Skocz do zawartości

Został tylko jeden miesiąc na aktualizacją


jimmi

Rekomendowane odpowiedzi

Tez bylem sceptyczny co do windows 10, teraz pracuje na nim i mogę stwierdzić, że pod wieloma względami jest lepszy od poprzedników (oczywscie w obrębie moich oczykiwan, dopuszczam, że ktos ma inne)..

a jak sprawa wygląda w tej wersji ze szpiegowaniem inwigilacją dostępem do danych

 

Jest w internecie wiele poradników jak to zniwelować  do minimum który musi być i jest na poziomie 7 ki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ooo matko nie dość że "mało" osób przechodzi na to badziewie jak jest za free to teraz wprowadzą opłatę to już na pewno nikt nie przejdzie - zostaną tylko nowe komputery...

 

Aktualizowałem ale powróciłem do 7.

Główna przyczyna? Znaczny spadek wydajności + po aktualizacji w lapku nie działał mi touchpad.

Wdrożenia i modyfikacje sklepów PrestaShop - webKS.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłem próbę na 2 laptopach, na każdym coś nie działało po przejściu, wróciłem do 8.Z tym że to było dość dawno, może teraz jest inaczej ale chyba nie zaryzykuję.

Pozycjonowanie, audyt stron www i inne usługi SEO.

 

                          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się udało. na 3 kompach zaktualizowałem, na jednym jak już działał postanowiłem zaktualizować jeszcze biosa... no i się posypało ;) Blue screen mnie witał po restarcie, że nie ma pliku do odpalenia windy. Na szczęście okazało się, że bios przestawił bootowanie na inny dysk, ale nerwów trochę było. Ogólnie bez problemów żadnych i wygląda na to że śmiga szybciej.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi na 10-tce w lapku nie działa przycisk start  :killer:  i chociaż może to dziwne ale w pracy na stacjonarce nadal używam starego dobrego XP  :list:  (do czasu póki ramu nie wrzucę w większej ilości do kompa)

IQOS - Po co śmierdzieć papierosami i jeszcze się nimi truć? Polecam podgrzewany tytoń jako alternatywę https://api.iqosfriends.pl/polecam?a=BNII8U :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i już pierwszy zonk, jeden się nie aktywował, aktywacja telefoniczna nie przechodzi a naklejki z kluczem oczywiście na kompie nie mam, bo komu by się chciało naklejać...

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Debian jest 

 

Debian nie jest dla normalnych ludzi.   :palacz:


Mam 10 na kilku nowych komputerach.  Nie widzę poprawy jakości pracy względem 7.

MS nie zmusił mnie do darmowej instalacji. 

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E: Nie ten temat :)

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Da się w tej 10 prosto i szybko zrobić styl 7

 

pewnie podobnie jak w 8/8.1 nie baudzo :D

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności