Skocz do zawartości

31 wskazówek dla SEO Usability UX sklepu internetowego


Xann

Rekomendowane odpowiedzi


To przecież jest również wizytówka

To jest żywy i namacalny dowód na to, jakie pojecie ma guru od e-wszystkiego o tym czym się zajmuje  .

 

M

Strona https://sklep-promar24.pl to sklep internetowy sprzedający dobre polskie zlewozmywaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 94
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

@swits.pl - odpowiem Ci tak, jest dwa rodzaje ludzi, jedni parkują bardzo blisko wejścia do galerii a drudzy na samym końcu parkingu tak żeby do okoła nich było pusto po 50m, jak będziesz wiedział dlaczego nie będziesz latał za mną jak @mariusz

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@swits.pl - odpowiem Ci tak, jest dwa rodzaje ludzi, jedni parkują bardzo blisko wejścia do galerii a drudzy na samym końcu parkingu tak żeby do okoła nich było pusto po 50m, jak będziesz wiedział dlaczego nie będziesz latał za mną jak @mariusz

 

patrzac na Twoj model biznesowy to widze to tak:

 

nie podjezdzaja pod same drzwi, bo maja takiego szrota ze sie boja, ze im zgasnie :D

 

ale za "jest dwa rodzaje ludzi" serio dzieki, az sie zasmialem jak to przeczytalem, serio i bez zgryzliwosci teraz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem pić kawę w pracy ale chyba zrezygnuję ?

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Beebant a ja Ci gwarantuje że ten audyt pochodź z jego książki,

Ja Ci również gwarantuje niezły ubaw po przeczytaniu paru książek o tematyce medycznej .... Z XVII wieku :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek , tu nie chodzi o tego gostka, chodzi o inne rzeczy, kiedyś usability ograniczało się do umieszczenia na stronach elementów poprawiających jej funkcjonalność i "wartość informacyjną" obecnie są to jakby podstawy a prawdziwe usability polega na właściwym ich rozmieszczeniu, rozszerzeniu funkcjonalności tych elementów, dopasowaniu pod przeciętnego użytkownika i tak dalej i tak dalej.

Równie dobrze mógłbyś napisać, że na polowania powinno się chodzić z bronią , wymieniając jako broń maczugę, świat poszedł dalej i wyobraź sobie, że istnieją sztucery z celownikami optycznymi , że nie wspomnę o noktowizorach i "inteligentnych pociskach" korygujących tor lotu.

 

Twoim problemem jest to, że nieomalże każdą sprawę przedstawiasz powierzchownie ;) , nie zaznajamiając sie z nią dokładniej i nie wnikając w detale. Inną sprawą jest też to, że ciężko ogarnąć niektóre tematy bo "szpecjaliści" wymyślają coraz to nowe pojęcia a co gorsza czasami myląc te pojęcia , wrzucając do jednego wora kilka różnych rodzajów działań no i wprowadzając tym samym w błąd innych.

 

Twoja "metodyka" (bez urazy) ale nie jest nic warta bo powierzchowna i idąca na łatwiznę . ;)

 

Równie dobrze mógłbym pisać poradniki fotograficzne informując wszystkich, że aby zrobić zdjęcie wystarczy nacisnąć spust migawki aparatu :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek, na koniec jeszcze jedno co mnie zastanawia:

Z Twoich wypowiedzi wynika , że nie lubisz pisdziorów i nie pod drodze Ci z nimi, dlaczego więc wzorujesz się na ich audytach ? :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek , tu nie chodzi o tego gostka, chodzi o inne rzeczy, kiedyś usability ograniczało się do umieszczenia na stronach elementów poprawiających jej funkcjonalność i "wartość informacyjną" obecnie są to jakby podstawy a prawdziwe usability polega na właściwym ich rozmieszczeniu...

No i widzisz, sęk w tym że, tych podstaw nie ma w większość sklepów stąd te wytyczne. :)  To identycznie jak z optymalizacją strony, niby od 10 lat trąbimy o podstawach a każdy następny klient ich nie ma i się zaczyna od optymalizacji tittle , url ......

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko to o czym Ci napisali na blogu nie ma nic wspólnego z usability ani UXem ... Ktoś kto ogarnia temat przeczyta i uśmiechnie się pod nosem, gorzej bo czytają to ludzie którzy o tym nie mają pojęcia i potem puszczają dalej bajki z mchu i paproci .... ;)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko to o czym Ci napisali na blogu nie ma nic wspólnego z usability ani UXem ... Ktoś kto ogarnia temat przeczyta i uśmiechnie się pod nosem, gorzej bo czytają to ludzie którzy o tym nie mają pojęcia i potem puszczają dalej bajki z mchu i paproci .... ;)

 

To nie mi, to możesz powiedzieć temu Jakob Nielsen że nie ogrania tematu, widać chłop nie zna się jak wciska takie elementy do usability i jeszcze całą książkę o tym napisał co tak ludzie sie nią zachwycają   ;)

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek, pojedź Ty lepiej na urlop do Jugosławii, wypocznij (może zrozumiesz o co mi chodzi) :D :D :D 

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności