Skocz do zawartości

LinkORN.pl


Paweł Kobis

Rekomendowane odpowiedzi

satter ewebliko to rotacyjny linkorn to system stały lub jak niektórzy mówią rotacyjny ale w długim czae bo na koncie pro możesz linki na 6 m-cy umiewścić. W podstawowej wersji od 15 dni do 60 dni. Jeżeli chodzi o kupno to punkty sa bardzo tanie. Punkty możesz kupić wyłącznie na bazarze co zabezpiecza ciebie przed utratą zakupionych punktów bo gostek akurat strony usunie.

System pobiera prowizję z wyświetlanych linków w pkt więc z tej prowizji uzupełniane są między innymi takie kwiatki.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 846
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Tak, na bazarze jest kilka ofert i cena ich waha ok. 4-4,5 za 100 pktów.

A jeszcze jest opcja zakupy punktów z banku gdzie ich cena jest już 30 zł ZA 100 ptków. Ktoś to kupuje?? :soczek:

A mam jeszcze jedno ważne pytanie: czy za zakup ptków można otrzymać fakturę VAT, bo na forum linkorna znalazłem że userzy domagali się faktur za zakup kont premium ale i z tym były problemy. Jak to naprawdę wygląda? ;)

/l~~$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ja głównie jako stały system stosuje linkorn i jestem zadowolony, mam troche dobrych pozycji na nim osiagnietych (czasami tylko na nim) i nim głównie linkuje zaplecze choc czasami za bardzo sie ono wybija,

ktos tu mowi ze nie mozna dostac domen na głównych bo sa same materace - nie zgodze się z tym mam strony gdzie jak widze na głównych mam po 200 czy 300 linków, trzeba tylko umiec korzystac z tej opcji

ja korzystam z linków na 180 dni i przynosi to spory efekt

tomaroc - ja tez zrobilem taki eksperymnt i usunolem strone z innego systemu stałego jakis rok temu - ponad 400 linków - spadek pozycji nastapił dopiero po ok 2 miesiacach

wg mnie akurat w linkorn sytuacja ma sie troche inaczej, gdyz z tego zo zauwazylem link jest tak dlugo na danej stronie az nie nadpisze sie nowy link, czyli link moze wisiec dluzej niz jest wykupiony jesli akurat system nie przydzielil tam linka - jak widze mam linki na innych stronach jeszcze kilka tygodniu po usunieciu danej strony z systemu jako linkowanej (troche mi gugiel zbanowal wiec po co je linkowac :) )

co najwazniejsze - system ma kategorie - wiec moge niechciec linkow w katalogach i ich nie mam - od tego jest przecież ADDER

odnosnie sprzedazy jak ktos chce mam jeszcze troche punktów na sprzedaż :) niestety nie wystawie faktury na ten system gdyz idzie przez to bank systemu ale z tego co mi wiadomo, po przelewie fakture wystawia wlasciciel, z tytuły przelewów kasy na konto systemu, wiec najlepiej pytac na forum systemu (jedna osoba która kupiła odemnie punkty jak mi przekazala dostala wlasnie od wlasciciela fakturę i dlatego wlasciciel pobiera taka prowizje od wyplat co mnie martwi, ale z drugiej strony ja nie płace VATU od sprzdazy wiec i tak wychodzę na swoje,)

Oferuje miejsce na kilku stronach internetowym, gdzie możesz umieścić:
BANERY REKLAMOWE
ARTYKUŁY PROMOCYJNE, REKLAMOWE, INFORMACYJNE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Niezwykle wyczerpująca informacja.
nie wiem u mnie dziś działa, jak bylo wczoraj nie mam pojecia

mysłałem ze ludzie obrazili się na Kubisa ;-) a tutaj proszę znowu te same metody

Kiedyś linkorn zrobił mi kilka fajnych pozycji ale potem zrobił się jakiś mega syf

Pozycjonowanie i reklama Reklamedia.pl - Pozycjonowanie - Reklamy Porady, opinie, newsy i przemyślenia o SEO. Zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tam trochę stron i obserwuję od dawna, że ten system nie wykorzystuje potencjału dodanych stron linkujących. Wiecznie się zapycha, nie dodaje dobowo tyle ile jest zadekretowane. To chyba wynika z zasady jego działania: Możesz kupić mniej niż sprzedałeś, a jak nie sprzedasz to nie kupisz. Z kolei jak nie kupisz to inni też nie będą mieli za co kupić - i kółko się zamyka, pętla się zaciska.

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od dwóch czy trzech dni naprawione zostało rozdawanie linków by przydzielał dokładnie tyle ile macie w panelach poustawiane. Sprawdzałem u siebie i przydziela już dobrze sprawdzcie to też u was. Co do przydzielanie tych samych linków na jednej stronie w piątek przez mały moment system przydzielił więcej linków na niektórych podstronach tzn - pojawiły się takie same linki. problem już został poprawiony a wyniknął z pewnej aktualizacji systemu o której szerzej powiem w ciągu kilku dni, jak wszystko zostanie poprawione i sprawdzone, że działa.

Napisz czy ten problem nastąpił przed weekendem czy pojawia się dalej ? O problemach piszcie do mnie na gg 7052854 w razie co to na bieżąco przekaże ludziom odpowiedzialnym za sprawy techniczne (programowe)

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... muszę powiedzieć, że jestem pozytywnie zaskoczony: sprawdziłem ponownie strony pod kątem występowania przydzielonych linków i jest całkiem dobrze. Na 20 sprawdzonych tylko 2 nie wyświetlały linka ale miały warningi w stopkach, więc pewnie po usunięciu błędów linki się tam pojawią.

Problem jest jeszcze z przydzielaniem punktów i linków przy wizycie bota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja od ponad roku otrzymuje co jakiś czas emaila o treści:

Twój stan punktów w systemie LinkORN.pl jest w chwili obecnej ujemny. Proszę zakupić punkty, dodać nowe strony lub usunąć część linków. Jeśli tendecja się utrzyma, wszystkie linki w systemie zostaną usunięte.
Czyli rozumiem że tendencja utrzymuje sie od roku i nic w tym kierunku się nie robi...

Michał Kryński
Zapraszam na moje forum akwarystyczne  ;-) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności