Skocz do zawartości

headway.pl Ktoś coś?


Finan

Rekomendowane odpowiedzi

To ci spamerzy co to się chwalą złotym lwem z Cannes? :D

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki trochę OT, ale nieco rozjaśnia aktualny poziom firmy :)

Lwa mają z tego co mi wiadomo za starej ekipy - wtedy to był Max Weber - z której nie pozostało już nic, dziś to już inni ludzie, inny zarząd inna mentalność i umiejętności. Dziś tłuką zwykłe strony www i spamują na skrzynki z harvestu katalogów, co więcej z tego spamerskiego qrwidołka ciężko się wypisać ;) A więc dziś mamy agro marketing pełną gębą i zupełnie inny team, niż ten, który zdobył nagrodę :)

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak więc Pani Justyno z (headway.pl) tak Pani zachwalała swoje usługi, niestety ale nic z tego nie wyjdzie.Jak widać po opiniach nie warto.

A zrobiła Pani przy okazji niesamowitą reklamę firmy, tematy z PIO są wysoko w google.

 

Dzięki za wiele wyjaśnień na PW.

Pozycjonowanie, audyt stron www i inne usługi SEO.

 

                          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jako że lubię sprawdzić wszystko na własnej skórze poszedł mailing za 850 zł.

A teraz staty:

- Liczba rekordów: 150000 (wysłanych maili)

- Otwartych: 1967 maili

- Konwersja: Jak myślicie? no pewnie że zero.

EDIT: Pal licho konwersję, ale właśnie sprawdziłem kliki w statach, no też potężna ilość tak ok 30 jest.

Widocznie mają tak zaspamowaną bazę że nikt już od nich maili nie otwiera.Bo na taką ilość wysłanych wyszło ok 1% otwartych, moim zdaniem bardzo, bardzo mało.

Pozycjonowanie, audyt stron www i inne usługi SEO.

 

                          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Witajcie :)
Moja firma myśli nad skorzystaniem z oferty tej firmy, chociaż po tych wpisach bardzo się zastanawiamy, możecie coś więcej jeszcze powiedzieć? Jak wygląda kwestia współpracy z nimi? Jeśli chodzi o opcje "abonamentu" i tego "świętego spokoju" bo się na bieżąco zajmują stroną. 

 

 

Pozdrawiam
Dawid

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Headway. Masakra. Naciąganie Klientów. Płaci się od razu utrzymanie roczne. Od razu przychodzi pierwsza miesięczna faktura. Potem kolejna. A po niej kolejna. A strony nie ma. A Ty Użytkowniku płacisz bo podpisałeś umowę. I nie sprawdziłeś że w umowie nie ma konsekwencji jak Dostawca nie wykona usługi. Dowiadujesz się że jest to uregulowane nie w umowie tylko w regulaminie. Czyli drobnych druczkach kilkustronicowych których nikt nie czyta. Zapłaciłam już kilkaset złotych. Miesiące mijają. A strony nie ma. Pięknie. Po prostu pięknie. Bądźcie uwazniejsi niż ja bo szkoda Waszych pieniędzy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

comment_VNvxnStYm5TrLuCcTZdt6EyhlGLuArTi

 

:D Ludzie mają dostęp do informacji, więc chyba tylko idiota na takie coś poleci ;)

 

Dodatkowo widać, co ma autor powyższego posta na uwadze :D 

 

Jak coś, podpiszę to najpierw czytan każdy aspekt takiej umowy chociażby miał stracić pół dnia ;) 

 

Stawiam flaszke bimbru, iż pani ( cudzym fotem z Google ;) nawet z usług owej firmy nie korzystała

 

W 43 minuty od zarejestrowania nie przywitała się, a od razu wali tutaj co i jak :D 

 

 

 

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności