Skocz do zawartości

LinkORN.pl


Paweł Kobis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 846
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Właśnie ta prowizja spowodowała, że zabieram się z z linkorn. Jestem tam od 2006 roku z przerwami no i skrypt wstawiany na strony też odbiega od standardów i jest większy problem ze wstawieniem go na strone z szablonami. Co do prowizji jeszcze : jeśli ktoś sprzedał punkty za np 1000 zł (a patrząc na ruch tam to jest duży wyczyn) i system mu zabierze 500 zł to jest to przegięcie - przy 20 zł nie robi to na mnie wrażenia ale przy wyższych kwotach już robi

Wyciorek jak sprzedajesz pkt to właściciel za ciebie płaci podatek i z 50% robi się 28%.

Każdy system jaki znam nie wyświetli ci linków z osadzonym kodem <?php ... ?> w plikach .tpl

Kedyś instalowłem systemy na ipb jak znajdę jak to robiłem dam znać. W przybliżeniu powiem że trzeba wyedytować kod templatki z pod admina z menu i tam wstawić odwołanie do pliku np. linki.php w tym pliku juz wstawiasz kod normalnie

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

WAŻNE

W związku z tym, że w samym google zachodzą dość drastyczne zmiany zostaliśmy zmuszeni do wprowadzenia nowych zasad akceptacji stron linkujących.

Zmiany nie będą miały wpływu na już przyznane punkty ale będą miały wpływ na punkty nowo przyznane osób których strony są niezgodne z nowymi wymaganiami.

Prace będą przeprowadzane w okresie świątecznym.

Więc

Zmiany nastąpią w nazwach kategorii. Otóż rozdzielone zostaną katalogi stron od for i będzie miało to oddzielną kategorię. Rozdzielone zostaną precle i autoblogi. Moderowane z unikalną treścią precle zostaną w kategorii precle, kopie przeniesione zostaną do śmietnika. To samo tyczy się innych kategorii. W kategoriach tematycznych zostaną tylko strony, z unikalną treścią a kopie zostaną przeniesione do śmietnika.

subdomeny i domeny połączone zostaną w jedną kategorię jako że obecnie różnica w sile linka jest nie wielka. Dużo innych czynników bardziej na to wpływa. Strony niezaindeksowane (mówię o linkujących) zostaną usunięte mimo że nie powinien na nich system przydzielać linków to niepotrzebnie obciążają system. Aby strona została dodana do systemu musi być zaindeksowana.

Kolejna sprawa. Nie dodajemy dmozów, wikipedii, qlwebów to nie będzie akceptowane. Zadbany ze zmienioną szatą graficzną qlweb na jakiejś starszej domenie i dobrze podlinkowany może zostać dopuszczony ale to już w szczególnych wypadkach. Nie będziemy jednak usuwali tego co już jest w systemie mając nadzieję że użytkownicy sami będą takie zaplecze wymieniać na lepsze w celu uzyskania więcej punktów. Tym samym lepszej jakości linków na stronach.

Taki jest zarys zmian i jeszcze pewne elementy ,mogą ulec zmianie. Wiem, że znajdzie się zawsze grono ludzi którym może się to nie spodobać ale obecnie google dość mocno walczy z pozycjonerami i tym samym swlami co dobitnie pokazuje ostatni upgrade pr. Z tego też powodu systemy które nie będą się na bieżąco dostosowywać do zmian znikną najzwyczajniej z rynku.

Są też przeprowadzane testy nad kilkoma innymi zmianami w samej strukturze systemu. Między innymi system nie będzie słał setek plików na wasze serwery z linkami ale będzie to w jednym czy też max kilku plikach. Niestety nie mogę podać dokładnego terminu jako że to musi na 100% działać jak należy i nie może być żadnego babola. Wejdzie też kilka innych funkcji które mam nadzieję się wam spodobają i przyniosą wzrost skuteczności systemu.

Co do stron linkowanych na dzień dzisiejszy zostaje po staremu. Testuje kilka elementów co do stron linkowanych i w zależności od wyników testów zostanie po staremu albo i na tym polu nastąpią pewne zmiany za jakiś czas.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Hmm jak widzę to zbyt wiele się nie zmieniło.

Szczególne duże nadzieje miałem związane z "niesłaniem setek plików" - w dalszym ciągu działa to tak samo jak rok temu.

Swego czasu całe moje linkownie opierało się o ten system.

Niestety wycofałem się z niego jakiś czas temu - stopniowo tracąc 30000 linków.

A bo system taki jakiś martwawy, a bo linki w niewielkim odsetku porządnych stron, a bo mi się skończył roczny okres płatnego rozszerzenia na linki 180 dniowe (zasadnicza różnica), a bo se nadrobię innymi systemami. I co ? G***o. Po 4 miesiącach wiem, że jakoś nie nadrabiam. Więc od jakiegoś czasu znowu wstawiłem stronę do linkorna, i liczę, że efekty się pojawią.

Losuje mi spokojnie kilkaset linków dziennie na jednej domenie (nie tak jak jeden nadzwyczajnie elitarny system wymiany linków stałych). Linki nie pojawiają się na masowych nic nie wartych zapleczach do nabijania punktów (nie tak jak na jednym z nowych stałych SWL-i w którym nagle pojawiło się 12000 domen z niskim site w 2 tygodnie). Linki są "stałe" na pewien okres czasu - zgodnie z wyborem - i z czasem są podmieniane przez inne lokalizacje - wiadomo na co idą punkty - jak ktoś oszukuje system to taka forma rotacji amortyzuje takie akcje (więc nie muszę regularnie analizować lokalizacji linków jak w innym elitarnym stałym swl, w którym 50% linków lub stron linkujących jest nieobecna w systemie po kilku tygodniach i musz je własnoręcznie kasować).

Taki to post reklamowy. Zachęcam amatorów, detalistów do wejścia do systemu. Hurtowników i kanciarzy zniechęcam (nie ma opcji hurtowego dodawania stron, więc dodanie 12000 domen zajmie pół roku).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

No no, miłe zaskoczenie, nowy layout, nowe funkcje, lepsza ergonomia, czyżby system stawał na nogi ?

Skuteczne pozycjonowanie w google to podstawa reklamy w internecie.

Dobre pozycjonowanie Białystok to skuteczny traffic.

Najlepsza reklama w internecie to pozycjonowanie stron w google.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co się zmieniło jak pisze na głównej:

Od 26 stycznia 2010 oferujemy zupełnie nową wersję systemu, która całkowicie rewolucjonizuje dotychczasowe rozwiązania i oddajemy w Wasze ręce zupełnie nowe funkcjonalności.

Niektóre z nowych rozwiązań to:

* nowa, efektywna wersja systemu przydziału linków

* linki otoczone tekstem !

* rotowane anchory w ramach tego samego linku

* zupełnie nowe rozwiązania funkcjonalne panelu zarządzania

* JEDEN kod dla wszystkich Twoich stron linkujących ? nie musisz już pobierać osobnego dla każdej strony

* BRAK problemu tysięcy plików na Twoim serwerze ! Teraz system nie obciąża Twojego serwera !

* pełna kompatybilność pracy systemu wstecz = wszystkie dodane wcześniej strony linkujące i linkowane będą pracowały bez zmian.

Oferuje miejsce na kilku stronach internetowym, gdzie możesz umieścić:
BANERY REKLAMOWE
ARTYKUŁY PROMOCYJNE, REKLAMOWE, INFORMACYJNE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności