Skocz do zawartości

[Wykonam] teksty na blogi, art. fachowe, zaplecza, chętnie psychologia i finanse.


MPawlowska

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,


 


Nazywam się Marcelina Pawłowska i chętnie dla Państwa coś napiszę. Od kilku lat prowadzę bloga o psychologii, rozwoju osobistym i duchowości i to są moje koniki (adres bloga na życzenie).


 


Obecnie jestem blogowym ghostwriterem (wnętrza, podróże, oświetlenie ledowe, galanteria, ubezpieczenia w UK), piszę teksty zapleczowe(fotografia, edukacja, galanteria, uroda) oraz profesjonalne, specjalistyczne teksty w tematyce finansów i psychologii.


 


Poza powyższymi tematami i rodzajami tekstów jestem w stanie napisać także inne( poradniki, opisy produktów) w innych tematykach, unikalne i wysokiej jakości.


 


Jestem także wirtualną asystentką, chętnie podejmę się takiego zlecenia.


 


Gwarantuję rzetelność, terminowość i stały kontakt telefoniczny i mailowy. Poza tym chętnie wynegocjuję stawki dobre dla obu stron. Chętnie podejmę się też płatnych praktyk (SEO i nie tylko).


 


Na maila wyślę próbki tekstów różnej jakości i w różnej tematyce i napiszę tekst próbny ZA DARMO.


 


Stawka za tekst na bloga 8zł/1000zzs.


Tekst specjalistyczny 10-12zł/1000zzs


Zaplecza 5zł/1000zzs


 


Kontakt pod adresem: marcelina.pawlowska@onet.com.pl


 


Pozdrawiam.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności