Skocz do zawartości

Mechaniczna klawiatura


jimmi

Rekomendowane odpowiedzi

Są popularne wśród graczy, a podobno i do IT zawitały, osobiście nie gram kiedyś dawno temu miałem mechaniczną klawiaturę, ale to były lata temu. Pisało się na niej podobnie jak na staroświeckiej maszynie do pisania;)

 

a właśnie teraz TechRepublic wypuściło zestawienie 10 dobrych do pracy klawiatur

 

https://www.techrepublic.com/pictures/10-mechanical-keyboards-to-help-make-you-more-productive-at-work/

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zmieniałem klawkę i sporo czytałem. Mechaniczna odpadła głównie ze względu na hałas jaki wydaje, a też i na cenę. Myślę, że do pracy to żadna rewelacja. Przy grach multi niby często udowadniano jej przewagę, ale to też w dużej mierze zależało od samych preferencji graczy, co do skoku klawiszy.

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że  z tą klawiaturą jest jak z joystick'ami z czasów C64 i Atari - te wydające dziwne dźwięki, a wyposażone w blaszane były trwalsze - wymieniało się sprężynkę na mikrostyku i joy działał dalej :) te ciche, wyposażone w styki gumowe, padały jak muchy i nic się z nimi nie dało zrobić ;)

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


na spinaczach

 

Tak, tak ... Atari 65XE miałem, a joystick ... chciałem mieć. Zrobiliśmy z sąsiadem z przykrywki od "Inki", kawałka kija od miotły, kilku kabelków. Wtyk do Atarii też był podobnej "konstrukcji" .... Efekt ? Tydzień grania i dwa tygodnie w serwisie po zwarciu "wtyku" :)

 

A i refleksja taka, że nikt nie narzekał, każdy działał, niezależnie od skutków i bez opowiadania w kółko o depresjach i rozkładania nieporadnie łapek ;)

 

 

 

 

 

Sygnaturkę z linkiem przyznam sobie po napisaniu 15 wartościowych postów. Prawdopodobnie nigdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem do czynienia i jak dla mnie nie da się na tym pracować. Już nawet nie chodzi o dźwięk, a o wysokość skoku klawiszy. Do mielenia w Quake Live mechaniczne się nadają, bo mają fajny feeleing, ale do pisania dramat.

 

paq studio YouTube

Masz Ducati? Patrz sklep Do Dukata | Agencja SEO Paq Studio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności