieniło. A nawet jest lepiej niż było a to co mówisz o kasie !!! to ci co im kasa (w ich marzeniach) poprzewracałą to sobie poszli więc jest ok ;).

[system]

Nie podoba mi się coś w tym systemie i jego adminie to pisze. Pisze bo kręci , pisze bo system jest denny technicznie.

A co ja mam napisać złego pod względem technicznym o takich www.e-weblink.com skoro jest ok - a czy ja gdzieś pisze że jest super skuteczny - nie - bo nie mogę tego ocenić w żaden sposób obiektywnie - musiałbym użyć tej samej ilości zaplecza danego dla systemu i wypozycjonować dziwną fraze.

Choć ciężko bedzie znaleźć domeny z site:10 K i tym samym PR bo ktoś później powie że tam dałem site 10100 a w drugim 9900 domene. Dlatego jestem daleki od oceny skutecznośći ale co samego systemu i jego właściciela to dla mnie jest to poprostu szmelc o ile to słowo dość jasno określa mój stosunek i czy ktoś uważa że stronniczo wyrażam opinie to już nie mój problem bowiem nie uzywam ani jednego ani drugiego a czy ktoś przyjmie sobie opinie na temat krętactwa właścicieli systemu jak i samej firmy Work Elite która była jest czy już sam pan Linkorn tego nie wie - choć sądząc bo zmianie opisu na PWN była.

[ogólnie systemy]

Co do stattystyk bawią mnie ogólnie takie dane w każdym systemie typu mamy przyrost 100 domen dziennie, przydzieliło mi 500 linków na godzine - ale gdzie to potwierdzić - ja nie widze możliwości potwierdzenia takich danych bowiem nie jest nigdzie napisane jakich 150 domen przybyło itp :P o jakim zapleczu.

Takie przepychanie się kto ma ile domen i jaki przyrost jest bezsensowny bowiem liczy się ilośc domen ale także ich site - bo on bedzie decydował także ile dany system może obsłużyć skutecznie anchorów.

Ogólnie :) każdemu systemowi do ideału jeszcze daleko. Tylko ważne jest który pracuje na doskonałość i jest wiarygodny.

Pozdrawiam

Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nimek uspokój się przecież nikt nikomu nie zabrania się wypowiadać. Dla każdego systemu jest tu miejsce. Osobiście uważam że nie można polegać na jednym systemie jak się coś pozycjonuje, a te 2 systemy o których pisałeś różnią się bardzo i IMO do czego innego służą.

BTW sam ornowi robiłeś niezłą reklamę swego czasu i wszędzie Cię było pełno !!!

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności