Skocz do zawartości

Planeta-seo : Black Hat SEO hostingodawcy z wykorzystaniem protokołu https


Newsbot

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawny Marketing: Black Hat SEO hostingodawcy z wykorzystaniem protokołu https

Podczas wtorkowego szkolenia SEO, w trakcie analizy LIVE działań Link Buildingowych, wzięliśmy pod lupę znaną (w szczególności wśród blogerów) firmę hostingową zenbox.pl. Niestety szybko pojawiły się ...

Poleca: Polska Planeta SEO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie to, żebym bronił zenbox, bo jak dla mnie to nie hosting tylko żart, ale widać wyraźnie, że komuś zabrakło tematów ;) MaxRoy'e chcą a gów.. zrobić aferę...

 

Czyżby jakieś szkolenie się zbliżało?

 

Czyżby przyjęli taktykę Xanna - "pisać o byle czym, obrażać, aby zwrócić na siebie uwagę" ?

 

Mam nadzieje, że zenbox stanie na wysokości zadania i sprawa skończy się w sądzie;)

Zapraszam także na mojego bloga Jacek Jagusiak. Oferuje także usługę odwirusowania stron www jak i serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagranie 1:50(minuta) "Najwięksi blogerzy nie wiedzą, że za rogiem czai się niebezpieczeństwo" .... jak dla mnie, to bardzo słaby tekst ponieważ dla największych blogerów ich blogi, to narzędzie pracy, więc z cała pewnością wiedzą, co to jest HTTPS i sprawdzając, co mają w serwie. Zwłaszcza też, że największe blogi generują spory ruch, więc wymagają indywidualnego podejścia do kwestii hostingowych

 

To takie moje IMHO ;) 

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności