Skocz do zawartości

LinkORN.pl


Paweł Kobis

Rekomendowane odpowiedzi

Powstały grupy linków. Jak przenieść do nowo utworzonej grupy 100 linków?

Albo: Dodałem sobie linka, anchory, piorytety, teksty, itp. Aktywowałem stronę i okazuje się że mam literówkę w linku. I jest problem. Nie można tego naprawić, trzeba od nowa wszystko wprowadzać, albo powtórzyć 90 razy czynność Ctrl+C i Ctrl+V aby z 90-ciu okienek skopiować do nowych 90-ciu okienek. A wcześniej wszystkie anchory mozna było skopiować za jednym razem.

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 846
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
No tak, to są wszystko kwestie funkcjonalnosci konta po zalogowaniu, natomiast sam system jest aktualnie niewydajny i nie ma z niego większych korzyści

Nieskuteczny? 2000 pkt/anchor w linki na 180 dni wystaczy żeby frazy dość ciężkie, a konkretnie jednowyrazowe nazwy korporacji wprowadzić do top 6 po dwóch miesiącach. Kurde pochwaliłbym się, ale mogłoby to być szkodliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puki co, mimo szczerych chęci przetestowania, nie udało mi się - nie znalazłem nigdzie paczki z instalacją. W manualu piszę, że jest na każdej podstronie jako obrazek... żadnego obrazka z pobraniem nie znalazłem :/

No cóż jak mnie chęci nie opuszczą, to może za kilka dni zrobię podejście drugie.

https://www.punktseo.pl/darmowe-bonusy/ << rozdaje: kody do katalogów firm, kody rabatowe, szablony ZennoPoster ! |---| Moje strony: https://www.s90.pl/pozycjonowanie/ | https://www.seo-stat.pl - zapraszam.                                                                                                                                                                                          

seo-stat-logo.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W systemie nie wprowadzono jeszcze wszystkich zmian więc poszczególne opcje mogą jeszcze nie działać. jednak z tego co wiem to programiści siedzą po nocach aby te zmiany wprowadzić jak najszybciej, potem rano kilka godzin drzemki i znowu praca.

System będzie miał dużo więcej zmian niż te co są wymienione jak już to wszystko ruszy to poinformuje jakie są nowości, jakie usprawnienia itp..

Co do skuteczności systemu to jest on taki jakie ma strony, reszta to już tylko dodatki. Obecnie i w tym zakresie też się trochę zmieni. Dużo mniej punktowany będzie śmietnik, za to bardziej porządne strony zapleczowe istniejące dłużej w sieci niż kilka miesięcy czy rok. Google ulepsza algorytmy i wydaje się ostatnio skutecznie ignorować spam więc i zaplecze oparte na spamie jest mało wartościowe dla pozycjonera. System też będzie zabierał punkty za farmy linków więc nie będzie się ich opłacało dodawać do systemu. Postanowiliśmy jednak zostawić kategorie śmietnik i katalogi stron ze względu na to że linki stamtąd są stosunkowo tanie i idealnie się będą nadawać do podlinkowywania wpisów w prywatnych preclach i katalogach. Link stały to jednak link stały.

Jednak jak strona znajdzie się w śmietniku nie znaczy, że będzie już najgorszym śmieciem. Dmoz, wiki, qlweb i strony z generatorów treści nie będą w ogóle przyjmowane do systemu. W kategorii katalogi to też nie będą kopie ale katalogi w miarę unikalne i zadbane a nie te tworzone pod boty tylko.

Po zakończeniu wprowadzania zmian systemowych, będą zrobione porządki z już istniejącymi stronami w systemie więc jeśli ktoś posiada sam śmietnik dodany do sytemu, już dzisiaj powinien zacząć go wymieniać na bardziej wartościowe zaplecze.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po czterech korporacje zgłoszą problem do google i po pół roku niema Ciebie. ;)

Ta, też mam takie podejrzenia.

Nowy instalator faktycznie nie jest dostępny - ale co wejdę to nowe zmiany - np. był update PR (w każdym razie na moich stronach linkujących).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Intalator nie jest dostępny bo jak pisałem wszystkie zmiany jeszcze nie zostały wprowadzone. Jak mnie poinformowano do jutra rana ma już być dostępna jego nowa wersja.

Co do zgłoszeń do google to one zawsze były w każdym systemie i w każdym zdarzają się bany bez wyjątku. To już czy ktoś żeruje na cudzym nieszczęściu i z zazdrości zgłasza coś do google czy też gra bardziej fair play pozostawiam jego własnemu sumieniu. Zresztą takie pytanko, jeśli w systemie będą strony którym nie będzie można zarzucić za wiele że powstały do sztucznego manipulowania wynikami google oraz nie będzie się dało na 100% stwierdzić że linki prowadzą z systemu to na jakiej podstawie google ma takie strony banować ?

Według mnie poleca szybciej linkowane z marnej jakości zaplecza które na dzień dzisiejszy w dalszym ciągu są szeroko stosowane w większości systemów wymiany w polsce. Zarówno stałych jak i rotacyjnych.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę reanimujecie system, fajnie, to był pierwszy system którego używałem jakieś 3 lata temu :crazy:

Pytanie dla mnie nr 1- czy wyeliminowaliście błąd polegający na przydzielaniu linków na stronach, na które nie da się trafić podążając nawigacją dostępną na stronie? Chodzi konkretnie o to, że przydzielane były linki na stronach wynikowych wysłanego formularza z użyciem method="GET", przykładowo domena.pl/?action=search&q=losowe_słowo_wyssane_z_palca. Był to cholernie irytujący problem ze względu na jego skalę- z jeśli mnie pamięć nie myli to takich linków było jakieś 25% z całości, więc bardzo dużo. Raczej oczywiste jest, że na taką podstronę żaden crawler nie trafi.

Był to główny powód przez który zrezygnowałem z tego systemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zmiany zapowiadały się fajnie jednak póki co zdecydowanie nie polecam.

Na stronach na których zainstalowałem nowy skrypt wyświetla mi się

To jest testowe zdanie aa2ab43s5af61df43623c119d3e2_1 z linkiem.

To jest testowe zdanie aa2ab435saf61df43623c15933e2_2 z linkiem.

To jest testowe zdanie aa2ab435asf61df4362c119d33e2_3 z linkiem.

To jest testowe zdanie aa2ab435afs61df4323c159d33e2_4 z linkiem.

To jest testowe zdanie aa2ab435af6s1df362c1159d33e2_5 z linkiem.

Jak widać u innych również:

https://www.google.pl/search?q=To+jest+testowe+zdanie

Obawiam się że to niebezpieczne - łatwo wyłapać serwisy z zainstalowanym systemem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności