Skocz do zawartości

[Prywata] Wideorejestratory


Siciliano

Rekomendowane odpowiedzi

Nie zauważyłem jakiś problemow z kamerką w samochodzie na słońcu w dronie też wisi ( nie pomyślałem i kupiłem czarny bo na gerbest byla dobra cena własnie na czarny model) więc nagrzewa się ale nie płynie :D. Jak chcesz kupować kup biała lub srebrną jak będzie wisieć za szybą nie nagrzeje się do krytycznej temperatury. Generalnie Eken h9 to polska Omna SJ7000 4k ( nie mylić z sj4000) co na allegro po 300 zł. Producenci dają ich brand przy produkcji kamera jest ta sama. Jedna i druga ( Eken i Omna jest oryginalna kamerą po prostu w Polsce sprzedawana jest pod brandem Omna który sobie Polska firma zrobiła). Generalnie z tego typu kamerkami na serwisach aukcyjnych lub na ali trzeba uważać bo pełno podróbek ( Chińczycy już dawno podrabiają sami siebie) i błędnych info szczególnie na temat rozdzielczości i realnej obsługiwanej iloci "klatek". Wszystkim znany brand na przykład pisał wszedzie, że jego kamera obsługuje 60 klatek a okazało się, że klatki są dublowane 2x30 , mogli i 240 dać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Max a powiedź mi bo widzę, że się orientujesz czy ta kamera ma nagrywanie w pętli? (kasowanie starszych nagrań)

 

Nie było pytania :) Znalazłem już w opisie:) -> Tak jest taka opcja. Dziękuje;)

swiatla.auto.pl - zapraszam

Skuteczne pozycjonowanie - rozwiń swój biznes dzięki promocji w Google

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eKEN  dość często wydaje aktualizację softu, wszystkie tego typu ustawienia to kwestia oprogramowania. Jak na moje oko minusem jest nieco za jasny obraz, wystarczy EV dać -1 lub -2 i jest OK. Wpisz sobie na YT test Eken H9 vs GoPro zobaczysz porównanie z kamerką za 1400 zł która idzie "gola" i za akcesoria trzeba dopłacać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każdy przekłamuje, zobacz filmik pierwszy z tego co Yeden podał. Piszą 170 stopni po mierzeniu wychodzi 100 :D Kamery sportowe maja "rybie oko" więc aż takiej różnicy miedzy realnym kątem i deklarowanym nie ma. W eKen, SJCAM nie mierzyłem ale jak na mnie jest nawet nieco za duży ( za bardzo zaokrągla horyzont) przy kręceniu filmów na otwartym terenie lub z lotu ptaka, w dronie najlepiej aby podwozie było automatyczne ( lub na przycisk) podnoszone bo wchodzi w kadr nawet przy mocnym wysunięciu kamery do przodu. Do samochodu, na rower, narty jest OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności