Skocz do zawartości

Wyzwanie na wakacje


tank

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, ponownie podobno mamy mrozy w lipcu.  Tylko e-webinkiem można wepchnąć frazę w top10.

 

E.

W wakacje za moich czasów to były wyzwania ile flaszek się wypije lub ile dziewczyn poderwie. A teraz jakieś frazy wbijać. Sodomia i gomoria panie.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 38
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Moje propozycje:

sklep internetowy

adwokat warszawa

dj na wesele

sukienki

:peace:

When you dream, there are no rules - people can fly, anything can happen.

Blog o modzie męskiej - emodini.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W wakacje za moich czasów to były wyzwania ile flaszek się wypije lub ile dziewczyn poderwie

 

I prowadziło się wakacyjne rozgrywki, kto więcej plastikowych kwiatków zestrzeli na "strzelnicy sportowej", która po okolicznych wsiach jeździła wraz z wesołym miasteczkiem ;) To byli czasy :)

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


która po okolicznych wsiach jeździła

 

W większych wsiach były stacjonarne. Do kwiatków można było strzelać codziennie, przed szkołą i po. W zimę i lato.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś to się całymi popołudniami, aż do zmroku muciło nożami kuchennymi w państwa, to były czasy...

1397170647_by_MagdallenaS_500.jpg?139717

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@blake - nie wiem czy u was tak się robiło, ale my graliśmy w państwa z huśtawki (drzewo + lina). Trzeba było się nieźle powyginać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kapsle to klasyka, trasy na schodach, własne, tuningowane kapsle, które można było sprzedawać do innych klubów za oranżadę jak piłkarzy :) Aż nie chce się wierzyć, że przez tego neta świat się tak zmienił praktycznie w dekadę.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piękne czasy, a teraz 10 miesięczne dziecko jak zobaczy smatphona to od razu do niego leci, nie mogę uwierzyć po prostu jak to sie dzieje, chyba sprawdza sie teoria, że geny są modyfikowalne poprzez przyzwyczajenia ludzkie i kolejne pokolenia cyfryzację będą miały w genach - już mają

Najlepszy portal branży gier liczbowych Lotto to: Wyniki Lotto NET

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 miesięczne dziecko jak zobaczy smatphona to od razu do niego leci

Jak byś w tym wieku widział to samo to też byś leciał. Dzieci uczą się wszystkiego nieporównywalnie szybciej niż stare capy. Takiemu nie trzeba 2 razy pokazywać. W końcu w parę miesięcy uczą się języka bez żadnych lekcji ;) Jak by tak mieć ten iloraz inteligencji co dwulatki tak przynajmniej do 30tki... ;)

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda, dlatego uściśle

 

o wiele bardziej jest zainteresowany smartfonem niż czymkolwiek innym w danym momencie, wyczai go z drugiego końca mieszkania i wszystko inne nagle znika, jedzenie, inna zabawka cokolwiek przestaje się liczyć, to nie jest normalne

Najlepszy portal branży gier liczbowych Lotto to: Wyniki Lotto NET

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż nie chce się wierzyć, że przez tego neta świat się tak zmienił praktycznie w dekadę.

 

Wystarczy spojrzeć na boiska i orliki które świecą pustkami. Dobrze że na orlikach jest sztuczna trawa bo by już dawno w piz*du zarosło wszystko..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady z tymi pustymi boiskami. Nadal grają na nich dzieciaki. Ten kto miał zawsze pociąg do sportu to będzie spędzał czas aktywnie (piłka, rower, bieganie itp), a kto mniej to będzie siedział przed tv/pc - i tak zawsze było.

 

A Orliki są puste bo... są zwyczajnie zamykane i nie wiem jak u was, ale boiska koło szkół są zamykane na klucz i nie ma wstępu, tym bardziej przez wakacje, dyrektorzy szkół zrobili z Orlików świątynie, których nie można ruszać, otwierane są tylko na zajęcia wf-u. Nie każdy musi kochać piłkę nożną, żeby mu publiczne boisko wystarczyło, niektórzy chcą pograć np. w koszykówkę czy tenisa, a szczególnie te drugie do tanich nie należą jeśli chce się wynająć na godzinę (10-20zł/h, a przecież 1h na tydzień to nie aktywność sportowa).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności