Skocz do zawartości

31 wskazówek dla SEO Usability UX sklepu internetowego


Xann

Rekomendowane odpowiedzi


kim że jest Jakob Nielsen

 

gość ma kontrowersyjne poglądy, które nota bene nie bardzo się sprawdzają w e-marketingu więc guru on już nie jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 94
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Malucha też kiedyś każdy chciał mieć,świat się zmienia i teraz każdy chce coś lepszego niż maluch.A wtedy?, marzenie każdego polaka.

Tak samo z pozycjonowaniem/tworzeniem stron,kiedyś wystarczyło użyć automatu były topy, teraz już nie takie proste,prosta strona była hitem.

Książkę można porównać właśnie do tego malucha.

Pozycjonowanie, audyt stron www i inne usługi SEO.

 

                          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek, Twoim problemem jest to (jak już wcześniej pisałem, że wiesz iż dzwoni ale nie wiesz gdzie , kiedy i kto dzwoni) , jeżeli już podajesz przykład Nielsena to poczytaj sobie co on pisze w publikacjach po roku 2012, Nielsen Norman Group bo tak jego firma się nazywa , od czasu do czasu coś tam publikuje , ponadto prowadzi szkolenia i to certyfikowane ;) . Gwarantuje Ci , że w tych szkoleniach nie będzie nic z tego co piszesz, z resztą co tu dużo pisać idź do Zgreda niech Ciebie przeszkoli z przedszkola usability (teraz coś w tym kierunku studiuje) no i jak zamawiasz teksty na swojego bloga to zamawiaj u specjalistów (wiem, drożej kosztują ale wtopy będą mniejsze :) )

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


książkę wydał sobie bo się nudził

 

ty tez piszesz arty o czymkolwiek z nudów i nie oznacza to wcale że nie poszesz bzdur -> najwyraźniej niektórzy lubią sobie popisać  o tym, o owym :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


konkretne przykłady metaerotyczne chętnie z Tobą

 

Facet z Xannem? Sodomia i Gomoria ;)

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Xann, problem jest taki, że Ty i Nilsena przeczytać nie umiesz ze zrozumieniem, a co dopiero przelać go z powrotem na papier.. 

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


wskazesz ktore pkt sa niezgodne , slucham ?

 

To nie chodzi o to, że niezgodne ale jest więcej istotniejszych.

Zapoznaj się z pojęciami na początek z polskiej wersji wiki. Dokładnie w tej kolejności.:

https://pl.wikipedia.org/wiki/User_experience

https://pl.wikipedia.org/wiki/U%C5%BCyteczno%C5%9B%C4%87_%28informatyka%29

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wrzuć proszę jeszcze jedną pozycję:

https://bonito.pl/k-90207097-slownik-poprawnej-polszczyzny-pwn-z-plyta-cd
.

Na prawdę wiele rozumiem, umiejętności pozycjonowania nie oceniam, poziomu dyskusji również, ale nawet pisząc posty z użyciem tapatalk, można chociaż w niewielkim stopniu zadbać o jakość własnej wypowiedzi. To przecież jest również wizytówka, którą każdy z nas wystawia sobie lub firmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności