Skocz do zawartości

LinkORN.pl


Paweł Kobis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 846
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

więc tak.

wystawiasz ofertę powiedzmy 1000pkt za 20zł. Punkty są ściągane z konta i blokowane. Ktoś kupuje, a ty po 10 kolejnego miesiąca otrzymujesz kaśe w wysokości 10zł (prowizja dla właściciela jest 50% ze sprzedaży)

Jeśli jednak zrezygnujesz i skasujesz ofertę na bazarze bo np. Prowizja jest dla Ciebie za duża ;] to punkty wracaja na twoje konto.

Jeśli kupujesz. Wpłacasz przez panel kasę na konto systemu powiedzmy 20zł. Jak już gotówka znajdzie się w systemie możesz kliknąc np w ofertę 1000pkt po 20 zł. Punkty znajdą się na twoim koncie a gotówka zniknie

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy nie wydaje ci sie, ze taka prowizja blokuje rozwój rynku i wpływa negatywnie na rozwój systemu ? :)

jestem pewny ze wlasiciel (znajac prawa rynku), wiecej zarobilby obnizajac prowizje do poziomu ponizej 10%...

Niestety ale jestem tylko adminem i nie mam na to wpływu. Pisałem mu o tym nie raz aby obniżył prowizję. mówił że ma to na uwadze ale czy i kiedy to natąpi nie wiem.

ps. Właściciel z tej prowizji płaci też podatek jak poprosisz go o fakturę bo nie wiem czy każddeemu wystawia jako że ja punktów nigdy nie kupowałem. Mama tam dość spore własne zaplecze.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kupujesz jakąś opcje nie płacisz prowizji. Ona tylko pobierana jest w razie wypłaty środków pieniężnych.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wykupisz ta opcję nie będzie pobierana prowizja od transakcji pkt. dokładnie chodzi o to że obecnie pomiędzy pkt wydanymi a zarobionymi jest różnica. To jest prowizja pobierana poprzez system. ?Jak wykupisz ta opcję to dostajesz 100% zarobionych pkt. System nie pobiera wtedy prowizji własnej.

Dla kogos kto pozycjonuje dużo stron i ma sporo stron linkujących w systemie zarabiających pkt może to byc bardzo opłacalne

ps nadmienię aby nie było niedomówień. Za punkty z prowizji systemowej są podlinkowywane wasze linki oraz sponsorowany program partnerski by nie generować pustych punktów na to.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ta prowizja spowodowała, że zabieram się z z linkorn. Jestem tam od 2006 roku z przerwami no i skrypt wstawiany na strony też odbiega od standardów i jest większy problem ze wstawieniem go na strone z szablonami. Co do prowizji jeszcze : jeśli ktoś sprzedał punkty za np 1000 zł (a patrząc na ruch tam to jest duży wyczyn) i system mu zabierze 500 zł to jest to przegięcie - przy 20 zł nie robi to na mnie wrażenia ale przy wyższych kwotach już robi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

mam e-weblinka i tego dzis zianstalowalem, oczywiscie nigdzie nie ma instrukcji instalacji na IPB 2.3.X wiec zrobilem po swojemu, w templacie mam 2 linie:

<center><!--exec.file='eweblink.php'--><!--exec.file='linkorn.php'--></center>

zawartosc pierwszego:

<?php include_once('45d4179c7392f5947c328c6d01c38599.php'); echo fetch_weblink();?>

Zawartosc drugiego:

<?php include_once('kodlinkorn.php'); echo fetch_weblink();?>

w kodlinkorn.php jest:

<?php  $orn2_name = "1489bfcc451bc2e76198a97f813c4d7c";
	$orn2_login = "mastercobra";
	$orn2_password = "xxxxxxx";
	$orn2_id = 10402;
	$orn2_dir = "orn2/";
	  $orn2_curl = function_exists(curl_init);
	include($orn2_dir. $orn2_name. "-sys.php");  ?>

i niby pokazuje sie teraz 10 linkow ale nie sa one stale, https://www.pwteam.org/forum (te od prawej strony sa niby z linkorna)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności