Skocz do zawartości

DonLinkage v6 - całkiem nowy polski seosoft do pozycjonowania, linkowania


okazwłoka

Rekomendowane odpowiedzi

Za moment będzie dostępna wersja 6.4.0. Zmiany:

 

- dodano nowy raport - pełne dane (url,login,hasło,sukces,błąd,skrypt)
- dodano nowy raport dla kont bez pustych loginów i haseł
- generator tekstów - dodano opcję automatycznego wstawiania własnych fraz (z podaniem ilości)
- dodano opcję wyboru listy linków do potwierdzania zdobytych linków (opcje projektu)
- poprawka statystyk detektora adresów
- poprawki automatycznego podlinkowania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja o której pisałem powyżej jest dostępna od wczoraj.

 

Jeszcze dzisiaj dojdzie do donpremium ponad 600 zamkniętych miejscówek (dostępne tylko dla premium). Czyli będzie ich już ponad 1100, a to jeszcze nie koniec :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest dostępna aktualizacja, tym razem został rozwiązany problem z brakiem odblokowania zadań przy aktualizacji bazy katalogów. Został też zrobiony porządek z pytaniami zabezpieczającymi formularz.

W poniedziałek dojdzie obsługa phpbb - tam większość to zabezpieczenia textcaptcha, więc dobrze działający moduł pytań i odpowiedzi się przyda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natknąłem się na taki problem: nowa wersja Donlinkage nie działa na moim vps-ie mimo, że stara działała poprawnie. (problem polega na tym, że nie można zrobić upgrade-u powyżej wersji 6.0.2). Autor stwierdził, że na serwerze brakuje jakiegoś skryptu, administrator serwera chce za jego instalację ponad 100 zł. W związku z tym szukam innego serwera, na którym będzie to chodziło.

 

Może autor przygotowałby krótki skrypcik, który przed instalacją aplikacji można by odpalić na serwerze w celu stwierdzenia, czy serwer będzie obsługiwał aplikację?

 

Pisze o tym publicznie, bo być może jeszcze ktoś się na tym potknie.

 

Może ktoś polecić jakiegoś vps-a (tylko konkretną firmę, a nie same parametry), gdzie to śmiga?

Edytowane przez Andrzej103
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisaliśmy na mailu, Twój mysql nie obsługuje partycjonowania. Niestety nie znam się na szczegółach jak zainstalować plugin mysql :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vps to vps. Goła maszyna i instalacja usług zawsze jest w Twojej gestii, niezależnie od dostawcy. Ewentualnie vps z administracją lub instalacja przez administratora według Twoich wytycznych za jednorazową opłatą. W każdej firmie się z tym spotkasz.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, a i tak sprawdzenie z php czy mysql obsługuje partycje jest możliwe dopiero po połączeniu z mysql, czyli w momencie instalacji. Ogólnie jest to pierwszy przypadek braku partycjonowania (nawet dzielone hostingi mają to domyślnie instalowane).

Jeśli zaopatrzysz się w vps, to najlepiej instalować vestapanel, tu są informacje dokładnie jak instalować: https://donlinkage.i4a.pl/instalacja/przygotowanie-vps-do-pracy-z-donlinkage/

Po zainstalowaniu tego środowiska wszystko hula bez problemów.

Edytowane przez okazwłoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@okazwłoka jak można to mam kilka pytań:
1. czy jak kupię donlinkage v6 to mam jakiś czas/termin na zwrot i jak on wygląda
2. te 1100 zamkniętych miejscówek to bardzo dużo czy są to katalogi, precle i coś jeszcze, jakie są proporcje miejscówek?
3. czy są one stawiane na subdomenach.subdomeny czy na domenach lub jaki procent na czym...... chodzi mi też bardziej o ip 1100 miejsc ale ile ip bo jeśli postawimy 100 subdomen na tej samej domenie.. wiem że pewnie tak nie ma ale sam rozumiesz ....
4. każdy użytkownik donka może wrzucać co tam chce więc wiedząc jakie są realia jak często padają te miejscówki
5. czy w zamkniętych miejscówkach premium są też profile i komentarze - są jakieś fora?
6. kiedy będzie instrukcja - pełna opisująca cały soft
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności