Skocz do zawartości

LinkORN.pl


Paweł Kobis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 846
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Napewno sie zaczelo od Szooka a i pewnie Allegro dolozylo swoje 5 groszy

:]

Używaj Cuilla i Hakii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko 5 ? tak tanio poszło ? jaka szkoda :D

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzisiejszego pięknego poranka wchodzę na FTP mojej strony i zaczynam coś zmieniać. A tu error - plik się nie nadpisuje.

Okazało się, że nie ma miejsca na serwerze...

Jak to, myślę? Przecież to niemożliwe.

Okazało się, że system linkorn przez ostatnie 5 miesięcy działania zgromadził w katalogu orn2/data/ jakieś 200 MB danych w postaci plików tekstowych o rozszerzeniu .orn

Ilość miejsca zajmowanego przez te pliki jest mi dokładnie jeszcze nie znana, ponieważ pisząc tego posta w tle usuwają się kolejne pliki z katalogu orn2/data.

Jestem lamą, dziękuję dałem się zaspamować na własnym serwerze :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak rozwiazala sie kwestia tej cale licytacji

A jak nie ma serwisu angielskiego tak i nie ma, a informacja ciagle jest na forum Linkorna.

Oszukali?

Czy juz rozwiazala sie kwestia zmiany wlasciciela Linkorna?

Używaj Cuilla i Hakii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam

Jako już były właściciel systemu LinkORN chciałem podziękować wszystkim za wspólną rozmowę na tym forum w temacie LinkORN. Jestem pewny i przekonany że nowy właściciel (firma) która przejęła system doskonale poradzi sobie w rozwoju systemu. Nowy właściciel współpracuje z twórcami WebCEO ( https://webceo.com ) - jest odpowiedzialny za projekt LinkiSEO.pl oraz kilka jeszcze innych o których tutaj nie chcę mówić (nie jestem do tego upoważniony). Proces przejęcia chwilę trwał gdyż wdrożenie się w system zajmuje trochę czasu i tym samym nie chwialiśmy wprowadzać dodatkowego zamieszania z tym związanego i ogłoszenie tego zostało ustalone na dzień kiedy nowy właściciel będzie w stanie w 100% samodzielnie już prowadzić system.

System będzie działał tak jak działał nie będą wprowadzane żadne zmiany mające na celu ograniczenie kont użytkowników (ich praw) natomiast będą prowadzone prace mające na celu zwiększenie jeszcze bardziej skuteczności i przyjazności systemu dla usera.

Od dnia dzisiejszego też przestaję świadczyć suport techniczny i przestaję być powiązany w jakikolwiek sposób z systemem LinkORN.pl. Tak więc korzystając z okazji chciałem powiedzieć że nie jestem zaangażowany w żaden system i na razie robie sobie przerwę co najmniej roczną od pisania i prowadzenia systemów, a zajmę się analizą i konstruktywną krytyką innych ;)

Dziękuję wszystkim i mam nadzieję że wasze pozycje pójdą w górę dzięki LinkORN'owi - powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

System jak kazdy musi sie rozwijac, a jak bedzie z Linkornem zarzadzanym przez nowego wlasciciela to juz czas pokaze.

Używaj Cuilla i Hakii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh i kolejne kłamstwo Pana Pawła K. Co pisał jak wystawił aukcje na allegro?, że tylko szuka wspólnika, a teraz co się okazuje?...

Robię barcampy: Aula Polska i RadomIT i kilka innych.

Czy wiesz, że największe prowizje w branży turystycznej i masę narzędzi daje Odpoczne.pl (bez ref'a)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za róznica kto jest właścicielem jeżeli wszystko zostaje po staremu ? No chyba że ktoś przystąpił do systemu ze względu na samego Pawła, a nie chęci zdobycia linków :)

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności