Skocz do zawartości

LinkORN.pl


Paweł Kobis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 846
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

jezeli na allegro pisze ze sprzedaje system to prawnie musi ten system sprzedac

nie ma bata bo inaczje grozi to sadem - slynna sprawa z zakupem samochodu na allegro pozniej ceny

Co do Linkorna

okazuje sie ze system sam sie zatopil

doktorek marketingowy okazal sie za slaby aby ciagnac ten system ktory ciagle byl slaby

WSZYSTKO TO BYLA JEDNA WIELKA PROMOCJA ABY JAK NAJWIĘCEJ PODBIĆ CENE LINKORNA

- cale te radio

- paplanina ze najlepszy

- reklama ,reklama i jeszcze raz reklama czegos co naprawde nie bylo tego warte

- od czasu likwidacji starego forum Linkorna system zaczynal umierac, a mialy byc jakies platne konta i inne duperele

- sprawa ktora naglosnil Szook napewno przyspieszyla zakonczenie zywota tego systemu

P.S

Dzis z wielkim zadowoleniem zakonczylem wspolprace z tym systemem

Używaj Cuilla i Hakii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli na allegro pisze ze sprzedaje system to prawnie musi ten system sprzedac

nie ma bata bo inaczje grozi to sadem - slynna sprawa z zakupem samochodu na allegro pozniej ceny

Musi sprzedac, ale tylko wtedy jesli wylicytowana kwota przewyzszy cene minimalna, co pewnie nigdy sie nie stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po 3 razie juz mu sie odechce

i napewno powie ze znalazl wspopracownika

najlepsze teksty

jakby jakis pokemon pisal

"Aby uzyskać te dane należy się skontaktować ze mną i udowodnić chęć zakupu systemu potwierdzoną wzięciem udziału w licytacji lub przedstawieniem sreen-shot’a ze stanu konta bankowego (Wymagasz przedstawienia dowodów z mojego konta – Sam też musisz udowodnić, że stać Cię na zakup systemu). Zaznaczam również, że mogę odmówić wglądu do historii konta bez podania przyczyn, jeśli nie przekonasz mnie do tego, że jesteś zainteresowany zakupem."

"System nigdy nie był promowany i nie korzystał z marketingu, aby zdobyć popularność."

"Wsparcie techniczne dla nowego programisty (nie jest wymagany programista jednak, jeśli system ma się nadal rozwijać potrzebna jest taka osoba. Gdybyś nie dysponował nikim zdolnym mogę dalej się tym zajmować i za taką usługę jest opłata ustalona indywidualnie z nabywcą)"

nie ma to jak sobie poprawic humor

:]

Używaj Cuilla i Hakii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tam daje

sprobuj umiescic link w linkornie na jakiejs stronie glownej = graniczy to z cudem

a wystarczy sie przyjzec jak wiele jest linkow do atibit na stronach glownych

ja temu systemowi podziekowalem i radze zrobic to samo

Używaj Cuilla i Hakii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedys sam Aniol mowil ze ci co wykupia konta platne beda miec lepiej przydzielane linki na glownych, sam chcial tak zrobic aby polowa linkow na stronach glownych byla dla kont platnych a reszta dla kont bezplatnych

ciemne reguly jakies

Używaj Cuilla i Hakii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności