Skocz do zawartości

Basen rozporowy


djbit

Rekomendowane odpowiedzi

Chłopaki jest to jedno z forów na które najczęściej zaglądam więc kieruje pytanie z wyborem basenu do Was.

Zapewne spora część forumowiczów korzysta z tego typu przyjemności :D

 

Głównie chodzi mi o firmę: Intex czy Bestway? Czy jest różnica w wykonaniu (wytrzymałości)?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spojrzałem na temat, pierwsze zdanie i pierwsze skojarzenie ... szambo betonowe :D

 

Mam Intexa. Na trawce, dziś właśnie rozłożony po raz drugi, na oko z 5 lat wytrzyma - wychodzi jak za darmo. 

 

Kupiony dla szarańczy, ROI cena / fun - 6+

Sygnaturkę z linkiem przyznam sobie po napisaniu 15 wartościowych postów. Prawdopodobnie nigdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam intexa, ma już kilka lat i nic się z nim nie dzieje, więc mogę polecić ;)

Porównania nie mam z tą drugą firmą

Firia.pl - Blog pasjonatki wszystkiego co związane ze zdrowiem, odżywianiem oraz psychologią
Każdy czasem potrzebuje pięknych życzeń i wierszyków na najróżniejsze okazje - https://zyczeniowo.pl/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja mama ma zarówno Intexa i Bestwaya :D Obydwa użytkowane intensywnie, przez całe lato, chociaż z małym plusem w stronę Intexa. Na Bestwayu w którymś momencie pojawiło się małe przecięcie, po tym jak dzieciak po raz n-ty zaczepił tam klamrą z sandałów ;) Ale zostało to szybko naprawione przy pomocy łatki do pontonów. 

Baseny są u niej chyba już 5 - 6 sezonów. 

SEOpisanie - seo copywriting i nie tylko...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności