Skocz do zawartości

Firma/freelancer na którym się nie zawiodę.


zbyszeq

Rekomendowane odpowiedzi


Jeżeli ktos jeszcze może polecić jakąś firmę proszę
Skontaktuj się z https://www.forum.optymalizacja.com/user/9649-exploit/ https://www.forum.optymalizacja.com/topic/195681-wykonamaplikacje-www/   kiedyś oferował niskobudżetowe usługi

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP - drogo nie jest synonimem dobrze.

 

Freelancer, który zamiast faktury wystawi wafel pod piwo teoretycznie powinien skasować mniej niż ten, co wystawi fakturę za swoje usługi.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mion masz rację, mi chodziło bardziej o to że w przeważającej części jak ktoś robi coś za grosze w efekcie wychodzi dużo drożej.Bo jak ktoś spiep.....y robotę to nikt nie chce poprawiać po nim a robić od nowa.I w sumie wychodzi na to że za jedną usługę płacimy 2 razy, raz to tanio i źle, a raz drożej ale dobrze.

Pozycjonowanie, audyt stron www i inne usługi SEO.

 

                          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


a raz drożej ale dobrze.
To Panie Szanowny przy następnym zleceniu stawka rośnie * 2 hehe ;-)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


to nie pytaj ile chcą za napisanie tylko jak wygląda sprawa późniejszego sportu

 

sportu? normalnie -> jedni biegają za wykonawcą, inni na siłkę chodzą by się wyżyć, jeszcze inni sportowo piszą pozwy :D

 

btw. ostatnio widziałem projekt za grubo ponad 500 tyś -> jakby właściciel projektu (strony w 100%) wydał 1% na programistę to by miał nie dość że zrobione to i działające :) ale przecież dofinansowanie unijne nie jest po to by projekt wykonać tylko by kasę dostać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za wszelkie wskazówki.
Tak - teraz zupełnie inaczej na to patrzę. Jednak uważam, po prześledzeniu internetu w temacie tworzenia takich stron, że 2-3k to dobra cena dla obu stron.
Pytania nt późniejszego supportu wiem teraz, że są ważne. Wiem, że praca programisty nie jest łatwa a wiedzę i doświadczenie zbiera się latami.
Jednak wszystko do granic zdrowego rozsądku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zbyszeq zapytaj usera @Mion z tego forum,przedstaw szczegóły.Powie Ci czy się podejmie jak ma czas i za ile $$$. Mogę go polecić z czystym sumieniem, współpracujemy już chyba coś ok. 10 lat i zawsze było wszystko ok.

Pozycjonowanie, audyt stron www i inne usługi SEO.

 

                          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności