Skocz do zawartości

Kod do śledzenia ruchu robotów


jamesisko

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

tutaj jest kod do śledzenia ruchu robotów:

https://www.kmd.netlook.pl/roboty/roboty.php

skrypt wymaga bazy danych MySQL

adres strony z ktorej roboty byly liczone jest zmieniony (dane faktyczne)

Klikajac na dany dzien - widac tylko roboty z tego dnia.. zreszta potestujcie sobie ;)

jeśli ktoś chce ten kod kupic, zapraszam na priv lub gg: 1037242 w celu ustalenia ceny (nie jest wygórowana). Aha, jest limit. Sprzedam max 15 kopii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze: to kiepsko to wyglada. takie male, nieczytelne. brak mozliwosci sortowania po kolumnach. nawigacja zrabana (271 linkow?!). brak wyszukiwania. itd.

wcale sie nie wymadrzam ;) przedwczoraj napisalem cos podobnaego (ale z uzwgledenieniem w/w kryteriow), tylko ze skonczyc nie ma kiedy.. :?

ps. a nie mozesz publicznie powiedziec ile kosztuje Twoja praca? w koncu napisales do dzialu 'ogloszenia' ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a powiedz po co sortowanie w kolumnach ? Tyle linkow.. bo jest po 50 wyswietlane.. ustawiasz zmienna na 1000 na stronie i masz mniej linkow.

Po co ci tam wyszukiwanie !!!?? heh... co tutaj jest nieczytelnego ? to co chcesz widziec to jest..., jak masz slaby wzrok.. to wspolczuje, co jeszcze? chyba wszystko. Potrafisz sam napisac.. super, ale co z tymi co nie koduja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie. nie wiem po prostu do czego taj jest wyszukiwarka albo sortowanie wg kolumn w takim kodzie. Gdyby bylo potrzebne - zrobilbym to.. to nic wielkiego. Nie robie czegos czegos co nie jest potrzebne. Niech mi ten krytyk poda powodu dla ktorych tam jest potrzebna wyszukiwarka.

Kod podaje jakie roboty byly na stronie, podaje ich date i godzine. Jesl chcesz miec zbor robotow z danego dnia - klikasz na date. Co wiecej tam potrzebnego jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"brak mozliwosci sortowania po kolumnach"

Ja się na programowaniu nie znam, ale chyba przydałoby się sortowanie według robotów i odwiedzanych stron. Czasami może być potrzeba obserwowania wyłącznie danego robota lub danej strony (podstrony). Wyeliminowałoby to przedzieranie się przez taką tabelkę jaka jest w tej chwili.

Nie znam się na pozycjonowaniu, ja tu tylko zużywam transfer i miejsce w sql.

Roman Kluska ujawnia: nadchodzi INFLACYJNY ARMAGEDON!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wiecej tam potrzebnego jest?

Zdaje sie nie widzialem statystyk zbiorczych - ja chcialbym wiedziec ile razy dany robot byl u mnie na stronie w danym okresie czasu. Na przyklad interesuje mnie okres od 1 do 3 grudnia i robot googla.

Raczej recznie tego nie bede liczyc ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a powiedz po co sortowanie w kolumnach ? 

Po co ci tam wyszukiwanie !!!??

a po co? a nie powiem, niech bedzie tajemnica. bo i tak nie zrobisz tego ;)

ustawiasz zmienna na 1000 na stronie i masz mniej linkow.

programujesz i nie potrafisz odroznic zmiennej od stalej ?! B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to ala czego?

uzyles zmiennej na typ danych, ktory spokojnie moze byc stala. ano dlatego.

po cholere mi definiowac stala w tym kodzie?

gdybys mial choc jakies pojecie o programowaniu, nie zadawalbys takich ironicznych pytan.

ps. i wyrazaj sie, wac panie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

jamesisko kiedyś już otworzyłeś post mówiący o skrypcie do łapania robotów. wtedy miałeś go po prostu udostępnić, a teraz chcesz go sprzedać...

pozostawię, więc to bez komentarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności