Skocz do zawartości

DonLinkage v6 - całkiem nowy polski seosoft do pozycjonowania, linkowania


okazwłoka

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 10.03.2017 o 12:32, Hauron napisał:

Jakie są wymagania odnośnie artykułów dodawanych do Premium? 

 

Mam listę linków, które chciałbym potraktować Detektorem bo nie wiem na czym stoją, ale nie wiem jak to mógłbym zrobić?

 

Chodzi mi o to czy są jakieś wymagania jakościowe odnośnie artykułów? Bo jak rozumiem są to miejscówki dodane i utrzymywane przez @okazwłoka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma wymagań jakościowych, gdybym miał to moderować to musiałoby kosztować 20 razy więcej :) Ale ogólnie lepiej nie śmiecić za bardzo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się, ale sprawdza jedynie silniki obsługiwane przez donlinkage (a dokładniej zainstalowane) no i trzeba by taką listę dodać do każdej listy osobno - jeśli masz 30 silników, to 30 razy taką listę dodajesz. No i później trzeba to wyciągnąć z bazy gdy już zweryfikuje.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie polecić jakiś niedrogi hosting na którym Donek dobrze śmiga? Do tej pory miałem na jupe i było ok ale gdy zaczeli przenosić konta na "wydajniejsze serwery" hekko konto zostało zablokowane za łamanie regulaminu - zakaz używania programów pozycjonujących...

 

Jest coś wartego uwagi? Z góry dzieki za wszystkie propozycje.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyłączam się do pytania kolego lukash4 Niestety jupe polokowało domeny z Donkiem nawet gdy obciążenie było niewielkie. Zablokowali u mnie zresztą też inne skrypty korzystające z crona ( nawet nie mające nic wspólnego z pozycjonowaniem).  

www.lodzpozycjonowanie.com.pl - Agencja Interaktywna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej jest korzystać z jakiegoś taniego VPSa (np. najtańszy w arubacloud - 4zł) - wtedy nie wyrzucą. Problem jest jednak taki, że do vpsa trzeba dokupić koniecznie przynajmniej jedno dobre prywatne proxy, bo inaczej szybko lecą abuse. Gorzej, że jednego proxy nie za bardzo da się/opłaca kupić.

Z dzielonych na pewno na laohost.pl nie ma problemów, bo tam mierzą zużywanie zasobów przez konto i po prostu trzeba się w tym zmieścić. Z tego co wiem, to też na linuxpl.com nie ma problemów (tylko nie instalować na seo koncie) - tam jedynie proszą o puszczanie cronó w godzinach nocnych). Ogólnie najlepiej potestować serwery dzielone, bo im więcej będzie instalacji na jednym serwerze, tym szybciej będzie to wychwycone.

 

Licencję można odsprzedać, jeśli nie zainstalowałeś v6 to opłata jest 50 zł netto według starego regulaminu, według nowego regulaminu (v6) jest opłata 100 zł netto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że zwykle oferty na jedno proxy są o wiele droższe niż przy zakupie np. 5 proxy. Przynajmniej ja nic nie znalazłem poniżej 10 zł za jedno proxy prywatne/dzielone.

 

Przy płatności za rok jest zwykle taniej, ale czasem warto zmienić ip.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@nigraS - najprościej mówiąc: z VPSów nie przeznaczonych do spamowania wywalą Cię szybko jeśli nie jedziesz przez proxy.

@adrians2 - to zostawiam użytkownikom, żeby przesiać adresy wystarczy użyć modułu czarnej listy.

 

PS. W silniku DonLinkage został wykryty błąd, który w wielu przypadkach mocno zaniżał skuteczność. Możliwe, że dzisiaj będzie aktualizacja poprawiająca ten błąd - tylko jeszcze muszę to przetestować, żeby naprawiając jedno nie zepsuć innego :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, wystarczy pliki + baza, w sumie jeszcze nigdy nie było problemów z aktualizacją, ale lepiej zrobić kopię.

Czarna lista: tam gdzie udało się dodać przynajmniej raz na 10 warto zostawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności