Skocz do zawartości

LinkORN.pl


Paweł Kobis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 846
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Panie Szook, zaznaczam że nie jestem Aniołem, a jedynie życzliwą personą. Conajmniej śmieszna i dziecinna była próba wyciągnięcia informacji przez telefon. Musi się Pan jeszcze wiele nauczyć... Przypominam, że nagrywanie rozmów bez zgody drugiej strony jest zabronione i ścigne prawem. Co do Allegro, gdyby umiał Pan czytać ze zrozumieniem dowiedziałby się Pan dlaczego została usunięta Pana oferta i "dymić" (jak raczył się Pan pięknie wyrazić) może Pan do woli, proszę jednak uważać na częste przypadki zaczadzenia przy zabawach z ogniem ;) Zatem nie pozostaje mi nic innego jak czekać na obiecanego maila z propozycją współpracy i domenami, które zamierza Pan umieścić w systemie :P

Po raz kolejny już na tym forum proszę o nie udowadnianie mi bycia Pawłem Kobisem, moje nazwisko Urszula Głowacka i będę bardzo szczęśliwa, jeśli tak pozostanie - ja przynajmniej Panie Szook mam odwagę cywilną się przedstawić, Panu niestety tej kurtuazji podczas rozmowy telefonicznej brakło. Pozdrawiam

Niech będzie pochwalony ...... prezydent

Najjaśniejszej Rzeczypospolitej i jego brat ..... - zawsze

dziewica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha czekam :P Pani Vampir Lady na pozew jak pisałem wyżej - :rotfl: ja nagrywałem w celu udowodnienia.

Pani Vampir LAdy mam nadzieje że jest wstanie Pani sie rozliczyc z aukcji allegro :rotfl: sprzedawanych punktów :rotfl:.

Juz strzelam zebami ze strachu ;)

Wypraszam sobie :rotfl: ale oferentow aukcji nie mogl sie przedstawic :rotfl: bo wyciagalem wrecz czy to napewno ten Pan sprzedaje :rotfl: ten linkorn.

Pani U.G ciesze sie ze to Pani bo i Pani pewno sprzedaje te PKT w linkornie :rotfl: licze ze US zainteresujsie sie aukcjami allegro :rotfl: - ja im w tym pomoge.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yeden masz na nagraniu kontakt ;).

Jaki mam miec kontakt jeszcze ? schylic sie po mydlo czy jak :P

pani Vapir Lady na dzien dzisiejszy szykam wielkiem firm WORK ELITE która to jest włascicielem LINKORN

i

https://wck2.companieshouse.gov.uk/dd6c43cf...db1/compdetails

wpisac jako COMPANY NUMBER nalezy:

5482036

zaznaczyc all ptaszki i pojawi się firma widmo ATIBIT czy WORK ELITE zatrrudniajaca ponad 60 osob :rotfl:?

Name & Registered Office:

WORK-ELITE LIMITED

50 HIGH STREET

BRECON

LD3 7AP

Company No. 05482036

Status: Dissolved 20/03/2007

Date of Incorporation: 15/06/2005

Country of Origin: United Kingdom

Company Type: Private Limited Company

Nature of Business (SIC(03)):

None Supplied

Accounting Reference Date: 30/06

Last Accounts Made Up To: (NO ACCOUNTS FILED)

Next Accounts Due: 15/04/2007

Last Return Made Up To:

Next Return Due: 13/07/2006

To ATIBIT to sprzedaje czy WORK ELITE :rotfl:? Pani Wampirko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję po raz kolejny usiąść na spokojnie i SPRÓBOWAĆ (bo nie wiem czy się Panu uda) przeczytać za ZROZUMIENIEM aukcję.

Zanim zalicytujesz obowiązkowy jest kontakt ze mną najlepiej głosowy
oraz
Oferty składane bez potwierdzenia wcześniejszego będą od razu usuwane!

Mam nadzieję, że w całym swoim sprycie ;) nie ma Pan problemów ze zrozumieniem czasów. Otóż mamy czas przyszły, przeszły i teraźniejszy. Zapraszam do podstawówki, jeśli to Pana w jakikolwiek sposób przerasta.

Niech będzie pochwalony ...... prezydent

Najjaśniejszej Rzeczypospolitej i jego brat ..... - zawsze

dziewica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani Vampirko :P jedno co dobre to dla US czas przeszły nie istnieje (przez 5 lat) :rotfl: to Pani rozumie ?.

Mam nadzieje że pojeła Pani już moj UPÓR ;)

FIRMA WORK ATIBIT czy jak chce sie tam zwać Pan KOBIS to jedno wielkie kretactwo i bardzo chetnie :rotfl: wyjasnie to że nagrałem owego Pana w sądzie :rotfl:.

Jak mają takich ludzi (ponad 60) i super prawników to waitning :rotfl: pozew za nagranie.

Dla mnie oferent LINKORN gdzie pisze wczesniej ze jeste wlascicielem WORK ELITE (firma nie istnieje juz) to proba wyludzenia pieniedzy i z tego tytułu bede wyjasniał sprawe z allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję po raz kolejny usiąść na spokojnie i SPRÓBOWAĆ (bo nie wiem czy się Panu uda) przeczytać za ZROZUMIENIEM aukcję.

Sorki ale żałosna dziecinada w tych tłumaczeniach widać przekręt na 100 kilometrów naprawdę i tylko dzieci mogą się na cos takiego nabrać. Na aukcji można sobie wypisywać wszystko, że "sprzedam gdzie indziej", że "jeszcze nie wiem czy sprzedam", "nie wiem czy bede miałtowar" co i tak nie zmienia sytuacji prawnej zawartej umowy.

Pierdoły wypisywane w opisie nie mogą łamać regulaminu, regulamin ma nadrzędną nad nimi rolę, tak jak prawo cywilne czy handlowe jest nadrzędne dla regulaminu i on nie może go łamać

polecam lekturę artukułu 8 aukcji allegro (podkreślenia moje)

ARTYKUŁ 8. PRZEBIEG AUKCJI

8.1. Zgłoszenie oferty kupna przez konto Użytkownika i każde kolejne postąpienie w aukcji jest prawnie wiążące i nie może być wycofane przez Kupującego. Wyjątkiem jest aukcja na której Sprzedający oferuje sprzedaż lub wynajem nieruchomości, oferty kupna zgłaszane w tych aukcjach nie są wiążące prawnie.

8.2. Użytkownik powinien zatroszczyć się o to, aby oferty z jego konta nie były składane lekkomyślnie, omyłkowo lub też bez zapoznania się i zrozumienia konsekwencji składania oferty zgodnie z niniejszym regulaminem i przepisami polskiego prawa.

8.3. Zamknięcie aukcji następuje z upływem czasu, na który przewidziana była aukcja, po skorzystaniu z opcji Kup Teraz lub na podstawie decyzji Sprzedającego.

8.4. Ofertą, która zwycięży w aukcji jednoprzedmiotowej jest oferta o najwyższej wartości (w aukcjach z ceną minimalną, cena minimalna musi zostać osiągnięta). Ofertami, które zwyciężą w aukcji wieloprzedmiotowej standardowej są te oferty o najwyższych wartościach, które mieszczą się zarazem w puli przedmiotów wystawionych przez Sprzedającego na danej aukcji. W aukcji wieloprzedmiotowej ostatni z puli zwycięzców może zrezygnować z zakupu, jeśli liczba przedmiotów, które wygrał jest mniejsza od tej, którą licytował. W takiej sytuacji Sprzedający również nie jest zobowiązany do sprzedaży.

8.5. Oferty złożone w czasie aukcji są ważne aż do momentu zamknięcia aukcji lub wycofania ich przez Sprzedającego (dopuszczalne powody: prośba Licytującego; brak kontaktu z Licytującym, np. z powodu niepoprawnych danych; duża liczba komentarzy negatywnych Licytującego lub inna uzasadniona przyczyna, dla której nie budzi on zaufania Sprzedającego; kradzież lub zniszczenie przedmiotu).

8.6. Jeżeli dana oferta zostaje przebita przez inną ofertę, a składający ją zostaje usunięty przez Allegro, Sprzedający przyjmuje najwyższą ważną ofertę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szooku a ty też masz coś z głową, że się z bawisz w takie gówna i pierdoły - naprawdę to nawet nie jest temat do radia. Pokemnem się jest bez wzgledu na wiek. Pokemon to stan umysłu :P. Czy naprawde cię nie stac na to żeby temta olać sikiem ciekłym czyli przeznaczyć dla niego tyle ile jest wart ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szooku dotknąłeś ciekawego problemu. Na allegro rejestruje się konkretny podmiot - osoba fizyczna, firma itp. Czy jakiś podmiot może wystawiać na sprzedaż coś, co nie jest jego własnością? W przypadku działalności gospodarczej prowadzonej osobiście to raczej nie ma znaczenia, ale w przypadku spółek jest inaczej. Osoba prywatna sprzedaje składnik majątku spółki - to raczej nie jest własciwe postepowanie

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MRTN dobrze napisałeś.

Masz racje nalezy olać. NIe było mnie kilka dni na PIO zrobiłem gro pracy. Wpadłem zobaczyłem i mnie zmierziło.

Musze nauczyc sie olewac MRTN masz racje :P szkoda marnowac swoj czas.

Ide dalej walczyc ze swoja nowa zabawka :rotfl:.

Bo Panu ATIBIT WORK ELITE i Pani WAMPIRE sprzedajacej punkty na allegro wydaje sie ze jak napiszą coś to prawnie jest to obowiązującej :rotfl:.

Gdyby tak było to kochana TPSA nie dostawałaby kar za wpisy w regulaminie które naruszają prawo konsumenta.

Na chwile obecną uważam że umowa zostala zerwana przez oferenta na skutek ryzyka wykryca oszustwa a nie na skutek małej wiarygodności oferty.

Jutro swoje stanowisko zweryfikuje z allegro i bardzo chętnie poznam ich opinie co do tej aukcji.

Czy aż tak chcą wspierać oszukiwanie ludzi czy pogonią kota ofertą mającym na celu autopromocje i oferowanie usług których nie posiadają.

Oferta z allegro jest ofertą LEWĄ ;) dałem taką stawke bedac w pelni swiadomy że oferent nie moze mi przekazac produktyu który zaoferował.

Pozdrawiam

Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo ja posiadam jedno konto, kto i jakie konta posiada nie zbyt mnie interesuje - śmieszne jest to, że łapiecie się takich dziecinnych rzeczy.

Yeden Oferta została wystawiona o godzinie 21:27:16, rozmowa telefoniczna została przeprowadzona o godzinie 22:24:30, zacytuję jeszcze raz

Zanim zalicytujesz obowiązkowy jest kontakt ze mną najlepiej głosowy
Oferty składane bez potwierdzenia wcześniejszego będą od razu usuwane!

Mam nadzieję, że teraz już jest wszystko jasne odnośnie usunięcia oferty.

Mam również prośbę do Pana Szook'a, kilka w zasadzie, więc ponumeruję je, żeby się Pan nie zgubił

1) Proszę mi zacytować, w którym miejscu na Allegro napisane jest, że Linkorn'a sprzedaje właściciel Work Elite?

2) Proszę wyjaśnić mi znaczenie słowa "waitning", bo jak żyję w UK i władam biegle j. angielskim, tak nie spotkałam się z tego typu gramatyką, jeśli pouczacie Anioła odnośnie pisowni, bądźcie sami nieskazitelni.

3) Proszę też, jeśli jest Pan już tak UPARTY ;) zadzwonić do Companies House i dowiedzieć się cóż takiego dzieje się z firmą Work Elite Ltd. Zostaną udzielone Panu szczegółowy informacje i niestety muszę Pana rozczarować, ponieważ zmieniany jest status firmy - na odnowienie wpisu w Companies House firmy w UK mają 3 miesiące, więc proszę się nie troszczyć poradzimy sobie.

Kończę rozmowę na tym, gdyż boli mnie już przepona od śmiechu, a sensowność zabawy tutaj jest mniej więcej na poziomie piaskownicy, w której dzieci kłócą się czyj tatuś jest lepszy.

Miłej nocy wszystkim.

Niech będzie pochwalony ...... prezydent

Najjaśniejszej Rzeczypospolitej i jego brat ..... - zawsze

dziewica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani Wampire LITERÓWKA w waiting a w wypadku śmiania się z Pana Kobis vel ANIOŁ vel DIR i vel coś tam który ani po PL ani po EN pisać nie potrafi. Ja chociaż nie pisze że siedze 20 lat w UK. Ten człowiek niewie jak się GOOGLE wymawia po EN ;).

Mnie to fika co tam mają 3 msc na to żeby WORK ELITE :P. Ciesze się że Pani taka Prawa i anglojezyczna :rotfl:.

Ale pkt po allegro schodziły. A nie wazne :rotfl: co jest na aukcji - ja mam info od WORK ELITE Anioł vel Paweł Kobis że system LINKORN nalezy do niego :rotfl: i o to bede sie opierał w odpowiednich miejscach udowadniajac ze cała aukcja to jedna wielka farsa jak i ten system. Nie chce na dzien dzisiejszy pokazywac Aukcji gdzie zakupiłem pkt :rotfl: niech sie juz Pani głowi bo to Pani smutek tak w sumie dość powazny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności