Skocz do zawartości

pomoc w wyborze


Anethaa

Rekomendowane odpowiedzi


.Z wielu opcji zdecydowaliśmy się na szambo betonowe

 

Najlepszym rozwiązaniem jest szambo ekologiczne tzw. przydomowa oczyszczania ścieków. Swego czasu można było dostać dotacje na tego typu inwestycje. Nie wiem jak teraz.

 

 

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 48
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Nie mogłem się powstrzymać.

https://youtu.be/_joQEa-mB-w?t=10

 

 

Akurat tu jest przykład prostej ale kreatywnej reklamy, tą piosenke pierwszy raz usłyszałem pare lat temu ale do dzisiaj pamietam adres ich strony razem z tą melodią ;)

U kobiety ważniejsze są oczy niż piersi - kobieta bez oczu wygląda gorzej.

 

Polecam montaż anten legionowo - najlepszy montaż i serwis anten.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


.Z wielu opcji zdecydowaliśmy się na szambo betonowe.
Lepsza jest kanalizacja miejska, bo nie wymaga własnego szamba w tym betonowego :yahoo:

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla autora tematu mam rade, żeby do pozycjonowania fraz z szambem zbudował zaplecze tematyczne czyli strony o polityce ;)

 

A ten topic chyba powinien wylądować w dowcipach.

U kobiety ważniejsze są oczy niż piersi - kobieta bez oczu wygląda gorzej.

 

Polecam montaż anten legionowo - najlepszy montaż i serwis anten.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ona (ON) tego nie czyta

 

Użytkownik od Wczoraj, 15:05

POSTOWANIE WYŁĄCZONE OFFLINE Ostatnio aktywny Wczoraj, 15:05

 

Prawdopodobnie jako niezalogowany ogląda temat. Zobaczył/ła co się stało z tematem i nie podnosi tematu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, ja prześledziłem jak to robią, już tu nie wróci. Dodaje linka w pierwszym poście, jeśli nie może ucina kawałek tekstu z tematu.. Na PiO nie ma takiej technicznej możliwości aby ktoś wstawił link od razu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności