Skocz do zawartości

[WYKONAM] teksty na blogi, zaplecza, poradniki, SEO. Chętnie psychologia i rozwój osobisty.


MPawlowska

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

 

Nazywam się Marcelina Pawłowska i chętnie dla Państwa coś napiszę. Od kilku lat prowadzę bloga o psychologii, rozwoju osobistym i duchowości i to są moje koniki (adres bloga na życzenie).

 

Obecnie jestem blogowym ghostwriterem (wnętrza, podróże, oświetlenie ledowe), piszę precle i teksty zapleczowe(fotografia, edukacja, galanteria, uroda) oraz profesjonalne, specjalistyczne teksty w tematyce finansów.

 

Poza powyższymi tematami i rodzajami tekstów jestem w stanie napisać także inne( poradniki, opisy, katalogi), w innych tematykach, unikalne i wysokiej jakości.

 

Jestem także wirtualną asystentką, chętnie podejmę się takiego zlecenia.

 

Gwarantuję rzetelność, terminowość i stały kontakt telefoniczny i mailowy. Poza tym chętnie wynegocjuję stawki dobre dla obu stron. Chętnie podejmę się też płatnych praktyk (SEO i nie tylko).

 

Na maila wyślę próbki tekstów różnej jakości i w różnej tematyce i napiszę tekst próbny ZA DARMO.

 

Kontakt pod adresem: marcelina.pawlowska@onet.com.pl

 

Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności