Skocz do zawartości

LinkORN.pl


Paweł Kobis

Rekomendowane odpowiedzi

szook moze jakis link do tych zmian co do work elite na PWN?

moze byc na PM

Używaj Cuilla i Hakii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 846
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
liczy się ilośc domen ale także ich site - bo on bedzie decydował także ile dany system może obsłużyć skutecznie anchorów.

To nie takie proste Szooku. Site sztucznie nadmuchany dmozem lub wiki będzie obsługiwał anchory w e-weblinku, a jakże. Problem w tym, żeby google tam zaglądało częściej niż raz na miesiąc, bo jak nie to co mamy z takiej obsługi. Z drugiej strony site w linkornie ma drugorzędne znaczenie. Ten system po prostu marnuje strony. Popatrz na te linki co podał Sir Nimek: 400000 punktów w obiegu na 4000 stron linkujacych i 4000 stron linkowanych (upraszczam liczby, nie chodzi o drobne). Co to daje? 100 punktów na stronę. Ile to linków? Przeciętnie 400 na stronę? To ile site system obsadzi linkami ? 100?. A jeszcze jedna ciekawostka - zysk systemu spadł dwukrotnie w ciagu 7-dni.

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba a zmiany dotycza wstepnie firmy - wczesniej bylo podane ze prowadzi prezna firme itp bajery.

Ale jednak nie więc PWN to wykasował gdy dostał informacje która sprawdzil w rejestrze.

Książki nie bede analizował bo jest dla mnie mało wiarygodna jak sam jej autor ktory to własnie PWN wprowadzil w bład zmuszajac ich do remoderacji opisu.

Bardziej zastanawiam sie czy nie znajda sie w niej tresci ktore zostaly np sobie pozyczone z innych miejsc bo z tego PWN zapewne nie bedzie zadowolony.

Dla mnie twórca systemu musi byc wiarygodny - www.e-weblink.com w stosunku do linkorn ma duzo wieksza wiarygodnosc stad bede stale odradzal uzytkowanie systemu LINKORN - zreszta LINKOR takze dla mnie traci wiarygodnosc - coraz wiecej bledow i zadnej reakcji jak widac. A to tez pozostawia wiele do zyczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może twórca i właściciel systemu e-weblink.com się ujawni ?

Work jaki jest taki jest.... ale przynajmniej nie ukrywa swojej tożsamości.

Generalnie zrobił coś do czego niewielu właścicieli systemów miało odwagę.

Imo jeśli ktoś coś promuje swoim nazwiskiem to już oznacza, że w pewnym momencie nie rzuci sobie o tak tego w chorobę bo wstał lewą nogą...

Linkor był fajny dopóki Webcenter go nie sprzedał (oczywiście miał prawo). A co weblinkiem.

Lubię znać adminów systemu z imienia i nazwiska i mieć z nimi jakby co kontakt.

Dla mnie to jest wiarogodność systemu.

Co do poprzedniej wypowiedzi to bez urazy. Myślę, że jeszcze nie jedno piwko wypijemy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet jezeli nie fikcyjna to mało wiarygodna kiedy jest kim - jeżeli ktoś robi klony pod roznymi nickami sie wypowiada to raczej ciezko powiedziec kim jest naprawde.

Co do piwka jezeli bylo do mnie - oczywiscie ze tak ja uwazam ze wlasnie ludzie na zywo sie zupelnie dobrze dogaduja - maja inne relacje stad ja osobiscie czesto jestem za tym by spotkac sie na livie i powymieniac poglady na poziomie bo uwazam ze live daje mozliwosc rozmowy jak ludzie.

Mase osob poznalem wlasnie na zywo i zmienilem o nich zdanie na pozytyw bo forum to jak randki w necie nalezy podchodzic do niego troszke inaczej. Na zywo jest poprostu lepiej ;).

Wracajac jednak do systemow - jak napisał JUBI i K ja mam spore watpliwosci czy Pan Kobis to Pan Kobis bowiem gdy podjelem sie proby jak to jubi napisal szukania pan Kobis oznajmil ze bede mial ciezko bo zmienial nazwisko i wczesniej mial inne teraz ma zony :) - to bylo wzgledem szukania Work Elite i Doktoratow z SEO.

Z firma sie syplo do doktoratow dojde :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Work jaki jest taki jest.... ale przynajmniej nie ukrywa swojej tożsamości.

Której? Anioł, Dir-Elite, Work-Elite. Strzelam że jego kolejnym nickiem będzie Dir-Aniol ;)

Generalnie zrobił coś do czego niewielu właścicieli systemów miało odwagę.

Napisał taki system żeby można było wykradać strony użytkowników?

Imo jeśli ktoś coś promuje swoim nazwiskiem to już oznacza, że w pewnym momencie nie rzuci sobie o tak tego w chorobę bo wstał lewą nogą...

Kaczyńscy też promowali budowę 3mln mieszkań swoich nazwiskiem :]

Choć przynajmniej było wiadomo że Ci Kaczyńscy to chociaż istnieją.

Linkor był fajny dopóki Webcenter go nie sprzedał (oczywiście miał prawo). A co weblinkiem.

Lubię znać adminów systemu z imienia i nazwiska i mieć z nimi jakby co kontakt.

Sądzisz że admini e-weblinka tak chętnie podali by Ci swoje numery telefonów?

A już było powiedziane dlaczego e-weblink się nie ujawni - uczyliśmy się na błędach linkora.

stopka usunieta z wpoodu wirusa na stronie docelowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szook, skoro mam już parę blogów, napisałem parę prywatnych systemów wymiany linków to mogę wziąść i na barki e-weblinka ;)

Ogólnie tam ujawnić się to pewno w końcu ujawnia smile.gif poprostu nie ten moment jeszcze smile.gif.

Wątpie, jak się ujawni to tylko wybranym. Zresztą jak było mówione e-weblink ma wielu ojców.

stopka usunieta z wpoodu wirusa na stronie docelowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności