Skocz do zawartości

BidPay - to działa! Nareszcie łatwo sprzedawać na Ebay!


Michau

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ nikt nie miał doświadczenia z BidPay, popstanowiłem sam sprawdzić jak to z nim jest. Sprzedałem na próbę 3 przedmioty na Ebay i... działa!

Wrażenia na szybko:

* Obsługują zarówno sprzedających, jak i kupujących z całego świata (także z Polski).

* Kupujący mogą zapłacić kartami Visa, Mastercard i Amex (ta ostatnia karta jest popularna w USA, a wiele innych serwisów jej nie obsługuje).

* Automatycznie wstawiają linki do płatności do wszystkich moich aukcji (można to oczywiście wyłączyć).

* Płatności są bardzo szybko aprobowane i wysyłane (dostaję i wypłacam je w ciągu kilku dni).

* Marka BidPay wzbudza zaufanie kupujących, jako że jest to jeden z serwisów rekomendowanych przez Ebay do płacenia na aukcjach.

Ogółem - do sprzedawania na Ebay bardzo przydatny. Jak znajdę chwilę wolnego czasu, to napiszę trochę więcej szczegółów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności