Skocz do zawartości

dlaczego tak ważne akcje charytatywne są tak mało znane?


Matka małego piłkarza

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Jestem urodzona pod Bielskiem-Białą. Mój 6-latek kocha piłkę nożną.

Dowiedziałam się o pięknej uczciwej akcji, która się rozpowszechnia głównie w internecie.

Szkoda, że media papierowe, klasyczne, poświęcają jej mało uwagi.

Patrzyłam uważnie, by to stwierdzić...!!!

Tutaj jest mało czasu. Ta ciężka choroba - to tragedia dla młodych rodziców bliźniąt...

Ale trzeba obiektywnie zauważyć, że:

Akcję rozpoczął serwis Weszlo.  A najbardziej rozpromowały Kartofliska

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=ygbHWLGwoTc

 

Ci nieznani ludzie z kartofliska.pl   tj. Pan Ambasodor i pan Prezes, to zrobili więcej niż ćwierć Polski... Jaka tu prostota, zwykłość...

Tak sobie myślę, kto o Nich będzie pamiętał?  Rzadko kto, także z Bielska Białej i z tego znanego wpływowego klubu sportowego. Może tylko rodzice tych biednych dzieci. Może... 

Ale te dzieci muszą być uratowane!

Anka

 

P.s. Pan Prezes to jest na 99%, ten co ratował Autora "Pora na dobranoc, bo już księżyć swieci... Dzieci lubią misie..". To wiem od zaufanej osoby.

Ale o tym nie mówimy. Mówimy jak ktoś kogoś okradł, albo że był wypadek. Mało jest o tych mało znanych ludziach, co rzeczywiście działają, by poprawiać życie w naszym kraju.


Tytuł akcji #NieKręćŻeWpłacisz

Przepraszam, że od razu nie podałam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności