Skocz do zawartości

DonLinkage v6 - całkiem nowy polski seosoft do pozycjonowania, linkowania


okazwłoka

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj byłem niedostępny, stąd nie było kontaktu.

 

@zaklopotanyBolek

1. czy jak kupię donlinkage v6 to mam jakiś czas/termin na zwrot i jak on wygląda

-> jest 10 dni na zwrot, wysyłasz na mail info do 10 dni od przypisania licencji że chcesz zwrot  i otrzymujesz zwrot całości kwoty (korekta faktury), odcinamy licencję i sprawa załatwiona.

2. te 1100 zamkniętych miejscówek to bardzo dużo czy są to katalogi, precle i coś jeszcze, jakie są proporcje miejscówek?

-> to katalogi, precle, strony ze statystykami seo i strony z wyceną strony. Rozłożone mniej więcej równomiernie. W najbliższym czasie dojdą jeszcze skrypty ogłoszeń i później pewnie jeszcze coś się wymyśli.

3. czy są one stawiane na subdomenach.subdomeny czy na domenach lub jaki procent na czym...... chodzi mi też bardziej o ip 1100 miejsc ale ile ip bo jeśli postawimy 100 subdomen na tej samej domenie.. wiem że pewnie tak nie ma ale sam rozumiesz ....

-> To wszystko stoi na około 150 IP, na jednej domenie jest robione maksymalnie 5 subdomen. Czyli domen jest w tym momencie około 200.

4. każdy użytkownik donka może wrzucać co tam chce więc wiedząc jakie są realia jak często padają te miejscówki

-> To różnie bywa. Minimalnie (poza jakimiś anomaliami) tak z 8 miesięcy bez problemu wytrzymują

5. czy w zamkniętych miejscówkach premium są też profile i komentarze - są jakieś fora?

-> Nie ma, ale nie wykluczam dodania skryptu forum, nawet myślałem już o takim skrypcie.

6. kiedy będzie instrukcja - pełna opisująca cały soft

-> instrukcja powstaje powoli, nie wiem kiedy będzie kompletna. Natomiast jeśli są jakieś problemy, niewiadome pomagam bez problemów (np. konfiguracja przykładowego projektu).

 

@Andrzej103 - załatwione

 

@hajmus - nie mam żadnych innych głosów tego typu. Najlepiej jak wyślesz na mail dostęp do ftp - posprawdzam co może powodować problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj info na maila z adresem - zmieniłem dzisiaj (do końca dnia na pewno stara będzie działać (jeśli to v5)).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz jest OK.

 

Tylko 2 sprawy:

1. w bazie skryptów pojawia się "pusty.php" . Gdy kliknę "instaluj" dostaję komunikat: Wartość zmiennej $__nazwa_system w szablonie musi być taka sama jak nazwa pliku (bez rozszerzenia .php)!  Co mam z tym zrobić?

 

2. w poprzedniej wersji można było od razu zalogować się np do strony z monitoringiem.

Teraz po zalogowaniu trzeba kliknąć w link na początku całej serii komunikatów, potem jeszcze wybrać w menu Dodatkowe moduły, potem Monitoring, potem Pozycje.  Nie możesz tego jakoś uprościć? Mnie raczej nie interesują te komunikaty co się tam załadowało, a co nie, wystarczyłby mi komunikat o dostępnych aktualizacjach w górnym pasku, który i tak tam jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. pusty to posty, nic tam nie ma :)

2. jeśli nie interesują Cię komunikaty to po pojawieniu komunikatu "Licencja zweryfikowana poprawnie" wystarczy odświeżyć stronę, wtedy zostaniesz przeniesiony do podstrony którą masz wpisaną  w pasku adresu przeglądarki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak są porządkowane frazy dla każdej strony w monitoringu? Mogę je jakoś uporządkować w/g ważności dla mnie? Bo wprowadziłem tak, jak chciałem, a na liście mam "od pały"

 

To samo dotyczy kolejności wprowadzanych stron.

Edytowane przez Andrzej103
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach te wakacje ;) Wprowadzę w najbliższej aktualizacji sortowanie do monitoringu, zapisałem na listę todo.

 

Mam sygnały od użytkowników premium, że fajnie frazy idą w górę po puszczeniu projektu na premium. W najbliższym czasie będzie jeszcze więcej miejscówek premium, mam przygotowanych już mnóstwo nowych domen, dokupię jakiś hosting z pulą IP i będzie tego w premium o wiele więcej (obecnie jest ponad 1000 na 150 IP).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem pewny że odpisałem, musiało nie dojść. Jak możesz napisz z innego maila do mnie.

 

wordpress.com obsługuje silnik wpxmlrpc (dostępny w bazach prywatnych - po utworzeniu bazy). Należy wtedy dodać wordpress w formie: 

https://costam.wordpress.com/xmlrpc.php

A PKSI sprawdzę najpóźniej w poniedziałek, coś raczej jest nie tak z silnikiem.

Edytowane przez okazwłoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wordpress.com to potwierdzam, miałem problem ale Oka mi napisał żebym zainstalował ten silnik i teraz dodaje idealnie i dodatkowo mam od razu link do artykułu a nie jak bywało wcześniej że tylko do samego bloga.

Jeśli szukacie solidnej firmy to polecamy - Pozycjonowanie stron Poznań oraz Drukarnia Poznań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności