Skocz do zawartości

LinkORN.pl


Paweł Kobis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 846
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

a jak nie mam cURL na serwerze to co mam zrobic zeby zainstalowac linkORN ?

Instalator powinien wtedy sprawdzić, czy jest możliwość połączenia się za pomocą file(). Jeśli się i to nie uda, to, niestety, nie ma możliwości instalacji.

Od razu error cURLa wyskakuje a file nie sprawdza z tego co widze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od razu error cURLa wyskakuje a file nie sprawdza z tego co widze.

Najpierw sprawdzany jest, czy udaje się za pomocą file() odczytać plik zewnętrzny - jeśli nie, to jest wybierany cURL. Widocznie serwer nie obsługuje ani jednej ani drugiej rzeczy. Ale proszę jeszcze napisać przez HelpDesk z nazwą dodawanej domeny. Spróbujemy coś poradzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do was taką prośbę. Pamiętajcie że to forum to nie support linkorna.

Wszelkie sprawy związane stricte z użytkowaniem systemu proszę załatwiać na forum linkorn.pl

Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnosnie spamu - nie jest to spam gdyz zalożyłeś konto i go podałeś, a więc zgodziłes sie tym samym na otrzymywanie meili.

Jesli twoje konto zostało zbanowane widocznie admin systemu uznał to za konieczne - nie wchodze w szczegóły.

Oferuje miejsce na kilku stronach internetowym, gdzie możesz umieścić:
BANERY REKLAMOWE
ARTYKUŁY PROMOCYJNE, REKLAMOWE, INFORMACYJNE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Kazdy user po zalozeniu konta pa prawo zdecydowac jakie waidomosci ma dostawac - mozna odznaczyc wszystko i nic na e-mail nie przyidzie

2) Jak widac user zostawil zaznaczone info od admina a zbanowanie konta wydaje mi sie istotna inforamcja ktora user powinien otzrymac i w razie potzreby zglosic sie zeby to wyjasnic

3) Jest onfo zle - niema ina zle ehh i jak tu dogodzic wszystkim

4) Zgadzam sie takei sprawy powinno sie zalatwiac na naszym forum

https://www.linkorn.pl/forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczesniej ban byl dawany po 3 dniach ale uzytkownicy postanowili przedluzyc go do tygodnia lub dwoch /teraz nie pamietam/

byla o tym dyskusja na forum systemu.

w jakims systemie (niechciałbym tu skłamać konta są usuwane chyba po 30 dniach, gdy nie sa uzytkowane)

To akurat uwazam za dobre rozwiazanie - rejestrujesz sie i konto wisi. Pozniej system ma 100.000 uzytkowników.

Kwestia formy powiadamiania i okresu banów to inna historia i tak wybrali admini tego systemu, i na to nie mam wpływu, choc moze trzeba ten temat poruszyc. Ale to nie na tym forum.

Oferuje miejsce na kilku stronach internetowym, gdzie możesz umieścić:
BANERY REKLAMOWE
ARTYKUŁY PROMOCYJNE, REKLAMOWE, INFORMACYJNE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako Admin systemu Linkorn.pl z gory przepraszam wszystich za wypowiedz innego Admina jakim jest Laki i niewiem co w niego wstapilo i przepraszam ja i rezsta adminow za slowa z slownika polszczyzny kuchennej.

Co do jednego musze sie zgodzic z Lakim jest w regulaminie napisane jak wol ze konta sa usowane po 3 dniach w praktyce po 7 i jest zawsze wysylana notka do usera 24h przed usunieciem konta. Chodzi o zachowanie wzglednego pozadku.

Dlaczego ban a nie samo usuniecie ?

Powod jest prosty automat usowajac tez banuje i podaje powod z jakiego to sie stalo - w takim przypadku mozemy zagladnac w dowolny okres wstecz i wiemy co sie stalo i za co i odpowiednio zareagowac. Jesli user napisze do admina z prosba o usuniecie bana - taki zostaje natychmiast zdiety i po problemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dokladnie tak jak napisano zawsze 1 kazdego miesiaca ( chyba ze bedzie sobta lub swieta ) srodki sa wplacane na allpay a jak wiemy wyplata idzie 10 dni z allpay.

ciekawe ... już 29 wrzesień .. a zlecone wypłaty w sierpniu niezrealizowane :hello:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi napisał admin, że problemy itd i datą wypłaty będize 20.. na drugie zapytanie po 20 już nie było odpowiedzi :peace:

Ale statusy transakcji nie wskazują na to żeby coś się zmieniło w tym czasie ('Oczekiwanie'). Chodzi mi głównie o to , że jeśli załóżmy będą wypłacać za miesiąc / dwa / trzy to mogli wtedy wprowadzić tą opcję..

A nie jak jest w tym przypadku ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokolei

Kasa zarobiona w sierpniu i wrzesniu zglososzona do wylpaty przed 20 wrzesnia zostanie wyplacona 1 pazdziernika czyli w tym przypadku 2 ( bo jest niedziela ) Kazda nastepna wyplate nalezy zglaszac do 20 kazdego miesiaca aby otrzymac pieniadze 1 nastepnego miesiaca. Jesli zglosisz np wyplate 21 wrzesnia kasa zostanie wyplacona 1 listopada . Sierpien i wrzesien sa rozliczane razem dlatego ze bazar powstal kolo 15 sierpnia i za 5 dni nikt nieuzbieral stosownych wyplat.

Dlaczego do 20 kazdego miesiaca czeba skladac polecenie wyplaty ?

Wszystkei operacie sa realizowane przez Allpay.pl ktory to potrzebuje 10 dni !! na wyplate kasy na nasze konto wiedz to co wplynelo do 20 kazdego miesiaca my zglaszamy i na 1 dostajemy i rozdzielamy pomiedzy userow ktorzy sie zglosili .

Zglosilem wyplate przed 20 ale do 1 zarobilem wiecej

Wtplata bedzie dotyczyla tylko zarobiontch pieniedzy do 20 danego miesiaca a koleine wlpywy zostana przelozone na koleiny miesiac wyplaty

Wiedz najblizsza wyplata bedzie 2 w oniedzialek w godzinach rannych z banku mBank w polsce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności