Skocz do zawartości

DonLinkage v6 - całkiem nowy polski seosoft do pozycjonowania, linkowania


okazwłoka

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście powinny, skuteczność powinna być na poziomie minimum 80-90% przy pierwszym przebiegu, a zazwyczaj +95%.

Jakie błędy w raporcie pokazują się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzę czy wszędzie wchodzą wpisy i będziemy wiedzieli, czy coś nie tak ze skryptem czy to wina projektów/jakieś czkawki serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie takie pytanie , jak to jest z tą codzienna aktualizacja baz przy PREMIUM ( freshscraper.i4a.pl ). Musze mieć uruchomionego crona harwestera aby mi je dodało czy co ? bo nie ogarniam . Z góry dzieki za pomoc

Najlepsze garnitury na miarę ONLINE ! SUITSQUARE.PL  ,   MMSUITS.PL  , GARNITURYNAMIARE.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hauron - sprawdzam jeszcze raz, choć widzę dodania na premium artykuły 2 - z tym że fakttycznie jakoś ta skuteczność jest kiepska, możliwe że coś jeszcze na stronach nie sprzęga. Zaraz to poprawię.

 

@eloy - musisz mieć ustawiony cron na serwerze na crons.php, a do tego w konfiguracji->crony włączone zadanie detektora.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie powinno być problemów, puściłem właśnie projekt żeby to sprawdzić, ale nie miałem żadnych zgłoszeń poza takimi, których był błąd w projekcie lub strona już była dodana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lukash4 u mnie wygląda to tak:
 

Raport błędów HTML dla "test" (adresów 252)

Dla miejscówek "Wartość strony"

obawiam się, że zrobiłem błąd kupując donka :/  przynajmniej on jako jedyny nie działa na najdroższym hostingu w laohost, a inne programy wpis, miniswl działają bezbłędnie. Dla donka cron jest ustawiony co 8 min żeby nie przeciążać hostingu, ale to i tak efekty są takie, a nie inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też zastanawiam się dlaczego np. dodawanie do skryptu ogłoszeń ma czasami taką słabą skuteczność. Czyżby nie zawsze to chciało hulać przez proxy?

 

Jeżeli tutaj mamy zgłaszać sugestie, to zapytam Ciebie @okazwłoka czy myślałeś / sprawdzałeś / możliwość wprowadzenia możliwości linkowania podstronami w artykułach premium. W opisie stoi, że można linkować z treści, ale w praktyce nie można - wspominałem o tym. A kolejnym minusem jest to, że w artykułach premium nie wchodzą podstrony. Dobrze by było, gdyby tam, gdzie można pocisnąć trochę treści dało się również wstawić linka.

Izolacje Natryskowe - Ocieplanie pianką Warszawa - Poddasza i stropy. 

https://docieplanie-poddaszy.pl/  a może wybierz sobie coś pożytecznego na https://szlabany24.pl 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użytkowników Premium obecnie jest sporo i głosy o braku dodań są bardzo rzadkie, co może być przyczyną? Najczęściej braki w projekcie lub strona już dodana. Czasem mogą się zdarzyć jakieś "czkawki" serwera czy to z donlinkage czy to ze stronami (premium stoi na seohostingach).

 

@Dralik - niestety niektóre z hostingów na laohost nie za bardzo chcą współpracować z DonLinkage już od dawna dawna (kilka late temu polecałem laohost pod donlinkage, ale od tamtego czasu wiele się zmieniło). Polecam używanie DonLinkage na serwerach VPS (nawet tych najtańszych za 17 zł brutto miesięcznie), wtedy nie ma dziwnych problemów. Dzielone hostingi to nie najlepszy pomysł.

 

Na artykułach Premium 2 wczoraj czy dwa dni temu puściłem projekt i mam dodanych ponad 150 na pierwszym przebiegu (około 30 nieudanych dodań).

Teraz puściłem wartość strony i też nie widzę nic niepokojącego - wpisy są ładnie dodawane.

 

Jeśli coś nie chce się dodawać, proszę w ustawieniach projektu włączyć zapisywanie błędów i wtedy sprawdzić co jest nie tak. Ale tak jak wspomniałem, odradzam na laohost. Ewentualnie podaj mi dostęp, wtedy będę mógł sprawdzić co się dzieje, czy to faktycznie wina serwera.

 

@Toto - silniki premium nie dodają przez proxy. Jeśli skuteczność jest słaba czasami, to raczej trzeba szukać przyczyny w projekcie, zdarza się też że w raportach przy wszystkich wpisach widnieje: "strona istnieje", widziałem projekty dodawania do katalogów premium w których nie było wpisanego tytułu wpisu, dodawanie do statystyk, wartości bez podanych adresów stron itd. itp. Możliwe są też czasem jakieś czkawki serwerów (stoi to na serwerach SEO).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, okazwłoka napisał:

zdarza się też że w raportach przy wszystkich wpisach widnieje: "strona istnieje"

Masz racje. Działa to precyzyjnie. Ilość błędów = ilość sukcesów w projekcie, który puściłem wcześniej. W związku z tym u mnie nie ma problemu.

 

18 minut temu, okazwłoka napisał:

silniki premium nie dodają przez proxy

Dzięki za informacje. Ale i tak wiem, że to nie proxy wina :) 

 

 

Izolacje Natryskowe - Ocieplanie pianką Warszawa - Poddasza i stropy. 

https://docieplanie-poddaszy.pl/  a może wybierz sobie coś pożytecznego na https://szlabany24.pl 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@okazwłoka a możesz mi zablokować premium i odnowić jak uda mi się całość przenieść na jakiś normalny vps (najlepiej taki, który mi polecisz, nie należe do ciężkich klientów i staram się dostosować :P jedynie chciałbym żeby działało i żebym mógł z tego w spokoju korzystać)  ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności