Skocz do zawartości

LinkORN.pl


Paweł Kobis

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się póki co wstrzymałem z nowym instalatorem.

Jest też błąd z wyliczeniami sumy linków dodanych - w związku z tym ustawicznie przekracza zadane limity. Trzeba czuwać i wyłączać dodawanie.

Jak zwykle dodam coś na korzyść systemu:

Sprawdziłem dzisiaj jaka jest unikalność IP linków moich stron w różnych systemach

statlink 59/126 : 0,46 (jeden anchor)

linkme slim 112/120 : 0,93 (jeden anchor)

linkorn 80/115 :0,69 (4 anchory)

linkme elite 108/120 0,90 (jeden anchor)

ilość stron z site 0 w analizowanych zakresach odpowiednio 0, 20, 4, 8

ilość stron z IP N/A (czyli usunięte domeny?) odpowiednio 0, 16, 4, 4

Właściwie mnie ten wynik zastanowił, bo ustawiłem 6 linków na domenę w linkornie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 846
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Co się dzieje z systemem który 2 lata temu był całkiem niezły ? Tegoroczny pomysł nowych funkcjonalności był interesujący, ale z wykonaniem coś poszło nie tak.

Z analizy ostatnio przydzielanych linków wynika, że połowa stron w rzeczywistości nie zawiera linku za które zostały odjęte punkty. Połowa z tych stron nie jest również zaindeksowana. To powoduje, że 75% punktów idzie na nic.

Co z zasadą przydzielania linków przy odwiedzinach robota ?

Rzucanie palenia - czyli pewien test.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Generalnie jest niestety parę problemów;

1. Nowy instalator wymaga zainstalowania na serwerze z PHP5 (stopniowo przenoszę zaplecze)

2. Jest niestety ciągle występujący błąd braku automatycznego zliczania sumy całościowej dodanych linków dla danego url-a - nie działa więc limit globalny linków dla danego url-a, co powoduje, że dodaje linki ponad limit - co ciekawe działają prawidłowo limity dobowe. Zliczenie następuje po otwarciu strony podglądu adresów url, na kórych są dodane linki ndex.php?id=links&s=look&i=XXXXX Więc Opera - strona kategorii linków dodanych - pokaż odnośniki - wyświetl alfabetycznie - i otwieram raz na dwa trzy dni te podstrony dla wszystkich linków.

Poza tym system działa i w dalszym ciągu najmniejszym nakładem pracy osiągam najlepsze efekty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Czy ten system nadal funkcjonuje? Od około 2 miesięcy linki nie wyświetlają się pod pretekstem przeprowadzenia modernizacji, która to przedłuża się w nieskończoność. Mam poważne wątpliwości co do tego, czy pozostawić swoje strony w systemie.

Czy ktoś używa jeszcze tego systemu? Jeśli tak to z jakim skutkiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzymam tam jeszcze stronki z przyzwyczajenia i dlatego że nie chce mi się ich edytować i usuwać kodu linkorna. co do skuteczności - musi być bardzo marnie, bo mam tam wpiętą stronkę testową, linkowaną tylko linkornem, konto PRO a więc linki na 180dni - w sumie linkorn na dzisiaj przydzielił jej około 18tys linków z czego yahoo widzi niecałe 800.

resztę wniosków wyciągnij sam :)

N.

www.dobre-precle.pl - 30 dobrych, płatnych presell page - PR 0-3

Wiadomości Sportowe - Subiektywne felietony o sporcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności