Skocz do zawartości

LinkORN.pl


Paweł Kobis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 846
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 3 miesiące temu...

Ten system to jeden wielki cyrk ;)

Przez ponad rok dostawałem powiadomienia o ujemnej ilości punktow na koncie ;d i niech by wysyłali dalej gdyby nie fakt że z miesiąc temu dostałem bana na konto do 2030 roku ;d

A dzisiaj piękny email:

Twój stan punktów w systemie LinkORN.pl jest w chwili obecnej ujemny. Proszę zakupić punkty, dodać nowe strony lub usunąć część linków. Jeśli tendecja się utrzyma, wszystkie linki w systemie zostaną usunięte.

<lol>

Michał Kryński
Zapraszam na moje forum akwarystyczne  ;-) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 12 grudnia gdy zbanowali mi konto dostałem juz 4 takie emaile wiec to sa jakies jaja... Po pierwsze nie napisali powodu bana... Po drugie treść zawarta w tym emailu to jedna wielka sciema z uwagi na to ze rok czasu "usuwac linki" xD

Ktos tu jest nie powazny ;)

Michał Kryński
Zapraszam na moje forum akwarystyczne  ;-) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jest a raczej był, nowy właściciel chciał chyba mieć narzędzie do linkowania swoich stron :)

I ja też nie dostałem racjonalnego powodu bana, gdzies ktoś wypisał po prostu jakieś bzdury wyssane z palca.

Tak więc, dla potomnych ;) Nie ma co wogóle wkręcać się w ten system, szkoda czasu.

Ostatnio na blogu:

Tania alternatywa dla xrumera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

System wysyła info automatycznie dlatego powiadomienia dostajecie ja jakoś nie widziałem prośby o usunięcie konta z systemu więc dyskusja bezsensu.

System nie jest opuszczony i zawsze odpowiadam każdemu na pytania jak są z sensem. Co do mocy nie będę się wypowiadał gdyż Ci co nie korzystają z niego i tak pewnie wiedzą "lepiej"

Ja nie korzystam z linkme natomiast bo to zwykły śmietnik i nie mam problemów typu. Strona mi wyleciała z google przez linkme

Jak ktoś ma jakiś problem zawsze może napisać do mnie na gg, nie od dzisiaj jestem administratorem systemu. Jeśli chodzi o odpowiedzi na forum i panel trwa to zwykle nieco dłużej jako że nikt nie siedzi i co pół godziny nie klika czy przypadkiem ktoś wiadomości nie wysłał. Jednak z tego co wiem to w porównaniu z linkme odpowiedzi na forum są ekspresowe.

Tu macie link do forum systemowego www.support.linkorn.pl

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gielo, dyskusja bez sensu :blink:? Przecież ban konta powinien być równoznaczny z usunięciem linków/stron z systemu...

Dodatkowo w komunikacie jest dokładna informacja:

Twój stan punktów w systemie LinkORN.pl jest w chwili obecnej ujemny. Proszę zakupić punkty, dodać nowe strony lub usunąć część linków. Jeśli tendecja się utrzyma, wszystkie linki w systemie zostaną usunięte.
Tendencja utrzymuje się od ładnych kilku jak nie kilkunastu miesięcy i jakoś nie widzę aby linki zostały usunięte... Gdzie tu jest logika??

Michał Kryński
Zapraszam na moje forum akwarystyczne  ;-) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce mi się dokładnie tego tłumaczyć czemu tak jest ale konto masz usunięte więc info już nie będa przychodziły. jak by coś pisz.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gielo, dzięki.

A co do wytłumaczenia tego to ja bym jednak nalegał :) Bo jestem Ciekaw jaki jest sens rozsyłania przez kilka miesięcy powiadomień gdy i tak linki nie są usuwane :) Pewnie nie tylko ja jestem ciekaw dlaczego tak jest ;)

Michał Kryński
Zapraszam na moje forum akwarystyczne  ;-) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to automat i nie odróżnia czy ktoś zrezygnował czy ma jakiegoś babola w systemie ot i cała filozofia. Można to bardziej dopracować i tak właśnie wkrótce będzie ale wcześniej nikt tego nie zgłaszał więc jakby to nikomu nie przeszkadzało.

Wkrótce, jak dostałem info prawdopodobnie pod koniec miesiąca będą nowe funkcje. Jakie ? o tym dowiecie się najprawdopodobniej pod koniec miesiąca.

Pozdrawiam

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

UWAGA

System ma zablokowane dodawanie domen i subdomen z elementem w nazwie hyves więc proszę nie pisać o odblokowanie.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności