Skocz do zawartości

LinkORN.pl


Paweł Kobis

Rekomendowane odpowiedzi

gratuluje modów , po prostu załamka. Nie będe komentował bo nie wiem czy warto w każdym razie wygląda na to że nie można usunąć i ponownie zainstalować strony. eh ... . Napewno do Was wrócę :)

Twoja strona została zbanowana.

Adres strony: xxxx.com.pl
Powód: Usunięcie strony z systemu
Data wygaśnięcia bana: 2008-09-17

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 846
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

z tego co widze system sam zaczyna sie lamac

dodac strone do systemu to graniczy z jakims cudem

Używaj Cuilla i Hakii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się skontaktować z adnministracją u podobno do końca tego tygodnia mają już wszystko naprawić...

oby im się udało

Koncza juz od ponad miesiąca, miało byc juz dobrze jak przenosiny sie skończą, a tu klapa, ratują sie wyłączając darmowe dolinkowania. Ale czuje ze niewiedza sami co sie dzieje, jak aniol im nie pomorze to wątpię żeby im sie udało podnieść system, choć bardzo bym chciał.

Skuteczne pozycjonowanie w google to podstawa reklamy w internecie.

Dobre pozycjonowanie Białystok to skuteczny traffic.

Najlepsza reklama w internecie to pozycjonowanie stron w google.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się skontaktować z adnministracją u podobno do końca tego tygodnia mają już wszystko naprawić...

oby im się udało

Koncza juz od ponad miesiąca, miało byc juz dobrze jak przenosiny sie skończą, a tu klapa, ratują sie wyłączając darmowe dolinkowania. Ale czuje ze niewiedza sami co sie dzieje, jak aniol im nie pomorze to wątpię żeby im sie udało podnieść system, choć bardzo bym chciał.

No aniol to juz im faktycznie nie pomoże..

PS. Gesiak z której cześci Podlasia jesteś? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak usuniesz strone, wszyscy traca linki ktore z niej wychodza. Wiadomo ze nie mozesz usunac takiej strony. Dosc duzo linkuje z tego systemu i jego duza skutecznosc opiera sie na tym ze strony stoja w systemie przez dlugi czas. to sa linki stale, a nie rotacyjne!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Udało mi się skontaktować z adnministracją u podobno do końca tego tygodnia mają już wszystko naprawić...

oby im się udało

Podobno dogadałeś sie z tą firmą z Grudziadza i dostałeś znowu darmowe konto z full opcją punktów, wiec jak rozumiem oby się udało znaczy że znów będziesz miał darmowe punkty naszym kosztem <wkurwiony> :(

Przepraszam Administrację forum bo nic mnie bardziej nie wk****a jak cwaniactwo i kolesiostwo. Znów widzę strony Nimka w systemie który wyżera punkty z systemu za darmo.

gzzz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz dawno darowalem sobie ten system co i tez innym polecam

:]

Używaj Cuilla i Hakii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpusta --- jakbyś zaglądała na nasze forum to bys wszystko wiedziała a nie nas oczerniała, jest jak byk napisane ze po przenosinach czesc statystyk zostala wylaczonych i nie pokazuje stanu rzeczywistego, na szczescie w przeciwieństwie do Ciebie system nie traci zaufania uzytkowników pomimo malych problemów które mamy z uwagi na zmiany przy przenosianach, i stron ciegle przybywa i nie ma tak jak podaja niektorzy iz dodanie strony graniczy z cudem - strony sa codziennie dodawane (akceptowane) chyba ze sa jakies zastrzezenia do niej lub nie mozemy znalezc skryptu na stronie, wtedy moze to trwac dluzej

dane statystyk nie beda juz podlaczone do obecnego szablonu graficznego gdyz sa przygotowywane juz pewne rzeczy które w kazdej chwili mogą nastąpić w naszym systemie. :)

Na szczęscie wielu uzytkowników pomaga nam mimo tego iz system ma male wahania

Charls ----- podobno to nie znaczy napewno, nimek nie ma jakies specjalnej opcji, jest zwyklym uzytkownikiem i nie dostaje żadnych specjalnych punktów., chyba ze ty masz jakies wspanmiale wiadomosci na ten temat :)

Na naszym forum tocza sie rozmowy o systemie o tym co zostalo zmienione, z czym są chwilowe problemy i jakie ewentualnie zmiany nadchodzą - oczywiście na PLUS

Pytania odnośnie systemu LINKORNproszę zadawać na tym forum : https://www.support.linkorn.pl

Na PIO proszę nie pisać na PRIV. Proszę pisać na naszym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w związku ze zmiana (zlego) admina-wlasciciela nie warto by odbanowac strony jeszzce przed 2038 rokiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie za co zostały strony zbanowane :)

z tego co pamietam swoje usunąłeś, czyli ludzie stracili swoje linki i punkty które zapłacili, a było tego sporo, więc pozostaje pytanie czy zrobić wyjątek dla jednej osoby czy nie ??

ale jesli chcesz rozmawiać to zapraszam na nasze forum, tam można tą dyskusje prowadzić.

Pytania odnośnie systemu LINKORNproszę zadawać na tym forum : https://www.support.linkorn.pl

Na PIO proszę nie pisać na PRIV. Proszę pisać na naszym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój, linkorn nadal działa - kiedyś lepiej.

Ale taki ogólne głupoty, ktore kilka osob tu piszą - po co?

Dajcie konkretnie przykłady, albo lepiej piszcie nic!

PS: Wiem, że linkorn ma problemy - a nie jestem fan-em ani anti tego systemu - system jak każde inne system, plusy i minusy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoja strona zostala zbanowana.

Powód: Usuniêcie strony z systemu

Data wygasniêcia bana: 2008-10-11

nic sie w tym systemie nie zmienilo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności