Skocz do zawartości

LinkORN.pl


Paweł Kobis

Rekomendowane odpowiedzi

Wystał system, mówili: "O Paweł sprzedaje linkora", na to Paweł: "Nie, nie, nigdy, to nie ja, nie ..." i co? Info o tym, że system sprzedany?

Czy byłem w linkorze dla Pawła? Dla Pawła mnie nie było :) Teraz może dodam kilka stron ;) Ale jest rzeczą oczywiste, że to kłamca, skoro zastrzega, że nie sprzeda, że tylko szuka wspólnika by razem rozwijać, a teraz sprzedaje i mówi, że od 6 miesięcy nowy właściciel się wdraża to ...

Robię barcampy: Aula Polska i RadomIT i kilka innych.

Czy wiesz, że największe prowizje w branży turystycznej i masę narzędzi daje Odpoczne.pl (bez ref'a)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 846
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Dzisiejszego pięknego poranka wchodzę na FTP mojej strony i zaczynam coś zmieniać. A tu error - plik się nie nadpisuje.

Okazało się, że nie ma miejsca na serwerze...

Jak to, myślę? Przecież to niemożliwe.

Okazało się, że system linkorn przez ostatnie 5 miesięcy działania zgromadził w katalogu orn2/data/ jakieś 200 MB danych w postaci plików tekstowych o rozszerzeniu .orn

Ilość miejsca zajmowanego przez te pliki jest mi dokładnie jeszcze nie znana, ponieważ pisząc tego posta w tle usuwają się kolejne pliki z katalogu orn2/data.

Jestem lamą, dziękuję dałem się zaspamować na własnym serwerze :/

Ja korzystam z linkorna od samego początku kiedy był jeszcze w fazie beta, nigdy nie miałem problemów z rozrostem plików w katalogu orn2/data. Dla osób z dupnymi serwerami gdzie linkorn nie jest w stanie usuwać starych plików z róznych przyczyn istnieje taki plik jak kasowanie.php właśnie w tym katalogu. Wiedział byś o tym jak by ci się chciało trochę poczytać na temat linkorna. faq, forum itp.

Przykład: https://www.linkorn.pl/FAQ/2.html poczytaj w uwagach

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

cos jest nie tak z rejestracja nowych uzytkownikow

nie przychodzi mail aktywacyjny

Używaj Cuilla i Hakii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos jest nie tak z rejestracja nowych uzytkownikow

nie przychodzi mail aktywacyjny

A nawet jak by przyszedł to nie dokończysz konfiguracji nowo wprowadzanych linków. Coś się zepsuło (albo ktoś coś zepsuł) a admin zapomniał wziąć ze sobą na urlop kompa :)

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodałem ostatnio chyba z 5 czy 6ć wordpressów z różnych serwerów i nie miałem problemów. Jeśli pisze że system jest nie zainstalowany to znaczy, że coś źle zrobiłeś lun korzystasz z jakiegoś dziwnego hostingu. Wstaw linki w footer.php i powinno działać. Jeśli nie działa pisz na forum linkorna.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przelewy nie dochodzą - kontaktu brak - na forum nie można dodać postu - wysłanie maila za pomocą formularza ze strony - brak odzewu - linkorn chyba już umarł, albo jego admini, szukając innego kontaktu zauważyłem stronę (tej firmy, która przejęła) poligraficzną - wkrótce tu będzie serwis :)

dla Twoich okien najlepsze markizy - dla wszystkich adwokat - lub książka telefoniczna - oferty różnego typu, taniej nie będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

system padl

ja naprzyklad nie moge zalozyc nowego konta

kontakt z adminami nowymi oczywiscie jest zerowy

Używaj Cuilla i Hakii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oto mi chodzi

ja na przyklad nie moge zalozyc nowego konta

sprawdze na innym IP by obalic twoja teorie

Używaj Cuilla i Hakii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz pisze, że ja nie mam problemu z dodawaniem i to zarówno na preclach jak i jakichkolwiek innych skryptach. Jeśli jest to prawdziwy problem a nie gówniarska próba oczerniania innego systemu piszcie na forum linkorna bo tam jest jego support.

Co do e-weblinka to coś się mocno on sypie ostatnio i jeśli są problemy już na początku to co będzie gdy stron przybędzie kilkukrotnie ?

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności