Skocz do zawartości

LinkORN.pl


Paweł Kobis

Rekomendowane odpowiedzi

jeszcze jak można to czy chodzą w spodniach czy w sukienkach biggrin.gif
To zależy od tego która jest godzina podczas meetingów :)
M(MP)atka się liczy, donosiła ciążę, teraz pielęgnuje niemowlę, dba o jego właściwy rozwój, chroni przed zakusami Szo.... rolleyes.gif

:)

MMP a jak dirt przyjdzie i powie ze on jest ojcem smile.gif? to jak wtedy bedzie kurka.

Jako matka powiem że do niczego nie doszło ;)

stopka usunieta z wpoodu wirusa na stronie docelowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 846
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Aniol chce wywalic wszystkie katalogi z systemu

Pytanie tylko to po kiego ....... (tutaj pada niecenzuralne slowo) je wczesniej przyjmowal do systemu?

I tak sie pewnie nie doczekamy odpowiedzi bo juz dawno Aniol zapomnial co to PiO.

Używaj Cuilla i Hakii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ak więc nie kupujesz tylko systemu ale też jego Historię i zaufanie użytkowników!

Czy ja o czymś nie wiem? LinkORN odzyskał zaufanie?

Robię barcampy: Aula Polska i RadomIT i kilka innych.

Czy wiesz, że największe prowizje w branży turystycznej i masę narzędzi daje Odpoczne.pl (bez ref'a)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie odzyskal zaufania.. z prostego powodu.. jak mozna odzyskac cos czego sie nigdy nie mialo.. no chyba ze odzyskal swoje zaufanie :) w co tez szczerze wątpie

ale koles chce wyciag z konta.. no i moze jedno haslo jednorazowe by mu sie przydało.. pisze sie ktos ?

kolo to [ nierzetelny partner ] i wszyscy o tym wiemy.. na allegro pisze ze on ma 2000 userow i 5000 domen a my mamy 12000 userow i 6000 domen

prawda jest taka ze my mamy 13.500 rejestracji a nie aktywnych.. to jesli on liczy wszystkich a nie tylko aktywnych to dlaczego nie policzyl nam 16.000 domen ?

no i panie kolego dlaczego podajesz pan ze masz 5000 domen jesli masz 3000 ? dopisac sobie kazdy umie.. jak tobie normalnie rosnie +20 -50 domen dziennie...

no chyba ze liczysz sobie ilosc dodanych domen a nie aktywnych.. bo to by sie wtedy zgadzalo

pisze ze nie wykorzystal jeszcze potencjalu - no to sie zgadza bo szook wykryl dziure ktora popsula mu plany..

odradzam interesy z tym kolesiem bo oszukal juz wiele osob, jest niepowazny i wszystko wskazuje na to ze oszukanych bedzie przybywalo

co do nowej grafiki - https://www.kobis.pl/linkorn/ - KOLES NORMALNY JESTES ? NIE MOZESZ BEZPRAWNIE OBRAZAC INNYCH ! Wolnosc slowa wolnoscia slowa, ale ty juz przesadzasz..

co powie Pan linkor , linkuj aby zrobic zrzutke na ten systemik i pozniej go utopic gdzies .. gdzies gdzie pan z UK sobie nie doplynie..

Drodzy uzytkownicy systemu - jak macie czuc sie pewnie w linkorn ? hehe przeciez takie zabawy nie sa dobre dla Was..

widac ze chodzi tylko o kase.. wiec nie liczcie ze admin linkorn bedzie zabieral dla siebie 50% jak dotychczas (mowie o 50% linkach do atibit.com ktore admin ma na kazdej stronie glownej serwisow partnerskich) a 90% :P

powodzenia w pozycjonowaniu.. bo 2000 userow dostanie pewnie 10% mocy.. uczciwe ..

Największy darmowy system promocji serwisów. Najbardziej zaawansowany w Polsce.

Wysoka skuteczność, rejestracja w 2 minuty.

All in One ---> Manual

234x60.gif or 234x60.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LinkMe.pl chyba już wielokrotnie była mowa o wypowiadaniu się w tematach konkurencyjnych systemów wymiany linków... jak nigdy nic nie mówiłem to dziś już chyba mam dość... fajnie tak na konkurencje nadawać... wiadomo jak system umiera to szybko zróbmy zamieszanie, pokażmy nasz i doleci do nas trochę userów...

Lubie Cie (powiedzmy :)) i rzadko mam coś do Ciebie, ale takie wypowiadanie sie w konkurencyjnych tematach jest trochę be

Robię barcampy: Aula Polska i RadomIT i kilka innych.

Czy wiesz, że największe prowizje w branży turystycznej i masę narzędzi daje Odpoczne.pl (bez ref'a)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec mam sie wypowiadac jako nowy user PIO ?

akurat nie chodzi mi o reklame linkme.. bo kazdy z pio juz zna wszystkie systemy..

chodzi mi tylko o to ze nie bede stal cicho gdy ktos godzi w dobre imie mojego (zreszta nie tylko mojego) systemu..

zadnych podstaw.. tylko slowa tego oszusta..

no i nie wypowiadam sie o systemie tylko o tym człeku..

..teletubiś jeden..

pozdrawiam

Największy darmowy system promocji serwisów. Najbardziej zaawansowany w Polsce.

Wysoka skuteczność, rejestracja w 2 minuty.

All in One ---> Manual

234x60.gif or 234x60.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edit:

po przeczytaniu słów Mości Panującego anioła

"Jestem bardzo bardzo bardzo daleki sprzedazy systemu Szukam wspolnika dlatego jest ustalona wysoka cena minimalna i wymagany kontakt zemna wtedy tlumacze co i jak a tak traktujmy to jako reklame i sposob pozyskania nowych userow"

na jego forum , moja wypowiedź straciła sens...

Z cyklu "Przysłowia Polskie":
- "We wakacja jak i w wiosnę - Google podskakuje se radośnie."
Mój blog o pozycjonowaniu i nie tylko... Strona firmowa - www.antygen.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koniec świata! przez przypadek wpadłem na to forum i widzę, że sprzedawany jest linkorn... czyżby ostatnia 'afera' z curl pogrążyła system?

co będzie teraz z biednym użytkownikami? wszyscy do linkme?

nie czarujmy się - linkme i linkorn to jedyne systemy, które liczyły się na rynku. teraz linkorn jest sprzedawany i nie wiadomo kto go kupi i czy system utrzyma poziom. miałem dzisiaj masę moich stron wrzucić znowu do tego systemu, bo mam dość linkme (tak, tak Panie adminie - weź się do roboty, a nie tylko dopisania jaki twój system jest wspaniały). ale muszę się wstrzymać i pozostać w linkme...

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności