Skocz do zawartości

Jaki telefon wybrać?


ar4

Rekomendowane odpowiedzi

niz tracic czas na zamulone aplikacj

 

przy RAM +3Gb android nie zamula. Co nie zmienia faktu, że porównując sprzedaż apek w sklepach to iOs ma olbrzymi wzrost ( na prezentacji nowego iPhone nawet liczby podały w porównaniu ze sklepem G). Bardzo wielu deweloperów pisze najpierw aplikacje pod iOs później na Andka, co pokazuje priorytet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
ciekawe co bedzie po roku

 

po roku będę mieć telefon z 6 Gb RAM to obecnie już standard u Chińczyków i tyle :D

 

tak samo Macbook, dziala po prostu wysmienicie.

 

Zgadzam się ale do pracy przy SEO nie nadaje się w moim przypadku, sprawdzono.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem wcześniej LG G2, quadcore i 2GB ramu, teraz mam LG G4, sixcore i 3GB ramu.

Ani na jednym ani na drugim nie doświadczyłem nigdy zamulania.

Fakt faktem to były topowe modele LG.

Chociaż zastanawiam się nad iPhonem jako drugi telefon, ale jakoś nie mogę się na razie do niego przekonać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile Macbooki są niezastąpione w pewnych obszarach to iPhony są dużo gorsze od niektórych tel z androidem. 

Napisałem od niektórych czyli od modeli tzw.  flagowym, które są tańsze i lepsze niż iPhone. 

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam problem ze swoim telefonem ponieważ klienci mnie nie słyszą, więc zastanawiam się nad kupnem nowego.

(...)

Jak możecie to podajcie jakieś sprawdzone, godne uwagi modele.

 

Z tych powodów wybrałem Nokię Lumia 930. Słyszalność i zasięg godny polecenia (mieszkam w miejscu gdzie jest słaby zasięg, na tle innych telefonów ten sprawuje się dobrze). Jak na telefon doskonały aparat, świetnie radzi sobie z różnym natężeniem światła na jednym zdjęciu, dobre zdjęcia w pomieszczeniach. Korzystam w pracy, a zdjęcia spokojnie nadają się na stronę. Zasadniczy minus to Windows... Wydaje się jednak, że 10 sprawuje się lepiej. Nie mam 100% pewności bo zaktualizowałem dopiero przedwczoraj.

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem sobie ostatnio XIAOMI Mi4i i już nie mogę się doczekać aż mi przyjdzie z dalekich krajów. Mam jednak obawę dotyczącą baterii - podobno produkuje je Samsung, a jak wiadomo, mają ostatnio naprawdę bombowy, wybuchowy spadek sprzedaży ;). Ma ktoś jakieś doświadczenia z tym związane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarejestrowałeś się na tym forum żeby opowiadać nam jaki masz telefon i jakie filmy lubisz oglądać?

 

K***a! Gdzie jest forum bravo girl!?

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem 2 lata temu Nokia 1320, myślałem ze Windows Phone za te lata będą pędzić do przodu gonić Andka, a nic takiego po roku przeszedłem z powrotem na Android gównie dla tego że szybsze można znaleźć kodera pod autorski soft, a wybór w sklepie Windowsa jest bardzo i to bardzo ograniczony..

Stabilny system ale on jak Linux dla amatorów i jest przestarzały. Natomiast tablet z pełnym Windows 10 uważam jest lepszy jak z Andkiem (generalnie już dawno są Tablety z podwójnym systemem) można sobie wybierać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


a nic takiego po roku przeszedłem z powrotem na Android

ja wytrzymałem 3 miesiące, dla mnie produkty pod marką Lumia to nieporozumienie, ciekawe czy już udało im się wprowadzić funkcję kopiowania książki telefonicznej na kartę sim :)

Pomóż mojej córce - 1% z podatku dla Oli. Wypełniając PIT wpisz w rubryki:

KRS: 0000050135 CEL SZCZEGÓŁOWY: BORI Ola na Fecebooku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory, może ja już dziś przemęczony jestem, ale o co "kaman" z telefonami tej firmy?

https://www.xiaomi4you.pl/produkt/xiaomi-redmi-note-4-216gb/

raz piszą, że:

 

Redmi 3S z 5- calowym wyświetlaczem, 3GB pamięci RAM i 32 GB pamięci wbudowanej, Dual SIM, Czytnik linii papilarnych, 8-rdzeniowy Snapdragon 430, 4 rdzenie o taktowaniu zegara 1,5 GHz

 

a a chwilę niżej:

 

Parametry techniczne:

  • 5,5-calowy wyświetlacz Full HD IPS LCD pokryty zakrzywionym szkłem 2.5D
  • 10-rdzeniowy procesor MediaTek MT6797 Helio X20 taktowany z częstotliwością 2,1 GHz
  • 2 GB pamięci RAM przy 16-gigabajtowej pamięci masowej

to sory ale ja tu czegoś nie kumam ?

"JAKOŚĆ PAMIĘTA SIĘ O WIELE DŁUŻEJ NIŻ CENĘ."

https://devdoit.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności