Skocz do zawartości

Jaki telefon wybrać?


ar4

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

No właśnie tego się obawiam jak kupię nowy telefon, że będę miał w dalszym ciągu ten sam problem, a co gorsza tym razem po mojej stronie słuchawki.

 

Jeśli chcesz mieć dobrze funkcjonujący telefon to kupuj markowe produkty. Cena jest większa ale zazwyczaj masz serwis gwarantowany.

Nie kupuj telefonu w sieciach za 1 zł. Najlepiej kupić poza siecią u producenta lub dystrybutora. W Warszawie odradzam serwis Samsunga.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jak możecie to podajcie jakieś sprawdzone, godne uwagi modele.

 

Zapoznaj się z specyfikacją techniczną smartphone OnePlus 2

 

 

To co można o nim powiedzieć, fajnie napisał producent:

 

 

OnePlus 2 jest naszym manifestem. Wierzymy, że najlepsze produkty są owocem błyskotliwych pomysłów, a nie kampanii marketingowych za setki milionów. Jesteśmy przekonani, że „tak już po prostu musi być” to prawie zawsze zła odpowiedź. A przede wszystkim uważamy, że tym, co najlepsze, należy się dzielić. To wszystko złożyło się na OnePlus 2.

 

Marka OnePlus jest bardzo znana i szanowana.

Potrzebujesz domeny? Dobrego, taniego i niezawodnego hostingu WWW? Darmowego certyfikatu SSL?

 -> Aktualna oferta, sprawdź teraz ! <-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebujesz domeny? Dobrego, taniego i niezawodnego hostingu WWW? Darmowego certyfikatu SSL?

 -> Aktualna oferta, sprawdź teraz ! <-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Szukam dobrze wykonanego z dual sim i jak najmniejszy. Na razie nie widzę takich na rynku.

Samsung s5 mini dual sim

 

"Na szczycie zawsze znajdzie się miejsce" - Ale potrzebujesz serwera by tam się znaleźć - Zgarnij kod rabatowy do SEOhost 40% - lub rabat do Cyber_folks - 10% - Rabat do hitme -5% - #reklama #link_sponsorowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Cieszymy się bardzo z tego powodu.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xiaomi redmi 2 note jest bardzo ok, sam mam redmi 2 i jestem bardzo zadowolony. generalnie jest też serwis we Wrocławiu - kilka sklepów chińskich nawet z nim współpracuje w ramach gwarancji. Za te pieniądze świetny wybór. Najlepiej brać bezpośrednio z chin.

Wysłane z mojego 2014811 przy użyciu Tapatalka

Wyjazdy na narty w alpy są lepszą i tańszą alternatywą dla feriii w Polsce.

Zapraszam na wyjazdy narciarskie i sylwestrowe.

Biuro projektowe Wrocław - sprawdź tanie projekty budowlane w mieście Wrocław

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Redmi Note 3 też całkiem spoko :)

Dobra bateria. Ekran duży i czytelny, ładne odwzorowanie kolorów. LTE ok jeśli jakimś cudem będziecie w zasięgu (PLAY). Tylko aparat średni moim zdaniem, ale na nim mi nie zależy.

Doświadczone i pewne Biuro Rachunkowe w Łodzi. Na rynku od 1995 roku! 

Blog księgowego, czyli nowe przepisy podatkowe opisane prostym językiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

w polecanej przeze mnie xpierii z ultra po raz drugi poszedł dotyk podczas <normalnego użytkowania>, czas więc na wymianę na coś mniejszego (chociaż ciężko będzie się przyzwyczaić do excela na mniejszym ekranie....)

 

mam dylemat między xiaomi mi5 a huaweii p8...

cena podobna, co do gwarancji pierwszego to raczej się nie obawiam, bo jak coś reklamuję, to nie u producenta na gwarancji, ale u sprzedawcy na zasadach rękojmi, więc jak bym kupił mi5 u polskiego sprzedawcy, to raczej spokojnie mógłbym w razie "w" reklamować,

 

chyba tylko MaxPan ma doświadczenia z tymi dwoma modelami... czy jednak ktoś jeszcze mógłby porównać?

w sumie liczy się dla mnie ergonomia i wytrzymałość (xiaomi gorilla glass 4, a huaweii chyba solidniej wykonany?), mi5 ma czytnik linii - chyba wygodny patent na odblokowywanie

 

z mi5 trochę roboty pewnie by było, żeby go spolszczyć i dostosować, przy p8 mamy w zasadzie gotowca... co tu brać?

antydeska.pl - drewniana elewacja bez impregnacji i konserwacji, :o  a jeśli szukasz modnych i stylowych butów to polecam sklep: brooman.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam P8 od kilku miesiecy, jestem bardziej niz mega zadowolony

super wyglada i swietnie dziala

ostatnio spadl mi kilka razy na chodnik - na szczescie tylko lekko sie wgniotly narozniki :P szybka nie pekla

Na problemy z wzrokiem pomoże tylko zaufany optyk Bydgoszcz

Badanie wzroku Bydgoszcz sprawi że przejrzysz na oczy!

Dobieramy soczewki kontaktowe Bydgoszcz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności