Skocz do zawartości

Ratunku ! Google mi sie sypie !


pozycjoner

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich ponownie.

Nie zrobiłem nic by taka sytuacja miała miejsce. A stało się to nagle. Sprawdzałem swoje pozycje w google. Mam w pasku narzedzi pasek od google - wiadomo o co chodzi. Odziwo po wspisaniu hasła i klik (enter) wszystko sie zawiesiło, czekanie nic nie dało, a próba zamknięcia okna kończyła się zamknięciem zadania.

Myśle, myśle ... <lol>

Wszedłem w widok>pasek narzędzi i co widze :shock: - google nie jest zaznaczone, zaznaczam, a tu mi sie pokazuje całkiem inny search, którego akurat nie chce mieć (jakiś QSearch).

Dziwne hmmm...

Odznaczam qsearch, i juz nie widze google search. Czyli obie wyszukiwarki jakby sie pozamieniały nazwami w pasku narzędzi jakims cudem !

Pomocy bo nie wiem co robic :oops: ](*,)

www.gify.org

www.webmasterzy.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz troja strony stratowej

czasem bardzo cięzko sie go usuwa.

zaraz dam ci linka musisz sciagnac kilka narzedzi do leczenia czasem potrzebne jest ciecie rejestru z ręki ale trzeba wiedziec co i jak

zaraz dodam ci link

https://forum.infojama.pl/viewtopic.php?p=331726#331726

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. do tej spraw trzeba podejsc systematycznie.

1. usun spyware, bo ten drugi searchbar to jest wlsnie tez spyware (lub adware).

W tym celu sciagnij spybot search & Destroy ze strony www.download.com (btw, to jest najlepsza strona z freewarem).

sciagnij updatey w Spybocie , sprawd, czy jest spyware, naparaw, a na koniec immunizuj system.

Na sam koniec mozesz pobawic sie hijackthis. To jest swietny progarami, ktory wyswietla cala liste procesow ktore sa odpalane przy starcie.

Z tym programm musisz uwazac, zeby nie wywalic krytycznych -procesow.

Ja bardoz lubie ten malutki programik. dzieki niemu mam niesamwoicie czysty system, komp odpala sie blyskawicznie i na dzien dobry XP (z SP2) zjada mi znacznie ponizej 100MB ramu (tylko 22 procesy sa odpalone).

Potem nie powinno byc juz problemow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na sam koniec mozesz pobawic sie hijackthis. To jest swietny progarami, ktory wyswietla cala liste procesow ktore sa odpalane przy starcie.

Z tym programm musisz uwazac, zeby nie wywalic krytycznych -procesow.

Ja bardoz lubie ten malutki programik. dzieki niemu mam niesamwoicie czysty system, komp odpala sie blyskawicznie i na dzien dobry XP (z SP2) zjada mi znacznie ponizej 100MB ramu (tylko 22 procesy sa odpalone).

To prawda świetny programik ale na początku polecam loga z niego wkleić na odpowiednim forum, abyś czegoś nie popsuł, (chyba mnie nie zjedziecie za reklamę konkurencji )

wklej loga z niego np na.

https://www.searchengines.pl/phpbb203/index...hp?showforum=99

dział P2P & Wyszukiwarki -> Forum.searchengines.pl -> Kawiarenka PC -> Wirusy i Spyware - Bezpieczeństwo w sieci

Tam napewno ci powiedzą co bezpiecznie wywalić i jak usprawnić system przy okazji

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam gorzego dziada - zniszczyl mi internet exporera - po wpisaniu jakiegokolwiek adresu przekierowuje na: res:///url_error.html i nie wyswietla strony,

ale za to dziala tak ze co chwile wlacza mi reklamy, jedyny sposób jaki uskutecznil pozbycie sie reklam to uszkodzenie explorera - popsulem mu pliki, pozmienialem nazwy itp i jakos sie trzyma i korzystam z firefoxa...

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności